Jump to content

marcin c

Users
  • Content Count

    591
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marcin c

  1. Problem powrocil wczoraj wieczorem. Teraz chyba wiem co sie dzieje , po rozlaczeniu i wylaczeniu TV z glosnika wydobywal sie dzwiek ???? Musi to byc dzwiek od lokatora pietro nizej. Teraz pytanie dlaczego przez ostatnie 3 dni wszystko bylo ok? I jezeli dzisaj po powrocie do domu bedzie bez zmian co moge zrobic? nie mam polskich znakow .
  2. Problem sam się rozwiązał. Dzisiaj po ponownym połączeniu wszystko działa. Czary.
  3. Nie mam innych urządzeń do sparowania. Reset do fabrycznych nie pomógł. Podłączyłem soundbar do drugiego TV - starszy model Samsung - przez HDMI, ale próba nieudana, więc nie wiem, czy TV za stary, czy coś innego. Dziwi mnie to, że przez chwilę wszystko działa normalnie. I że sytuacja jest identyczna na dwóch rodzajach połączenia.
  4. Hej TV LG sparowany z soundarem LG SJ4. Od wczoraj pojawił się problem. TV rozłącza się z soundbarem. Połączenie po BT w ustawieniach pokazuje, że jest poprawnie sparowane, po czym po uruchomieniu działa kilka sekund i pojawia się komunikat, że urządzenie zostało odłączone i TV przejdzie na wbudowane głośniki. Dzisiaj sprawdziłem połączenie przez HDMI ARC i problem jest dokładnie taki sam. Po kilku sekundach dźwięk z soundbara znika i komunikat, że urządzenie odłączone i przejście na wbudowane głośniki. Na wyświetlaczu tylko przez chwilę świeci się dioda LGTV, po czym przechodzi na diodę BT. Przy próbie manualnego przestawienia następuje powrót do BT. Sugestie, co możne być przyczyną?
×
×
  • Create New...