Jump to content

zaq13

Users
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About zaq13

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Wrocław-Gaj

Equipment

 • Pay TV Operator
  UPC pakiet max +go, Internetia 1Gb/s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to Ci wcale nie zazdroszczę bo pewnie masz modem, który ma problemy z puma 6 i maksymalny upload na poziomie 40Mb/s. choć masz zacne pakiety na pasku. Ja zostawiłem sobie samą tv od UPC bo mam jeszcze fajny tv a w netii nie ma opcji go. Ale widzę, że upc idzie w tą samą stronę iptv i ma świadczyć usługi na obcej sieci bo własna nie wyrabia.
 2. Przecież to zwykły set top box jak do którego nie podłączysz kablówki. Działa tylko na wifi z upc więc to lipa dla tych którzy nie mają Internetu z upc. A do tego to jest cwaniactwo upc na Maxa, na aplikacji android nie działaj kanały ze stajni tvn i tvp, bo nie masz Internetu od nich. A na ich sprzęcie będziesz oglądał wszystko. choć nie zainstalujesz nic swojego pewnie.
 3. Śmiga jak wściekły. Sam byłem i jeszcze jeszcze z tv w UPC /pakiet max +horizongo/, ale Internet w Interneti jest dużo lepszy! Mam na razie w koronowirusie podniesioną prędkość z 300Mbps i kto wie czy nie spróbuje się dogadać!
 4. Witam. Mam do was pytania odnośnie aplikacji player od TVN. Jest tam opcja za 10zł miesięcznie "EXTRA". Czy jak to się aktywuje to po miesiącu czy dwóch można z tego zrezygnować? Czy można w ramach tego abonamentu oglądać na innych urządzeniach? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 5. Tak mam zewnętrzny adres IP 87.99.43.xxx w Internetii. W UPC miałem modem Ubee z internetem 250/20Mb/s a teraz leży w szafie. Też czytałem, że stały kosztuje 10zł, ale póki co nie zmienia się. Sprawdzam to bo mam nas-a, ale jest póki co jak jest.
 6. Ja dostałem od Netii router adb vv5822 i praktycznie cały styczeń działał bez zająknięcia z pełną prędkością o każdej porze ,którą mam w umowie 300/60Mb/s. Na początku lutego był jakiś upgrade softu i niestety skończyło się zgłoszeniem, bo nie podniósł się. Przyszedł technik wgrał z laptopa soft i wrócił do pracy. Netia player praktycznie w ogóle nie obciąża łącza działa po wifi i obraz jest akceptowalny. Od samego początku mam ten sam numer IP więc to kolejny plus względem internetu od UPC. Pingi jak i routing też jest dużo lepszy tutaj. Zostawiłem sobie tylko telewizje i horizon go na module ci+.
 7. Select + 300mbs jest za 59,99zł, max 69,99zł. Złóż wypowiedzenie to podstawa do rozmów z nimi!!!!!!! Ja złożyłem i bez problemu dostałem to co chciałem! Pakiet max na module CI+ /45zł/ i horizon go za /5zł/. I od razu zaznaczasz, że życzysz sobie 0za aktywacje i instalacje!!!! Dzwonisz do nich prosisz o link do odstąpienia gdzie wklejasz zdjęcie wypowiedzenia podpisanego ręcznie przez właściciela umowy. tu masz link do promocji utrzymaniowych w upc https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit#gid=427267084
 8. Internet od UPC pozostawia wiele do życzenia! Sam obecnie zrezygnowałem z internetu od UPC 250 na 20 Mb/s i zostawiłem sobie tylko, CI+ telewizje w pakiecie max z horizon go za 50zł. A internet 300 na 60 Mb/s mam od Internetii wraz z C+, HBO, na start, rozrywka, tvn, seriale, filmy i giganagrywarką za około 100zł. I to szczerze mówiąc mnie osobiście zadowala. Internet jest dużo lepszy jakościowo pod względem gier i uploadu niż w UPC. Giganagrywarka działa wybornie, oglądam wszystko kiedy mam ochotę i bez reklam. Pakiety HBO z go i C+ prestiż są w moim odczuciu tańsze w internetii, ale przede wszystkim bez problemu netiaplayer działa z moim projektorem i kinem domowym i mam piękne 5.1. Dlatego jestem w pełni zadowolony z takiego rozwiązania.
 9. Ja przedłużyłem właśnie umowę. Zostawiam sobie samą TV na module CI+ za 45 zł - pakiet Max, 164 kanały i 5 zł Horizon Go, bo nikt taniej nie da mi dostępu do telewizji poza domem.
×
×
 • Create New...