Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał telewizyjny na którym możemy obejrzeć IO w Pekinie, mecze grupowych rywali Polski w eliminacjach MŚ, wszystkie mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej RPA 2010, ekstraklasę żużla, jedną z najlepszych lig na świecie oraz powtórki meczów LM... to jest TVP Sport :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z artykułu w GW fragment dot C+ i programów TVP Sport i TVP HD

Identyczny problem ma Cyfra+, która dwa lata temu wraz z Cyfrowym Polsatem skarżyła TVP do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Podobnie jak Cyfrowy Polsat nie chciała ona płacić za retransmisję głównych programów TVP. Dlatego TVP Sport na pewno nie pojawi się w ofercie platformy w czasie olimpiady. - W tej sprawie wrócimy do negocjacji z jesienią. Co do TVP HD, to rozmowy trwają i bardzo byśmy chcieli mieć ten kanał u siebie na czas igrzysk, ale szefowie TVP są już w Pekinie - mówi rzeczniczka Cyfry+ Agnieszka Masztalik. Zatem wszystko wskazuje na to, że TVP HD nie zobaczą również abonenci Cyfry+. Jedyną platformą cyfrową, która ma uregulowane stosunki z TVP jest N należąca do TVN oraz Grupy ITI. Jej abonenci już dziś oglądają TVP Sport, a w czasie trwania igrzysk będą mogli oglądać również TVP HD.
.Więc najwcześniej dopiero chyba na jesieni.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmmm, tak sobie myślę... Jeśli biorę pod uwagę to iż w C+ jest Canal+, NGC HD i kilka innych dobrych kanałów, to jakoś bezsensowna wydaje mi się opcja rezygnacji na rzecz Nki tylko dlatego, że ta druga ma TVP Sport i TVP HD. Mam osobiście TVP Sport i ten kanał jest taki sobie... No, ale o gustach się nie dyskutuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na te kanały tylko rozważam przejście a nie jestem zdecydowany. Zobaczymy co pokaże Nka na konferencji, jakie będą promocje i jakie kanały doda/nie doda Cyfra. Mam czas do grudnia 8) Aha, zobaczymy co pokaże jeszcze platforma TP... Bo Polsatu to zdecydowanie nie biorę pod uwagę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Platforma TP, to raczej będzie coś w rodzaju CP i C+ tyle, że jakby 2 w 1. Tak przynajmniej mi się wydaje... Natomiast jak to będzie faktycznie to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nki też ma być parę kanałów. Ale co najgorsze nie widzę tam w ogóle HD. A ja już się tym trochę zaraziłem, bo chociaż nie mam takiego TV to na kompie i monitorze oglądam w tej chwili TVP HD z DVB-T (niestety ma zniknąć po Olimpiadzie) to powiem jedno: nie bardzo chce się wracać po czymś takim do starego dobrego kineskopu. Chociaż TV mam z górnej półki i dotychczas obraz wydawał mi się idealny :lol:

Cyfra ma jeszcze jedną przewagę: splitter (mam nadzieję że będzie hulał między tunerami HD Cyfry a Pionkami). Z kolei N ma tanie tunery HD (mimo że nie na własność ale jednak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@Pawop znaczy te wszystkie kanały, które tradycyjnie są w ramach Videostrady będą w tej niby nowej platformie TP? A co z wyłącznością na niektóre kanały, np.: Zone Europa, Sci Fi...? Jak znasz jakieś szczegóły to napisz... Jakoś nie działa mi strona Videostrady (coś zmieniają chyba)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni też mogą poszerzyć ofertę tej Videostrady/platformy sat, a poza tym nie wiadomo jak będzie z cenami, jaki będzie tuner itd. Choć znając TP to nie będzie tanio.

@PawelU, platforma TP ma wg zapowiedzi do końca roku uruchomić na platformie sat. wszystkie kanały z Videostrady. Co do wyłączności to domyślam się że ona albo wygaśnie do końca roku albo nie obowiązuje ona platformy TP (bo jej dotychczas nie było) tylko pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisał Pawop platforma TP nadaj już, jak narazie drogą internetową. I są tam 3 pakiety:

Podstawowy czyli to co było w Videostradzie za 29 zł aczkolwiek biorąc multipakiet jest to za free.

 

Pakiet L za 39,90 zł ( TVN 24, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo, TVN CNBC Biznes, Animal Planet, Discovery Channel, Jetix Play, Cartoon Network, TCM, CNN, Zone Romantica, Zone Reality, Zone Club, MTV,VH1, Disney Channel, Hallmark, Movies24, ESPN, Sportklub )

 

Pakiet M 59,90 zł( kanały pakietu M oraz : Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel&Living, Jetix, Boomerang, Sportklub+, Zone Europa, MTV Dance, MTV 2, National Geographic, Nat Geo Wild, Extreme Sport Channel, NASN, Mezzo, Trace TV, Kino Polska, Fox Life, Travel Channel, Comedy Central, Universal Channel, Sci-Fi Channel, KidsCo, BBC Entertainment, BBC Lifestyle , BBC Knowledge, Cbeebies )

 

do tego

HBO 29,90

Orange SPort 14 zł

Multiapakiet C+ 39 zł ( umowa na 13 miechów przez 8 miechów po 19 zł)

A wcale nie jest pewne, że zaczną nadawać przez satelite.

