Jump to content

mprw

Users
 • Content Count

  882
 • Joined

Community Reputation

5 Neutralna

About mprw

 • Rank
  Aktywny

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Location
  Wrocław

Equipment

 • Dish
  Laminas 1200
 • LNB
  Inverto Ultra Black
 • Multifeed
  Obrotnica
 • Receiver
  Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X
 • Pay TV Operator
  FTA
 • Package
  DVB-S # 60°E—30°W # DVB-T # DAB+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie interesuje czym się to skończy... Typowe mieszkanie ma 2,5 m wysokości – jakiej wielkości telewizor się w tym mieści?
 2. Na tej stronie https://www.lyngsat.com/Hotbird-13B-13C-13E.html w przedostatniej kolumnie tabeli są niebieskie cyferki, które oznaczają minimalny poziom sygnał potrzebny do wyszukania transpondera no i żeby on teoretycznie grał. Mam taką samą antenę i na Hotbirdzie wychodzą mi sygnały około 16-17 dB, na Astrze jest lepiej, bo do 18 dochodzą, a najlepiej jest na jednym Turksacie (50°E), bo nawet ponad 20 dB mają.
 3. Nie o to chodziło, Tarantino nie robi filmów pt. "rekonstrukcja wydarzeń" (patrz np. "Bękarty wojny"). I tu jak najbardziej się zgodzę. W tym filmie jest mnóstwo odwołań do kina z tamtych czasów – jeśli się je choć trochę zna, to można się zachwycić.
 4. mprw

  TVP Sport

  Dla fanów tenisa jest kanał Supertennis dostępny za darmo z Hotbirda.
 5. A sprawdziłeś na tych górnych częstotliwościach obie polaryzacje, tj. pionową (V) i poziomą (H)? W konwerterach dosyć często pada 1/4 pasma, np. góra V albo dół H. Jeśli znajdziesz coś ze stabilnym sygnałem na górnych częstotliwościach w jednej tylko polaryzacji, to niemal na pewno wina konwertera.
 6. Deluxe Music SD nadaje FTA też na 9°E (11785 H).
 7. Is there any sound equalizer (software) available for this tuner?
 8. Tele 5 zniknęło
 9. Brakuje podstawowej informacji: które to piętro? Bo jeśli to np. parter, to zbyt wiele się nie zdziała i nawet najlepsza antena nie pomoże. A jak jest wyżej, to "czymkolwiek ze wzmacniaczem" można złapać nawet wszystko i będzie grać. Co do anten pokojowych, to można ogólnie przyjąć, że im droższa, tym lepsza. Ale oczywiście nie zawsze trzeba brać drogą, zwłaszcza jak się mieszka na wyższym piętrze. Zanim coś się kupi, to najlepiej sprawdzić na "czymkolwiek ze wzmacniaczem" (wziąć jakąś starą antenę albo coś pożyczyć), co się łapie w danym miejscu. Bo tak naprawdę w odbiorze naziemnym najważniejsze jest miejsce ustawienia anteny. A jej rodzaj to sprawa taka raczej drugorzędna.
 10. Wygląda wygląda. Na oko nic się tam nie zmieniło, wszystkie kanały muzyczne wyglądają tak samo. Zresztą do starych teledysków nie trzeba nie wiadomo czego.
 11. mprw

  Boks

  Czyżby? To ciekawe, bo na tym Forum zapisanych jest ponad 700 stron z takimi informacjami
 12. Nie tylko. Kanały RAI można oglądać z multistreamu na 5°W – za darmo i całkowicie legalnie.
×
×
 • Create New...