Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, SeBoLaS napisał:

Z tego co widzę przeglądając stronę Netii, z oferty całkowicie zniknęły kanały z C+, nie ma Ale kino, nSportu, itd. Jeżeli aktualnie mam wykupione pakiety z tymi kanałami i Canal+ to zostaną one mi wyłączone?

Nie zniknęły... Jest pakiet CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem w czym problem. Mam pakiet Na start + TVN + Rozrywka z dostępem do internetu 150 Mb/s za 50 zł. Wzbogaciłem go sobie o Natura 5 zł, Seriale 10 zł, Kino, 10 zł, Wiedza i odkrycia 10 zł (w cenie giganagrywarka mini) - razem płacę 85 zł.
Teraz biorąc pakiet L dostaję więcej kanałów (+47) + 2 x Cinemax (który kosztuje 10 zł), szybszy internet (300 Mb/s) i giganagrywarkę basic - wszystko za 90 zł. Czyli 5 zł więcej. Jak dla mnie jest OK.  Szkoda tylko Planete+ i Ale Kino+.

Edytowane przez mossad
dopisano zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mistrzowską ofertę z pakietami rozrywka, wiedza, na start, muzyka, młodsze dzieci, wiadomości, natura, styl życia, sport i emocje, seriale oraz polsat sport premium za 85 zł. Giganagrywarka gratis ta za 15 zł co była. Do tego Canal select, tvn oraz internet 100. Razem płacę 155 zł. 

Teraz, aby mieć to samo to musiałbym wziąść pakiet za 90 plus eleven, canal prestige, polsat premium co daje 170 zł. Dają gratis nagrywarkę Basic z mniejszą ilością godzin nagrywania niż mam obecnie. Jedynie internet 300, ale na tym mi nie zależy. Tak więc w moim przypadku nowa oferta jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z przedłużeniem umowy, która dobiega końca w najbliższych tygodniach. Będzie można pozostać na starych zasadach czy obowiązuje nowa oferta ?, bo zapewne po zakończeniu terminu umowy rabaty przestają obowiązywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakończeniu umowy nie chcą się zgodzić na zmiany pakietów. Ja usłyszałem od konsultanta, że jak wypowiem umowę to przez 3 miesiące nie mogę zawrzeć nowej na innego członka rodziny, bo na adres zakładana jest blokada. Skończyło się skargą do UOKiK na ten proceder (oczywiście do wiadomości Netia). No i teraz dowiaduję się, że można zmienić warunki umowy. Trzeba dać do zrozumienia, że tzw. paczka Premium to żadna "oferta". Canal+, HBO i Filmboxy kosztują w Netii 80 zł (przy lojalce na 2 lata).  Biorąc w aplikacji Smart TV kosztuje to 50 zł i można w każdej chwili zrezygnować. Elastyczność tutaj to podstawa: jeden miesiąc C+ filmowy z HBO, drugi miesiąc Netflix, trzeci Prime Video. Inna sprawa, że Filmboxy i Cinemaxy w CP są w pełnym pakiecie za 60 zł (bez kanałów sportowych premium).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie, blisko 2 lata temu rozważałem podpisanie umowy z Netią ale, po przykrych perypetiach(próba oszustwa przez naganiacza, bo doradcą tej osoby nie nazwę) wybór padł na UPC...Ech ale  ten czas leci... Za 4 miesiące kończy mi się umowa z UPC i rozglądam się już powoli za nową ofertą. Z tego co widzę na forum i ulotkach na klatce od przedstawicieli to była rewolucja w ofercie. Jak oceniacie nowy dekoder i jakość TV? W UPC wprowadzili, też nowy dekoder IPTV z 4K. I Tu trzeba będzie czekać na opinie o tym nowym ustrojstwie. Ale w Neti ten nowy dekoder jest już od kilku miesięcy, więc jest pewnie troszkę użytkowników. Czy jest lepsza jakość TV a może nic w tym względzie się nie zmieniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 14:55, sebagit napisał:

Czy jest lepsza jakość TV a może nic w tym względzie się nie zmieniło ?

