Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie,przestańcie już pisać w tym temacie. Zawsze jak widzę tu coś nowgo to mam nadzieję na jakieś konkretne informacje a tu...temat ciągnie sie od dawna i ŻADNYCH KONKRETNYCH INFORMACJI. Przestańcie pisać głupoty, dajcie sobie z tym spokuj i poczekajcie.Jak ktoś ma coś konkretnego do napisania to niech to robi. Po co wam dyskusja na temat jakości i skąd ten kanał bedzie w Cyfrze jak i tak na to nikt z was nie ma wpływu. Nie obrażajcie sie na mnie, ale chyba mam troche racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie konkretów to na oficjalne komunikaty czekajcie na stronie cyfry lub satkuriera, nikt nie każe forum czytać i marudzić że ludzie piszą mało konkretnie-dobrze że piszą cokolwiek. Nie pomyśleliście, że jak się pisze to wywiera sie jakąś presje na nadawców. Oni to czytają. Dodam, że mi ten kanał wisi - ale innym nie i dlatego piszą i może właśnie dlatego ten kanał w końcu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że czytają. I juz nie nabijaj sobie postów, ja skończyłem, ty wiesz swoje a mnie to wisi czy wierzysz czy nie.

PS. konsultanci nie wiem czy czytają bo nie muszą tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra czeka korzysta z tego ze trwają niekodowane testy TVP Sport i TVP HD w DVB-T i będą oferować dekodery z możliwością odbioru naziemnej telewizji cyfrowej i oprócz w/w kanałów jest dostęp do Polsatu którego brak na Cyfrze. Skończą się testy we wrześniu ruszy oficjalnie 1 multipleks bez TVP Sport i TYP HD z kanałów TVP planowane są 3 : TVP1 , TVP2 i TVP info oraz Polsat , TV4 ,TVN i TV Puls i wtedy Cyfra będzie negocjować dołączenie TVP Sport i TVP HD do swojej oferty po co maja płacić jak można odbierać za darmo ? Podejrzewam ze takie jest myślenie decydentów w Cyfrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś przecieki dość ważne na temat TVP SPORT W C+? Lucius jak tam?

Właśnie kurde felek znów może itp... Do TP pewnie dołączy a do Cyfry już nie i znów zaczną się notki prasowe typu TVP SPORT w Cyfrze + najprawdopodbniej od Lipca itd itd... Lucius wiesz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecieków nie ma bo widocznie z Francji wrócił nasz hydraulik ale jest artykuł na media2.pl

TVP Sport w TP od maja?

Łukasz Szewczyk, 21 kwietnia 2009, godz. 14:10

Dobra informacja dla fanów sportu. Już w maju telewizyjna oferta Telekomunikacji Polskiej powinna zostać poszerzona o sportowy kanał telewizji publicznej - TVP Sport.

W poniedziałek, 4 maja 2009 roku, Telekomunikacja Polska planuje wprowadzić do swojej telewizyjnej oferty sportowy kanał TVP Sport. Z nowego - obowiązującego od maja - wykazu programów telewizyjnych wynika, że kanał będzie dostępny w pakiecie M na pozycji 67.

 

Prawdopodobnie w maju kanał TVP Sprot dołączy także do oferty satelitarnej platformy Cyfra+ . Przypomnijmy, że kilka dni temu szef sportu TP zapowiadał włączenie kanału sportowego telewizji publicznej do tych dwóch platform - TP i Cyfra+.

więc jakby nie patrzyć TVP Sport nadchodzi.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś przecieki dość ważne na temat TVP SPORT W C+? Lucius jak tam?

Właśnie kurde felek znów może itp... Do TP pewnie dołączy a do Cyfry już nie i znów zaczną się notki prasowe typu TVP SPORT w Cyfrze + najprawdopodbniej od Lipca itd itd... Lucius wiesz coś?

 

Wiem tyle, co już napisałem w tym temacie...

Więcej cierpliwości w oczekiwaniu na kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Może Admin niech zamknie temat i otworzy jak będzie jakiś pewny NEWS który on sam napisze. Będzie niespodzianka. A jakie wyczekiwanie :D a nie , że raz na 2 dni pare postów , otwiera się forum i wydaję się , że tu info o dodaniu TVP SPORT. A niektórzy tak jak ja naprawde czekają na dołączenie kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...