Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przez przemekPOZ

juz jest ;)

oczywiscie 4:3 co do jakosci to przeskakując miedzy kanałami TVPSport z Cyfry a tym z TNK to nie widze różnicy, jeden i drugi ma obraz fatalny ( w porównaniu np. z DVB-T Poznań

 

 

to nie jest tak że jedna osoba ma inni nie maja,albo maja wszystcy albo nikt... na chwile obecna w Cyfrze nie ma tvp sport!!! wiec nie wprowadzajcie w błąd innych

 

Jest już na 68 kanale, pobierz listę to bedziesz miał.

 

TVP SPORT

częst./pol.: 11487 H

transponder: 1500

język: polski

VPID: 162

APID: 88

PCR PID: 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez przemekPOZ

juz jest ;)

oczywiscie 4:3 co do jakosci to przeskakując miedzy kanałami TVPSport z Cyfry a tym z TNK to nie widze różnicy, jeden i drugi ma obraz fatalny ( w porównaniu np. z DVB-T Poznań

 

 

to nie jest tak że jedna osoba ma inni nie maja,albo maja wszystcy albo nikt... na chwile obecna w Cyfrze nie ma tvp sport!!! wiec nie wprowadzajcie w błąd innych

 

 

a widzisz ja sobie ten kanał znalazłem na ferdku, poczatkowo byl dziwnie podpisany , w koncu jego nazwa zmieniła sie na TVP Sport, z pasów zrobił się sygnał kodowany po czym zaskoczył z karty Cyfry, zreszta kilka minut temu wyszukałem tez kanały na "Strongu" i tam się sam dodał do listy wiec nie wprowadzam ludzi w bład !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem niektórych ludzi z tego forum,piszecie że TNK lub CP jest lepsze bo tu w cyfrze bedziecie musieli płacić za tvp sport.... a przecież jesteście w dużym błędzie... tvp sport idzie w DVB-T choćby w Krakowie,Wawie czy poznaniu a od września w innych regionach polski.... a za oferte naziemnej telewizji nic nie płacimy poza tym fascynaci prymitywnej zachmurzonej platformy (polsatu) zazdrościcie technologi bo to właśnie cyfra zapewnia wszystko... również Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! w dvb-t no ale od dawna wiadomo że CP jest dla mas i nie stawia na technologie.. zreszta oferta jego jest kierowana do niszowej populacji zamieszkującej głównie małe mieściny...

Wiec prosta dla was rada raz na zawsze .... chcecie przejść do innej platformy to zróbcie to a nie prześcigajcie się o to kto płaci mniej na forum publicznym...

ja nie płacze że sąsiad ma inny samochód niż ja a wy to robicie... o 2 zł płaczecie jak baby na targowisku...

 

jestem zniesmaczony ostatnimi postami na tym forum przez niestety znaczną część userów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o 2 zł a o 6 zł\miesięcznie czyli rocznie 72 zł. A tak po za tym CP nie jest dla warstw niższych gdyż np. ja posiadam dekoder HD którego ty "niszowy" być może nie posiadasz człowieku nie posiadasz. I to nie jest tak że tylko setna część abonentów CP posiada HD w swoim mieście obserwuje znaczny wzrost anten i z napisem HD i wzrost sprzedaży w APS-ie dekoderów HD (np. tydzień temu brak Samsungów, Echostary na wykończeniu). Tak więc nie wychwalaj C+ pod niebiosa gdyż jest to najdroższa a nie najlepsza oferta wśród platform.

 

PS. Gratuluję dodania do C+ TVP Sport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja posiadam w domu to jest moja sprawa i napewno nie jest to jeden tuner a właśnie że jest dla niszowych mas bo ty jojczysz o 72 zł a ja nie i tym się różnimy poza tym skończyłem temat bo dalsza dyskusja staje sie bezprzedmiotowa i nie będe się wdawał w polemike z nikim bo nie mam na to ochoty ani czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał już mam i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Po wielu obiecankach i niekończących się spekulacjach o dacie wprowadzenia TVP Sport wreszcie jest dostępny. Szkoda tylko, że Cyfra za jednym zamachem nie podpisała umów na TVP HD i TVP Historia, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...