Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP SPORT jest już dotepny w kazdej platformie cyfrowej czyli C+,CP,N oraz w TP.

TVP Sport nie ma w ofercie platformy tworzonej przez TP :) Jest tylko w IPTV.

W CP wystarczy mieć pakiet familijny+RelaxMix za 57,80zł W C+ napewno za wieksza kase bo prestiżowy + kostuje 147 zł

Tutaj wystarczy mieć Komfortowy (+) i już masz :) nie musisz zamawiać żadnych wyższych pakietów. A tak nawiasem, to jest cena prestiżu, która będzie obowiązywała starych abonentów do lipca. Od czerwca wchodzi nowy cennik...

A WIADOMO W JAKIM PAKIECIE :?:

Może bez CapsLock'a? Od Komfortowego będzie dostępny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie na 68? Nie pasuje, to kupić własny dekoder i ułożyć samemu listę - też mi problem...

Dlatego, że najprawdopodobniej na 67 będzie Orange Sport Info.

 

Beznadziejne pytania zadajecie :P Przepraszam za szczerość, ale to jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP Familijny +RelaxMix 57,80zł. W C+ od lipca Komfortowy+ 63,90zł,Prestiżowy+ 150,90zł To ceny pakietów by miec TVP SPORT

 

Od 38 zł w N-ce i tylko 10zł (przy płatności za rok z góry) w TnK. Cyfra tradycyjnie na czele stawki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a ja myślałem, że Cyfra+ weźmie sygnał TVP Sport albo od N lub CP :roll: . Jednak może niebawem się dogadają z którąś z platform (w końcu Cyfra dobrze dogaduje się z CP i N), bo co 3 razy dublować na Hot Birdzie ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez przemekPOZ

juz jest ;)

oczywiscie 4:3 co do jakosci to przeskakując miedzy kanałami TVPSport z Cyfry a tym z TNK to nie widze różnicy, jeden i drugi ma obraz fatalny ( w porównaniu np. z DVB-T Poznań

 

 

to nie jest tak że jedna osoba ma inni nie maja,albo maja wszystcy albo nikt... na chwile obecna w Cyfrze nie ma tvp sport!!! wiec nie wprowadzajcie w błąd innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...