Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słuchaj plotek, które rozpisuje jedna osoba :)

 

Więcej słuchów jest, że ten kanał idzie za 50gr.

To pół biedy, ale brakuje miejsca na TP :P

 

Myślę, że nastał czas na czystki na antenach.... Wywalić stare, niepotrzebne nikomu kanały, których nikt nie ogląda i na je miejsce trzeba dawać coś nowego - np. TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się tak śmiejemy że to tylko 50 gr.

Ale 1 mln x 50 gr to daje pół miliona zł miesięcznie.

 

I klienci raczej nie zapłacą za to, bo każda podwyżka jest źle przyjmowana, więc pula zysku CP czy C+ się pomniejsza. Ileż to oburzeń się słyszy - dodali 2 kanały i abonament skoczył 2-3 zł.

 

Czy gdybyście prowadzili firmę to chcielibyście mieć pół miliona miesięcznie w kieszeni mniej ?

Oczywiście czysto teoretyczne są to obliczenia. Ktoś powie - ale nowi abonenci dojdą. Hmm. Nie wiem czy kanały typu TVP Sport mogą być przyczyną zmiany platformy/kablówki :)

 

Poza tym wytargowanie na 40 gr to 100 tys miesięcznie w kieszeni więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem kiedyś sąsiada, który przez długi czas opłacał max pakiet w C+ (wtedy Platynowy). Pytam go, a co najlepiej lubisz oglądać? A on mi mówi, że tak właściwie to nic bo czasu nie ma itd. To pytam po co płaci, to mi powiedział, że lubi mieć.

 

Wydaje mi się że z tą całą walką o nowe kanały, rozszerzanie oferty to jest trochę jak z moim sąsiadem :wink: Zazwyczaj ogląda się tylko parę kanałów, a pozostałe setki się ma 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu też grupa co nie tyle lubi coś mieć co po prostu kupuje liczby jeśli tu jest 100 kanałów a tam jest 200 to wybór jest prosty dla takiego człowieka. Wiele firm już tak robi produkty dla tych co lubią liczby i dla tych co faktycznie kupują jakość

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można i siedzieć na forum i oglądać TV :wink:

Brak TVP Sport na Cyfrze,świadczy o mocno kulejącej dystrybucji tego kanału.Jak zwykle zajeli się tym nieodpowiedni ludzie.I pomyśleć że TVP myśli jeszcze o kolejnych kanałach tematycznych-czy tych także nie będzie potrafiła sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi ile wyłożyć albo za co bo na razie to ja go odbieram FTA w naziemnym DVB-T. Chyba ze mówisz o pojemności transponderów i wynajmie ale to pewnie gdzieś by się jeszcze upchało. Coś mi się właśnie zdaje że to TVP daje ciała w tym temacie.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak obecności TVP Sport w ofercie C+ i CP działa ewidentnie na niekorzyść TVP. Ograniczają sobie dostęp do prawie 2 mln abonentów (rynek reklamowy). To nie jest kanał na jakiś wysoki pakiet. Widziałbym go w Familijnym (ewentualnie pakiet sport) i podstawowym (ewentualnie komfortowy). TVP nie pierwszy raz daje świadectwo nieznajomości zasady rynkowych i marketingu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. TVP dało ciała. Zamiast wydzierżawić transponder na Hot Birdzie gdy były jeszcze wolne wzięli droższą i jak się teraz okazuje mniej dostępną dla widza Astrę. Kilkadziesiątr tysięcy abonentów może i ma dostęp do HB i Astry ale większość posiada podstawową instalację od operatora. Duży błąd.

Obecnie na C+ i Polsacie Cyfrowym nie ma po prostu miejsca na nowe kanały. TVP musi chyba poczekać czekać na wolne transpondery po TPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...