Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czym sie zachwycać mam ten kanał na N i nie ogladam tam nic.

Wiem, że kazdy ma swój gust i tego kogo interesuja powtorki tego kto lubi jazde figurową na lodzie badz magazyny gdzie klepią najwieksze mądrale za kase jak uzdrowić polska piłkę i polski sport to ten kanał jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport za pewne dołączy do pakietów Komfortowy i Prestiżowy. No, być może załapie się jeszcze tematyczny.

Ale wiadomo czy naprawdę Cyferka coś kombinuje z pakietami? Będą jakieś nowe? Mówiono, że od marca??

 

A co do TVP Sport to też uważam, że nie ma co się podniecać. Jak lecą skoki to i na TVP1 emisja jest i na TVP Sport to samo. E tam, nie ma co się podniecać. Nawet potwierdzają to osoby mające Nkę w tym TVP Sport.

Pozdrawiam

:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka z forum laki : http://forum.[beep]/indexphp?showtopic=388647. Post Lamparta :"TVP sport ma być dostępny od 1 maja 2007 roku na cyfrze a miesiąc lub dwa później również na polsacie a wiem to z to że parcuje w cyfrze i wiem że rozmowy z TVP przbiegały bardzo byrzliwie bo TVP chciało sporo kasy ze wstępnych wyliczeń wiem że bedzie dostępny za dopłatą ok 3,50 a w prestizowym za darmo chociaż patrząc na cenę pakietu to trochę ciężko mówić że ma się coś free. "Ciekawe ile w tym prawdy.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja im dam aby jeszcze za takie coś jak TVP sport płacić dodatkowo. Już ten TVP mnie denerwuje. Mają się za takich ważniaków i za taką dobrą markę. Bez przesady! :P

Ale wątpie, zobaczycie, że ten kanał nie będzie dodatkowo płatny lecz do pakietów jakich dołączy to będą Komfortowy i Prestiżowy. A wątpię, aby zrobili tak, że jak ktoś ma pakiet poniżej Komfortowego to będzie mógł ten kanał wziąć sobie jako opcję dodatkową. Będzie z tym kanałem na pewno tak jak z Disney Channel.

Ułoży się.

Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5 za TVP Sport ? :lol:

To już lepiej niech zabiorą ten kanał z N i niech nigdzie on nie dochodzi a na to miejsce niech dodadzą coś konkretnego, albo za tą kasę niech platformy kupią jakieś prawa transmisyjne (zwłaszcza Nsport).

 

Edit: Wiarygodność tego usera skończyła się dla mnie jak zobaczyłem ile ma postów - 39 8)

Pewnie sobie zażartował i teraz fama się roznosi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale widzisz ani Cyfra zni CP nie były zainteresowane tym kanałem i wkońcu Nka zgaręła im go z przed noska. A co do TVP Sport to każdy kanał jest dobry tylko nie za taką cenę :!::!::!::!::!::!: Bo to jest przesada. No TVP chyba przegina z tymi cenami. Jakby dali taką cenę za trzy kanały to ok, ale za jeden! no :?:shock::?:shock::?:shock:

 

Pozdro 4 all 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ale kto powiedział, że ten koleś nie robił sobie żartów ?

Bo tak nagle wszyscy mu uwierzyli...

 

3,5 to nawet Nsport nie kosztuje przecież.

Zresztą co ja gadam. Jak paczka C+ była w promocji 29zł-25% czyli 21 zł, to rozbijając to na 3 kanały (Canal+, C+Film oraz C+Sport 1 i 2), to wyjdzie że taki Canal+Sport kosztuje 7zł. No dobra, niech będzie 9zł jak nie chcecie promocji.

 

A chyba nie muszę porównywać C+ do TVP :? (C+ na samą ligę polską wydał więcej niż TVP na wszystkie swoje transmisje sportowe, a przecież to nie jedyna liga w C+).

 

Albo jeszcze inny przykład. 3 Wymiary Discovery z marżą C+ kosztują 8zł, czyli zwykłe Discovery kosztuje niecałe 3zł (z marżą).

 

A tu takie TVP wyjdzie i chce 3,5... Może to cena za rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...