Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dla wszystkich wyznacznikiem fajności lub szajsowatości kanału sportowego jest piłka nożna...

 

Jasne, że meczyk miło czasem obejrzeć, ale np. mecze siatkarek też są OK (a tak z ciekawości, to czy na "TVP Sport" jest transmitowanych więcej meczów, niż na "Trójce"???) !

 

No właśnie niestety jak do tej pory nadają te same mecze co na trójce przynajmniej z polskich lig. pokazują tylko kwalifikacje w skokach i eurolige w koszykówce kobiet i lige hokeja.

powinni dawać więcej transmisji z siatkówki i koszykówki tak aby można było obejrzeć coś innego niż na trójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przecież o ile dobrze kojarzę mają pełne prawa do "LSK", więc mogliby dawać dwa równoległe mecze (jeden na "trójce", a drugi w "TVP Sport"), no i emitować ich więcej (przecież tym właśnie przyciągnęliby widzów, a tak myślą, że zrobią to kwalfikacjami ze skoków, które można i tak na "Eurosporcie" zobaczyć, albo dłuższymi pogadankami przed i po transmisji???) - gdzie Pan Korzeniowski ma koncepcję budowania popularności swojego kanału, tzn. jasne, że zimą jest mniej "dostępnych" dyscyplin, ale akurat siatkarki są gotowe by je w tym celu wykorzystać, :) a gdyby dokupić jeszcze prawa do spotkań drużyn w ligach zagranicznych gdzie są Polki...) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do BOA pytając o TVP SPORT pani powiedziała że trwają rozmowy dotyczące tego kanału na Cyfra+

 

Rozmowy trwają ponieważ TVP chce kasę za ten kanał a reszta kanałów dostępnych na Cyfrze jest za friko i dlatego tak szybko go nie zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga miałem okazje zobaczyc tvp sport i powiem tak mogło by byc to uzupełnieniem ofert sportowych naszych platform cyfrowych :D:D no ale niedane mi zobaczyć na moim tv tego kanału :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że kanał TVP Sport można nazwać jedynie dopełnieniem wiadomości sportowych po głównym wydaniu wiadomości w TVP1 pod nazwą Sport o 19:55. Nic poza tym. :D Żadnego szału z tym kanałem nie ma! Większość osób chce go pod względem tego, że jest nowością. I tak C+ ma najlepszą ofertę sportową i to co jest mi w zupełności wystarcza! Najlepsza piłka nożna, NBA, NFL - czego można chcieć więcej? Mi nie zależy na żadnym TVP Sport. Uważam, że Cyfrze+ nie opłaca się tracić miejsce na tp na ten kanał.

Pozdrawiam :wink::wink:

 

 

Liczy się tylko CANAL+ SPORT 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TVP Sport ma dołączyć do Cyfry+ niedługo.

Poza tym widać wśród kanałów sportowych na liście w dekoderach widać wolne pozycje 45 i 46. Bardzo prawdopodobne, że tutaj dołączą te nowe kanały sportowe w tym TVP Sport.

Ale uważam, że CANAL+ SPORT jest najlepszy i wystarcza mi najlepsza piłka nożna (w tym na wyłączność na długi okres czasu Premiership), NBA oraz NFL. A od np. siatkówki mamy polsat Sport np.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...