Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chodziło mi o to,że właśnie nie ,to dalej kiepski kanał ,ale go dołączyli a to znaczy, ze są w stanie włączyć wiele innych kanałów, tylko ,że na odpowiadających im warunkach, a z tvp sport się jeszcze nie dogadali. ale to kwestia czasu , bliższego niż dalszego.

Sorki, nie załapałem na początku :oops:

 

W CP tvp sport jest pewny. Jestem przekonany że dlatego rośnie cena pakietu Sport.

Oby był w CP, sam jestem ich abonentem, ale skąd ta pewność? Może robią podwyżkę, bo mają kaprys? :D

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport w zamierzeniu ma być przede wszystkim finansowany z emisji reklam i przychodów z tytułu opłat za reemisję stacji w ramach sieci kablowych i platform cyfrowych. TVP Sport to typowo komercyjne przedsięwzięcie, u którego podstaw nie leży żadna misja społeczna (jak w przypadku innych projektów TVP, chociażby TVP Kultura).

źródło: TVP

jednak TVP myśli inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z użytkownikiem djclassic !!! TVP Sport to głupota i każdy się podnieca że fajowska stacja bo jest nowa i nie wiedząc jaka na prawdę jest, określają. Jak między innymi dla mnie TVP Sport to jest odrębny kanał po prostu porównywalny do wydarzeń po głównym wydaniu wiadomości w tvp1 - Sport :D Nic więcej. To jest szajs i dobrze, że chociaż Cyfra+ ma mądrości i nie posiadam w pakiecie tego kanału. Pamiętajcie - Liczy się tylko CANAL+SPORT! nie ma szans porównywać jakiegoś Polsat Sport a tym bardziej tvp sport do C+SPORT !!! Cyfra+ wychodzi w górę ponad wszystkie pozostałe 2 platformy ale nie chcecie tego co niektórzy przyznać! Pozdrawiam 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon ja mam CP i przyznaję ci rację w 100% :D nie ma lepszego kanału spotrowego niż C+ spotr i jeszcze bardzo długo nie bedzie, ja mam PS i PSE i poprostu już od dłuższego czasu nie oglądam :D bo nie ma NIC ciekawego:/ jednie mecze Celticu oglądam ze względu na Boruca i Żurawskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dla wszystkich wyznacznikiem fajności lub szajsowatości kanału sportowego jest piłka nożna...

 

Jasne, że meczyk miło czasem obejrzeć, ale np. mecze siatkarek też są OK (a tak z ciekawości, to czy na "TVP Sport" jest transmitowanych więcej meczów, niż na "Trójce"???) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...