Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Pewnie do siedziby więcej niż 2zł nie trafia.

O ile w ogóle trafia te 2 zł, bo marża swoją drogą, a jeszcze jest koszt utrzymania tego kanału na TP, a to wszystko kosztuje.

 

Choć swoją drogą ciekawe czemu ten jest kanał jest "odosobniony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do tego zmierzam, choć te Kinopolska mnie trochę z tropu zbiło.

Ale na logikę rzecz biorąc, to czy N dodałaby ten kanał i to już na samym początku ? Przecież ten kanał nie decyduje o jakości oferty - nie wzbogaca jej tak jak robi to np. NASN. A lepiej mieć te 3,5 na coś innego.

 

O, za NASN to uwierzę, że może być 3,5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dla N-ki TVP Sport był jak zbawienie. Daliby nawet 20 zł żeby zrobić jakąś platformę. Teraz pewnie by nie zaszaleli. Ale skoro Cyfra naprawdę wynegocjowala na kwotę 3,50 to Nka dala w ciemno 5 zł. :D:D

 

No na pewno, bo liczy się też ilość abonentów.

 

A N-ka po mału ale sukcesywnie dołacza kanały których nie ma na innych platformach, wiem...wiem narazie to jest śmiech na sali, te kanały oraz ich oferta ale z czasem to kto wie...

 

W sumie jak to przemyślałem to 3,50zł może i bym dał tak z ciekawości i zobaczył co tam "nawymyślali" na tym TVP Sport :D I czy profesjonalnie prowadzą studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, no to kpina byłaby.

OK. Załóżmy te 3,5 za TVP.

To ile kosztują Eurosporty ? Niech oba (razem z Eurosportem 2) kosztują minimalnie więcej (choć prawa TVP, a Eurosportu to przepaść) czyli 3,5x2 = 7. Niech będzie nawet 5 zł po promocji jakiejś :wink:.

NASN - kolejne 4zł

Nsport - tyle co TVP, choć jest w HD - 3,5

Sportkluby (oba) - też niech mają te 3,5 - nie odbiegają poziomem od TVP i jeszcze są na wyłączność.

TVN Turbo idzie gratis.

 

Nie wiem czy wiecie, ale wyszłoby 19,5zł a liczyłem minimalnie dając większą cenę za dużo lepsze kanały. A gdzie jeszcze cena za utrzymanie na TP i gdzie marża.

 

NIEMOŻLIWE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to taki powinien byc abonament RTV no powiedzmy ze troche wiecej np. 2zl od programu co dawalo by hmmm 1,2,3,polonia?,kultura? jakies 6-10zl a nie 17 jest teraz?? I powinni jak ktos ma dekoder platny odpuscic juz RTV takiem :P

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport bierze od kablówek 50 groszy od gniazdka. Myślę, ze z platformami tak samo będzie.

 

mysle ze jak by TVP sport krzyczalo od platformy /cyfra+/ no np.50 groszy /optymalna kwota jak na ten kanał/ to juz by dawno gosciła w ofercie ww. platformy, raczej chodzi o wiekszą kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport bierze od kablówek 50 groszy od gniazdka. Myślę, ze z platformami tak samo będzie.

 

mysle ze jak by TVP sport krzyczalo od platformy /cyfra+/ no np.50 groszy /optymalna kwota jak na ten kanał/ to juz by dawno gosciła w ofercie ww. platformy, raczej chodzi o wiekszą kasę

 

Superstacja chce oficjalnie również 50 groszy i jakoś na razie tylko na CP jest.

Wydaje się śmieszna kasa, a zobacz ile hałasów jest jak pakiety drożeją nawet o 2 zł (patrz prestiżowy), albo o 4zł (startowy).

 

Tu 50gr za TVP, tu np. 50gr za SS i się nie wiadomo skąd uzbiera 3-4 zł, których platforma z własnej kasy nie pokryje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze niechodzi to u okwoty rzedu 50gr tylko o miejsce na transporterze. Platformy powinny sie dogadywac i kanaly bedace tylko na wylacznosc posiadac na swoich trasnporterach a na pozostale programy przeznaczyc po 2 transportery i z nich nadawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@MZKS masz racje z tym dogadaniem sie i nadawaniem wspolnych kanalow na wspolnych transponderach nawet kosztami za wynajem transpondera wtedy mogliby sie dzielic, ale u nas do tego chyba jeszcze daleka droga 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...