Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, brtk napisał:

A jak jakość kanałów, które już masz względem Multimedii?

Ja mam netia player i moduł Ci+ od UPC.

I owszem jest gorsza niż UPC, ale tragedii nie ma.

Jak podłącze do telewizora 55" philips ze 100 Hz matrycą 4k i porównuje te kanały, to naprawdę nie ma kanałów,  których jakość jest nie do zaakceptowania.

w Netia player mam kanały sportowe Polsatu TVP sport i 2 kanały c+ sport. Piłka elegancko jest widoczna i nić nie smuży  ani nie piksel uje.

A już z projektorem netia player w sypialni to dla mnie dopełnienie kina. Jest co  wieczorem z giga nagrywarki z paczki tych kanałów co mam oglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, brtk napisał:

A jak jakość kanałów, które już masz względem Multimedii?

 

Patrząc na TV 55' Samsung - na niektórych kanałach widać zdecydowanie różnicę na + (być może to sprawka tego, że po połączeniu się z Vectrą, jakoś obrazu w MM spadła). Generalnie kanały Polsatu zdecydowanie lepiej wyglądają. TVN-y porównywalnie. Kanały dokumentalne zdecydowanie lepiej niż w MM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie czy ktoś z Was ma nową ofertę z dekoderem Evobox. Chciałbym się upewnić czy działa ona podobnie jak w Cyfrowym Polsacie IPTV? Prywatnie mam tv osobistą z Netii z Giganagrywarką, która od lat nie była rozwijana. Wziąłem równolegle Cyfrowy Polsat IPTV na próbę i zauważyłem że wszystkie kanały można przewijać wstecz do 3 godzin, a historia 7 dni jest dostępna na 3 razy większej ilości kanałów w porównaniu do Netii. Tylko nie ma Giganagrywarki - stąd zmierzam do mojego pytania - czy w Evobox od  Netii będzie działać to tak samo jak CP IPTV plus jeszcze Giganagrywarka? Jeśli tak to jak przejść do tej oferty - złożyć wypowiedzenie na TV osobistą - wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oferty już spłynęły:
150Mbit - 35zł
300Mbit lub 500Mbit - 45zł
1Gbps - 50zł

 

Stanęło na tym, że będzie się ktoś jeszcze ze mną kontaktował. Wygląda na to, że da się jeszcze coś urwać gdyż powiedziałem że kolega dostał 1Gbps za 45zł natomiast mi konkurencja oferuje 300Mbit za 40zł a docelowo byłbym zainteresowany 150Mbit za 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.12.2020 o 12:52, zielo napisał:

Czy istnieje możliwość zrezygnowania z internetu i zostawienia sobie tylko TV Netii ? 

mam już dosyć czekania aż w końcu położą światłowód w mojej lokalizacji

 

Ale jest możliwość zmiany internetu na światłowód Plus lub Orange i telewizje IPTV z Cyfrowego Polsatu (praktycznie ta sama oferta pakietów TV co Netia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Plus jest na Netii, cała obsługa techniczna i sprzęt jest pod logiem Netii, to jak z dostawca Energii, w wypadku Światłowodu, z Plusa masz tylko fakturę i to za taką samą cenę.

 

W przypadku Orange, trzeba mieć ich światłowód podłączony a zawsze się tak jakoś układa ze są na przemian.

 

Co do telewizji to jest wątek Netii, wiec powiem to łagodnie, Netia usuwa i ujednolica kanały aby mieć takie same pakiety, takie same cenowo, jak w Cyfrowym Polsacie, sam Cyfrowy Polsat może za niedługo będzie mieć chmurę do nagrywania wnioskując po ostatniej aktualizacji dekoderów a już teraz ma o wiele bogatsze CatchUP.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kwestia wszystko pięknie, ale fakt jak Netia wpadła w ręce Solorza czyli CP to od razu koniec kanałów tematycznych od Canal+ (po za ich ofertą premium). Brakuje w szczególności Planete+ i Ale Kino+. Druga sprawa od kilku miesięcy nadaje TVP Dokument, a tutaj cisza w tej sprawie, czyżby kanał miał trafić do oferty wtedy kiedy trafi również do CP? Hm...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tnie się strasznie. Tylko nie wygląda to jak przycinki adaptacyjnego streamingu (byłyby spadki jakości i stopklatki), tylko bardziej syf w samym źródłe sygnału z którego streaming jest robiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, M@rcin napisał:

Pod jakim numerem w dekoderach Netia jest kanał Novela TV? Powinien być na pozycji 119, a w powyższym filmiku brak. Podobnie Water Planet, który powinien być na pozycji 43.

I tak jest. Jednak widać, że autor filmu nie ma dostępu do całej oferty operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamę wtrącenie z prośbą do wyjadaczy - orientujecie się jakie warunki są możliwe do uzyskania dla nowego klienta?

 

Tv+Internet, w mojej lokalizacji max to 100 Mbit i tyle bym chciał, co do telewizji to w zależności od ceny: pakiet L lub M, mysle tez nad HBO/canal+.

Nie potrzebuje eleven ani pakietów sportowych, tidala i multiroomow. 

 

Mam ofertę od vectry na:

- 65 zł/msc;

- zobowiązanie 12 miesięcy;

- 133 kabaly,

- 300 mb/s,

- dekoder HD z VOD (Graphyne),

- HBO, Eleven, TIDAL 6 msc za darmo.

 

Jeśli ciężko stwierdzić to może napiszcie co Wam się udało uzyskać? Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, paskov napisał:

Hej jak działa sam światłowód w Netii mam zamiar podpisać umowę na 1gb/s stabilny nie ma problemów ? A jak są to usuwają szybko itp ? Prędkość jest taka jak oferują ?

Jak masz tam światłowód w technologi gpon to upload będziesz miał napisane 100Mb/s a tak naprawdę 95Mb/s a mi download około 930 Mb/s a ping to nawet 2 jest czasem. Ja mam 6 miesięcy internet z netia i nie było żadnej awarii.

Edytowane przez michal_dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...