Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jeszcze przez około miesiąc nie będzie TVP Sport w Cyfrze. Zapytacie: dlaczego? A to wszystko przez Ustawę Medialną. W ustawie medialnej zagwarantowane jest jedynie miejsce dla TVP1, TVP2, TVP Info i TVP Polonia. Kanały inne będą kanałami dodatkowymi, które TVP będzie prowadzić, choć nie musi.

 

Co do TVP Sport to nie jestem aż takim fanem sportu aby płakać za czymś czego jeszcze nie mam ale co z TVP Kultura? O zgrozo - to przecież kanał o największej misji edukacyjno-kulturalnej. To jest problem. Dlatego tym bardziej zastanawiająca jest polityka TVP. Utrzymanie takich kanałów jak TVP Kultura czy TVP Sport przy większej oglądalności można by utzymać dzięki wpływom z reklam. Choć na TVP Kultura ich nie widziałem - ale lepsze to niż całkowita likwidacja kanału.

 

Tak więc reasumując CYFRA+ raczej nie będzie podpisywała umowy w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze przez około miesiąc nie będzie TVP Sport w Cyfrze. Zapytacie: dlaczego? A to wszystko przez Ustawę Medialną. W ustawie medialnej zagwarantowane jest jedynie miejsce dla TVP1, TVP2, TVP Info i TVP Polonia. Kanały inne będą kanałami dodatkowymi, które TVP będzie prowadzić, choć nie musi.

 

Coś wiesz czy to tylko twoje przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Cyfry i N-ki.

Mam TVP sport na N-ce i chciałbym ostudzić oczekiwania wobec TVP sport.

Lubię sport (przede wszystkim piłkę nożną) ale naprawdę rzadko oglądam TVP sport bo tam nic nie ma!

Owszem jak są eliminacje do MŚ można zobaczyć jakiś wybrany mecz ale to tyle. 2 liga piłki nożnej to dwa lub trzy spotkania w sezonie warte oglądania.

 

Na koniec komentarz na temat jakości tego kanału - obraz albo słaby albo wręcz skandalicznie słaby. Zapomnijcie o 16/9. Jednym słowem nie ma czego wyczekiwać i żałować.

To tyle na temat tego "super" kanału. Oczywiście jak ktoś lubi niszowe dyscypliny sportu to będzie miał więcej do oglądania. Dla mnie, jak już coś jest ciekawego (rzadko) - to jakość przekazu zniechęca do oglądania.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cyfra+ czeka z wprowadzeniem TVPSport na poprawe jakości tego kanału :D miałem nie dawno N-kę i jakośc była kiepska :/ myślę że nie ma co się podniecać.Prędzej czy później wejdzie na Cyfre+ oby w dobrej jakości :D Canal+ razem z TVP i Orange startuje do przetargu o prawa do pokazywania piłkarskiej LM więc myśle że niedługo pojawi się ten kanał w ofercie Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce tak czekać na poprawę jakości to Wy się tego kanału nie doczekacie :P TVP nie zmieni jakości TVP Sport, bo to TVP^^

TVP Sport w Cyfrze zapewne będzie w takiej jakości jak w n, bo można się domyślać, że jeśli już wejdzie do oferty Cyfry to będzie dostępny z tego samego transpondera, z którego bierze go n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę że @lucius nieśmiało wspominał że może być przed świętami i wyraźnie zaznaczył że chodzi o ostatnie święta. Więc nie zawsze mu się sprawdza.

@Hugo, możesz uchylić rąbka tajemnicy? :wink:

 

Tu jest ta subtelna różnica, że nie napisałem "będzie", lecz "jak się uda", czy coś w tym stylu...

Co nie umniejsza faktu, że zawsze to co napiszę się sprawdza. Jest wiele obiektywnych czynników, które niweczą wcześniej ustalone plany... Rzecz jasna, akurat odemnie nie zależnych.

Technicy testują, a dział prasowy jest zajęty bardzo ostatnio, bo od wczoraj zaczęła pracę nowa Rzecznik Prasowa Canal+ Cyfrowy 8)

Ale na dzień dzisiejszy, można przyjąć wstępny harmonogram taki, że kolejno dowiemy się o:

TVP Sport

oprogramowaniu PVR

Multiroomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadostwo w tej Cyfrze. Już 2,5 roku od powstania TVP Sport a tu nadal rozmowy trwają itp. Cieszę się że zrezygnowałem rok temu z Cyfry. Właśnie m.in z powodu braku TVP Sport. I jak widzę słusznie postąpiłem. Jestem kibicem żużla i ciągłe słuchanie że niedługo i że rozmowy trwają mi się znudziło.TNK 10 zł miesięcznie i bez łaski Cyfry można sobie oglądać ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ogólnie spore zmiany idą do Cyfry 8) Do maja poczekajcie...

 

Hugo, a co będzie nowego poza nieuniknioną już podwyżką?

Jakieś konkrety możesz zdradzić?

Miał być nowy soft do PVR. Już w poprzednim magazynie abonenta pisali, że od kwietnia zostanie odblokowana naziemna tv cyfrowa w PVR-ach -- kwiecień sie już przepołowił i nic...

Miał byc TVP Sport - co prawda nie pisali o tym w gazetce, ale były takie słuchy i nic.

Moje źródło informacji o tym milczy, może Twoje coś wie więcej...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...