Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Poza tym jakby powstala jedna platforma to pewnie oferta bylaby tak marna jak oferta NOWEJ CYFRY+ po polaczeniu z Wizja TV. Dla mnie fuzja to nie jest polaczenie sie 2 lub 3 platform i pozostawienie kilku kanalow tylko jak sie laczyc to tak aby wszystkie kanaly byly w jednej platformie. Cyfra odpuscila takie kanaly jak Zone Europa, Zone Romantica, Travel Channel, E! i moze nie sa to super kanaly ale polaczenie sie obu tych platform budzilo niezadowolenie abonentow ktorzy spodziewali sie lepszej oferty. Tak sie nie stalo. Tak wiec nie sadze by polaczenie sie platform dalo nam cos lepszego niz mamy teraz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t\Tylko ze w Cyfrze+ ostatnio dolaczyl tylko 1 kanal a w CP byl wysyp nowych kanalow.

No taaaa

E!, Superstacja i TV1000, rzeczywiście super. Poza TV1000 to są to, delikatnie rzecz ujmując, mało atrakcyjne kanały :wink:

 

Dokładnie. Zgadzam się z tą wypowiedzią. A powracając do tematu. Na pewno się co do kanału TVP sport unormuje. Zanim wystartuje w C+ to jeszcze troszeczkę czasu. Daję głowę, że ten kanał wejdzie do pakietów Komfortowy i Prestiżowy.

TVP mnie wkurza. Robią sobie z tego kanału taki super program sportowy. Niech nie przesadzają, jeszcze czego, żeby ten kanał był dodatkowo płatny :evil::roll:

Będzie dobrze. Nie ma co na to zwracać uwagi, zobaczycie, że to nieprawda. Nie będzie tak. C+ się dogada.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega, ktory pracuje w TVP mowi ze w Warszawie na Zarzadzie byla poruszana sprawa dostepnosci TVP Sport w kablowkach i na platformach, ponoc wladze sa wkurzone takim obrotem sprawy, mala liczba potencjalnych odbiorcow i ma to sie ruszyc, tzn maja byc dzialania idace w strone jak najwiekszej widowni wkrotce

nie wiem czy chodzi akurat o cyfre, czy moze o jakies duze sieci kablowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne ... kilka dni oglądania Superstacji robi swoje ...

 

Hehe, dobre Bruno, dobre! Popieram :D:wink:

Racja.

Pozdrawiam

 

Ile ty masz lat [beep]iarzu? Chyba razem z Bruno nie dawno z piaskownicy wyszliście. Mam nadzieje, że zaprosicie mnie na ślub z Cyfrą. Oczywiście jak zalegalizują w Polsce takie związki. Hmmm a Polki są takie piękne a wy wybraliście platforme cyfrową. Współczuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tej Superstacji. Jest to jest, jak ktoś lubi to ogląda, nie to nie. Widzieliście chociaż ten kanał? Bo pewnie nie. A tak w ogóle to ja się nie nabijam z abonentów C+, więc od was oczekuję tego samego w stosunu do abonentów CP czy n. Troszkę szacunku Panowie, bo aż głupio czytać takie posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt się nie nabija przynajmniej ja z abo.CP tyle tylko jak niektórzy piszą że CP się wspaniale rozwija i przytaczają Superstację czy E! to smiech sam się ciśnie na usta.Przecież nie chodzi oto aby dodawać np.30 kanałow rocznie bo 90% będzie do kitu liczy się jakość a nie ilość.Co do tej niby wspaniałej Superstacji i innych... to pytałem się moich znajomych którzy posiadają CP czy chcieliby te kanały czy HBO Comedy

na który większość abo.C+ i tak narzeka i co wszyscy wybrali HBOC a nie ten szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie ma żadnego znaczenia, we Włoszech jak były jeszcze 2 platfory, to część kanałów RAI (tematyczne) była na wyłączność w D+.

Kanały tematyczne TVP nie są na wyłączność, bo tak sobie życzył nadawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVP Sport to w najnowszym TO&owo jest artykuł na m.in ten temat:

 

Fragment:

Przykładowo TVP Sport jest dostępna tyna platformie n i w niektórych sieciach kablowych. Czy pozostanie w przekazie kablowym na dłużej nie wiadomo. Ciągle bowiem nie ma porozumienia z PIKE co sprawia, ze większość operatorów nie zdecydowała sie na dołączenie stacji do swojej oferty Cały artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport nie może być nigdzie na wyłączność, bo jest publiczne :evil:

Też wątpię w to aby kanał finansowany za pieniądze z naszego abonamentu był tylko na wyłączność w N. Raczej TVP na to nie pójdzie, tyllko dlaczego włączenie tego kanału do pozostałych platform trwa tak długo? W kablówkach też ciężko znaleźć tą telewizję, trochę się dziwię polityce jaką uprawia TVP ale to już musimy jakoś przeboleć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...