Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP dostała transponder od Astry za free,po to by polskie stacje mogły przyciągnąć na Astrę polskiego widza.Zwyczajny chwyt marketingowy SES Astra.TVP natomiast wydzierżawiła od Astry drugi transponder,który zostanie włączony w momencie gdy TVP uruchomi swoje nowe programy tematyczne.

Inna sprawa że Astra ostro konkuruje z Eutelsatem o nowych nadawców,to też cena za transponder jest konkurencyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście się uwzięli na ten TVP Sport :D Myślę, że z czasem się pojawi, może po wakacjach. Nie wiem tylko czemu mając Canal + macie takie ciśnienie na ten program :wink:

 

 

Może mają takie ''ciśnienie'' na ten program, bo nadal Im za mało kanałów sportowych i nie patrzą na jakość ale byle żeby była ilość i przebić CP w dołączaniu ostatnio nowych kanałów :P:lol::wink: Mi tam na tym kanale nie zależy, mając CANAL+ SPORT :D Cyfra ma najlepszą ofertę sportową i to mi starcza. A TVP Sport najprawdopodobniej wejdzie do Cyfry ale jeśli tak Wam zależy to zaczekajmy na jakiś konkretny komunikat w tej sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego chodzi o zasady. Jak coś jest publiczne, to powinno być publicznie udostępnione. Wszak z publicznych pieniędzy TVP Sport powstawało. I gdzie jest teraz ze swoją "misją" - na n-ce. Oficjalnie też, nie wiadomo na jakich zasadach. Czy to jest przyzwoite....

P.S.

Kurka - mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście się uwzięli na ten TVP Sport :D Myślę, że z czasem się pojawi, może po wakacjach. Nie wiem tylko czemu mając Canal + macie takie ciśnienie na ten program :wink:

 

 

Może mają takie ''ciśnienie'' na ten program, bo nadal Im za mało kanałów sportowych i nie patrzą na jakość ale byle żeby była ilość i przebić CP w dołączaniu ostatnio nowych kanałów :P:lol::wink: Mi tam na tym kanale nie zależy, mając CANAL+ SPORT :D Cyfra ma najlepszą ofertę sportową i to mi starcza. A TVP Sport najprawdopodobniej wejdzie do Cyfry ale jeśli tak Wam zależy to zaczekajmy na jakiś konkretny komunikat w tej sprawie :wink:

ie

 

pamietajmy o tym, ze nie wszyscy posiadaja canal + sport......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietajmy o tym, ze nie wszyscy posiadaja canal + sport......

 

Tak, ale tak jak powiedział Aldek wiele osób decyduje się na Cyferkę bo jest najlepsza oferta sportowa, i najlepsze kino, a więc sporo abonentów - wielka przewaga abonentów posiada C+SPORT a na dodatek jest to kanał premium - dodatkowy więc wiele abonentów sobie kombinuje i raz dołącza do pakietu opcję premium a raz odłącza na dany miesiąc.

Poza tym tak jak twierdzisz @mariusz_B nie wszyscy może posiadają C+SPORT ale są też inne kanały sportowe w ofercie C+ czego np. Nka nie ma - np. Extreme Sports Channel ale pomijając to, a wracając do sprawy z TVP SPORT - dla tych abonentów co nie posiadają opcji premium CANAL+ czyli jest to jednoznaczne z tym, że nie posiadają CANAL+ SPORT to i tak gdyby było już TVP SPORT to za pewne ten kanał by nie był liderem w kanałach sportowych w C+. Jak dołączą to sie sami przekonamy. Mi tam na tym kanale nie zależy.

Tak jak powiedziałem, na razie trzeba czekać na jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie.. Mi powiedziano na infolinii, że trwają negocjacje z tvp.

:wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie 85%. Ktoś wcześniej wziął liczbę z kosmosu. Nie biorąc pod uwagę startowego (ponoć wielki sukces marketingowy c+), sprzedaży d2d (to też ilość Canal+ jest myślę mała po okresie promocyjnym) i ciekawych obniżek na tematyczny za 35zł przed świętami tam też rzadko kto brał Canal+)

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oto są kanały na wyłączność:

 

c+:

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Sport

Canal+ Sport 2

Canal+ Sport HD

HBO

HBO 2

HBO Comedy

Ale Kino!

Hallmark

Planete

National Geographic Channel

kuchnia.tv

ZigZap

MiniMini

BBC Prime

 

cp:

Polsat

Polsat Sport

Polsat Sport Extra

E! Entertainment

Zone Europa

Zone Romantica

TV1000

 

n:

TVN Lingua

TVN Med

nSport

SportKlub

SportKlub+

Comedy Central

Wojna i Pokój

MGM HD

Discovery HD

Discovery Historia

Baby TV

TVP Sport

NASN

 

 

TVP Sport jest na wyłączność w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur bo nie jest na wyłączność w N. TVP nie może podpisywać takich umów nawet na swoje komercyjne kanały jako nadawca publiczny. To, że kanału nie ma w C+ i CP a jest w N ma kilka przyczyn. Po 1 miejsce na transponderach, po drugie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba nigdy Abonenci Cyfry Plus nie doczekają się TVP SPORT. Nie rozumiem tego, że ciągle nie mogą się dogadać z TVP o ten kanał. Rozumiem, że chodzi o pieniądze ale to nie znaczy, że Abonenci mają przez to cierpieć. Jeszcze pare innych kanałów Cyfra Plus mogła by włączyć ale tutaj tematem jest TVP SPORT. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy Abonenci Cyfry Plus nie doczekają się TVP SPORT. Nie rozumiem tego, że ciągle nie mogą się dogadać z TVP o ten kanał. Rozumiem, że chodzi o pieniądze ale to nie znaczy, że Abonenci mają przez to cierpieć.

 

Mow za siebie bo ja z tego powodu napewno nie cierpie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...