Jump to content

Recommended Posts

czyli dla fana sportu ktory wczesniej mial eleven polsat premium i c+ i net za 110 zł, teraz za 110+c+ za 50 zł czyli 160 zł musi płacić? 

• Sad 1

Z tego co widzę przeglądając stronę Netii, z oferty całkowicie zniknęły kanały z C+, nie ma Ale kino, nSportu, itd. Jeżeli aktualnie mam wykupione pakiety z tymi kanałami i Canal+ to zostaną one mi wyłączone?

• Upvote 1

Może nie wyłączą tak szybko. Traciliby abonentów.

Posted (edited)

Obecnie w Netii trzymała mnie tylko dobra oferta programowa. Teraz nie ma ani oferty, ani jakości. Jeżeli wyłączą mi kanały to żegnam się z nimi bez wahania. Mogliby wydać jakiś komunikat dla aktualnych klientów.

Edited by Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
  • Upvote 1

21 godzin temu, SeBoLaS napisał:

Z tego co widzę przeglądając stronę Netii, z oferty całkowicie zniknęły kanały z C+, nie ma Ale kino, nSportu, itd. Jeżeli aktualnie mam wykupione pakiety z tymi kanałami i Canal+ to zostaną one mi wyłączone?

Nie zniknęły... Jest pakiet CANAL+.

Posted (edited)

Nie bardzo rozumiem w czym problem. Mam pakiet Na start + TVN + Rozrywka z dostępem do internetu 150 Mb/s za 50 zł. Wzbogaciłem go sobie o Natura 5 zł, Seriale 10 zł, Kino, 10 zł, Wiedza i odkrycia 10 zł (w cenie giganagrywarka mini) - razem płacę 85 zł.
Teraz biorąc pakiet L dostaję więcej kanałów (+47) + 2 x Cinemax (który kosztuje 10 zł), szybszy internet (300 Mb/s) i giganagrywarkę basic - wszystko za 90 zł. Czyli 5 zł więcej. Jak dla mnie jest OK.  Szkoda tylko Planete+ i Ale Kino+.

Edited by mossad
dopisano zdanie.

Ja mam mistrzowską ofertę z pakietami rozrywka, wiedza, na start, muzyka, młodsze dzieci, wiadomości, natura, styl życia, sport i emocje, seriale oraz polsat sport premium za 85 zł. Giganagrywarka gratis ta za 15 zł co była. Do tego Canal select, tvn oraz internet 100. Razem płacę 155 zł. 

Teraz, aby mieć to samo to musiałbym wziąść pakiet za 90 plus eleven, canal prestige, polsat premium co daje 170 zł. Dają gratis nagrywarkę Basic z mniejszą ilością godzin nagrywania niż mam obecnie. Jedynie internet 300, ale na tym mi nie zależy. Tak więc w moim przypadku nowa oferta jest słaba.

Może ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z przedłużeniem umowy, która dobiega końca w najbliższych tygodniach. Będzie można pozostać na starych zasadach czy obowiązuje nowa oferta ?, bo zapewne po zakończeniu terminu umowy rabaty przestają obowiązywać

Oferta taka jaką miałeś w umowie, jedynie ceny mogą się zmienić.

Posted (edited)

Przy zakończeniu umowy nie chcą się zgodzić na zmiany pakietów. Ja usłyszałem od konsultanta, że jak wypowiem umowę to przez 3 miesiące nie mogę zawrzeć nowej na innego członka rodziny, bo na adres zakładana jest blokada. Skończyło się skargą do UOKiK na ten proceder (oczywiście do wiadomości Netia). No i teraz dowiaduję się, że można zmienić warunki umowy. Trzeba dać do zrozumienia, że tzw. paczka Premium to żadna "oferta". Canal+, HBO i Filmboxy kosztują w Netii 80 zł (przy lojalce na 2 lata).  Biorąc w aplikacji Smart TV kosztuje to 50 zł i można w każdej chwili zrezygnować. Elastyczność tutaj to podstawa: jeden miesiąc C+ filmowy z HBO, drugi miesiąc Netflix, trzeci Prime Video. Inna sprawa, że Filmboxy i Cinemaxy w CP są w pełnym pakiecie za 60 zł (bez kanałów sportowych premium).

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Komuś udało sie wymienić dekoder Netia Player na nowego EvoBox?  Ja dzwoniłem ale bez szans na wymianę ☹️

2 godziny temu, meff napisał:

O czym ty gadasz ? EVOBOX dają teraz wszystkim nowym a ty o nowych technologiach 😀

O tym rozmawiamy:

https://www.netia.pl/pl/netia-evobox

Tylko,że nowi mają nową platformę tv jakby. Te nowe pakiety to coś innego niż stare.

Wczoraj wyłączyli ATM Rozrywka na EPG 42. Poza tym nowe otwarte okno z kanałami dla dzieci. Wyłączono promocyjny dostęp do kanałów z Otwartego okna z 8 maja.