 

PS. Za jakieś 150 zł mamy dośc ciekawą oferte z kanałami które znajdziemy w 3 platformach ale także z takimi których nie ma gdzie indziej. Brakuje HD a testy trawają od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to faktycznie... Cieszy MTV Dance, Nat Geo Wild i kilka innych pozycji. Faktycznie, jako jedyni będą mieć w sumie wszystkie najciekawsze kanały. Brakuje HD, no i nie ma pakietu XXL (kanał AB Moteurs to mój konik :P ). Ciekawie się to zapowiada. Choć tak sobie myślę, że skoro mają współpracować z C+, to np. Nat Geo Wild, Travel Channel, czy jakiś inny kanał wejdzie do C+ 8) Ach, te marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że TP pomyśli i swoje kanały będą nadawali na TP w DVB-S2 (o ile nie będą ich brali z obecnych transponderów (taki Nat Geo Wild sami będą musieli nadawać)). Jeśli taki kanał umieszczą na takim TP to z Cyfry wiekszesc ludzi nie zobaczy go.

 

Nikt nie potwiedzil wylacznosci Travel Channel w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu tego wątku, to od trzech dni podglądam "TVP Sport" na stronie http://www.pekin.tvp.pl i według mnie ten kanał jest bardzo dobrze zrobiony (stylowo zbliżony do "Polsatu Sport", tzn. jeśli chodzi np. o sposób robienia zwiastunów przyszłych pozycji programowych) i NAPRAWDĘ mnie dobija, że nie ma go w "Cyfrze" (nie jest prawdą, że tam leci to samo co na "Eurosporcie", jak to niektórzy piszą, bo "TVP Sport" pokazuje np. DUŻO więcej olimpijskiej siatkówki, która mnie akurat mocno interesuje :D!) !!! Ja NA PEWNO byłbym skłonny płacić dodatkowo za sam ten kanał i chociaż taka opcja jego odbioru MUSI się w "C+" pojawić !!!

 

Co do obecnego przekazu internetowego, to wkurzające jest, że przerywają go na czas reklam i niektórych zwiastunów i potem przywracają w połowie zdania komentatora, czy prowadzącego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu tego wątku, to od trzech dni podglądam "TVP Sport" na stronie http://www.pekin.tvp.pl i według mnie ten kanał jest bardzo dobrze zrobiony (stylowo zbliżony do "Polsatu Sport", tzn. jeśli chodzi np. o sposób robienia zwiastunów przyszłych pozycji programowych) i NAPRAWDĘ mnie dobija, że nie ma go w "Cyfrze" (nie jest prawdą, że tam leci to samo co na "Eurosporcie", jak to niektórzy piszą, bo "TVP Sport" pokazuje np. DUŻO więcej olimpijskiej siatkówki, która mnie akurat mocno interesuje :D!) !!! Ja NA PEWNO byłbym skłonny płacić dodatkowo za sam ten kanał i chociaż taka opcja jego odbioru MUSI się w "C+" pojawić !!!

 

Co do obecnego przekazu internetowego, to wkurzające jest, że przerywają go na czas reklam i niektórych zwiastunów i potem przywracają w połowie zdania komentatora, czy prowadzącego...

 

 

zgodzę się z tobą,tvp sport nie pokazuje tego samego co na eurosporcie,bo tvp sport skupia się głównie na sportach drużynowych na olimpiadzie:pilka reczna,pilka nozna,siatkowka,koszykowka,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu tego wątku, to od trzech dni podglądam "TVP Sport" na stronie http://www.pekin.tvp.pl i według mnie ten kanał jest bardzo dobrze zrobiony (stylowo zbliżony do "Polsatu Sport", tzn. jeśli chodzi np. o sposób robienia zwiastunów przyszłych pozycji programowych) i NAPRAWDĘ mnie dobija, że nie ma go w "Cyfrze" (nie jest prawdą, że tam leci to samo co na "Eurosporcie", jak to niektórzy piszą, bo "TVP Sport" pokazuje np. DUŻO więcej olimpijskiej siatkówki, która mnie akurat mocno interesuje :D!) !!! Ja NA PEWNO byłbym skłonny płacić dodatkowo za sam ten kanał i chociaż taka opcja jego odbioru MUSI się w "C+" pojawić !!!

 

Co do obecnego przekazu internetowego, to wkurzające jest, że przerywają go na czas reklam i niektórych zwiastunów i potem przywracają w połowie zdania komentatora, czy prowadzącego...

 

Znajdź program tv sprzed kilku tygodni np. to&owo i zobacz tvp sport. Nie ma co porównywać go do PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/TVP_Sport zauważcie,ze w rubryce gdzie jest dostepny,to pisze w planach również cyfra+,a cyfrowego polsatu juz nie ma.

Wierzysz Wikipedii w sprawach telewizji? No to ja życzę powodzenia w życiu z telewizją, jeśli będziesz się opierał na takich danych z Wiki. Jak chcesz uzyskać informację to napisz do kogoś kto się na tym zna, a na pewno odpowie Ci na większość pytań tak trafnie na ile mu wiedza "pozwala". W sprawach nowych kanałów nie ufaj Wikipedii, taka uwaga na przyszłość, tzn. może na temat nowych kanałów tak, ale nie na temat ich dostępności, bo to już w większości oszustwo na W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...