 

Ja korzystam jeszcze z poprzedniego dekodera, jakość TV w porównaniu do innych operatorów to kupa mułu.  Dodatkowo pytałem czy planują wprowadzić kanały 4k - odpowiedź brzmi: "Nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu kończy mi się umowa z Netią (9 września). Obecnie za 105 zł posiadam:
- jakiś pakiet startowy na START (parenaście najbardziej podstawowych kanałów)
- Kanały sportowe (Eleveny, Polsaty Sport, Eurosporty)
- Canal+ Select
- Giganagrywarka (nieograniczona liczba nagrań w sieci + cofanie 40 kanałów do 7 dni)
- Multiroom
- Internet 20 MB/s

Czy można coś lepszego znaleźć lub ciekawego wynegocjować w Netii lub innej sieci? Głównie zależy mi na nagrywarce, Canal+, Polsatach Sport i Elevenach.

Jak podliczyłem to wychodzi, że mam łącznie 81 kanałów w tym 48 HD.

Mam do wyboru 3 sieci: netia, upc i vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz już dostęp do światłowodu wtedy możesz negocjować przełączenie na światłowód. Niestety z automatu to się nie odbywa. Netia utrzymuje nadal sieć miedziana nawet oo wybudowaniu światłowodów.

Może masz już dostęp do światłowodu wtedy możesz negocjować przełączenie na światłowód. Niestety z automatu to się nie odbywa. Netia utrzymuje nadal sieć miedziana nawet oo wybudowaniu światłowodów.

Jeśli chodzi o jakość TV to niestety od lat bez zmian. Nie wierze się jeszcze się to zmieni na plus. Jest jak jest. Lepiej nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Net24 napisał:

Może masz już dostęp do światłowodu wtedy możesz negocjować przełączenie na światłowód. Niestety z automatu to się nie odbywa. Netia utrzymuje nadal sieć miedziana nawet oo wybudowaniu światłowodów.


Jeśli chodzi o jakość TV to niestety od lat bez zmian. Nie wierze się jeszcze się to zmieni na plus. Jest jak jest. Lepiej nie będzie.

Dziękuję za odpowiedź. Moja oferta jest przesyłana światłowodem. Przynajmniej odcinek od korytarza do domu to światłowód. Zmiana instalacji nastąpiła, zanim Netia przejęła Dialog. 

W ogóle czy jest możliwe pozostania przy starej ofercie? Zainteresowany jestem Canalem+, Elevenami i Polsatami Sport, oraz nagrywarką maxi i multiroomem. Przy obecnej konfiguracji musiałbym wydać około 150-160 zł w nowej ofercie i musiałbym płacić za kanały, którymi nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Netię Player + router pionowy od Huawei'a, jeśli mnie pamięć nie zawodzi. 

Wstępnie posiadałem 100 MB/s, ale zachciało mi się wziąć kablówkę od nich - rezygnacja z usług satelitarnych. 

 

Około 3,5 lat temu wziąłem powyżej opisaną ofertę bez multiroomu na półtora roku. Po półtora roku dobrałem multiroom oraz wymieniłem na najnowsze dekodery Netia Player (wtedy też były Playery, nie wiem czym się różniły). W międzyczasie został wymieniony router. 

Dwa lata temu chciałem zmienić prędkość internetu, ale podobno się nie dało - tzn. było można ale nie przedłużyliby mi oferty telewizyjnej na tych samych zasadach.

 

Aktualnie interesuje mnie taka sama oferta, ale w sumie... z racji bycia stałym klientem mogliby coś dorzucić prędkości do tego internetu. 

Czy wiadomo już coś, czy Netia planuje uruchomienie podobnej usługi tv online, jaka jest w NC+ Go lub UPC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Netii w sprawie przedłużenia umowy, nic szczególnego nie zaproponowali. Wyszczególniając:

- Zostajemy przy starych warunkach, zero dodatkowych profitów i umowa na kolejne 2 lata.

- Dopłacamy 10 zł/msc i otrzymujemy internet 300 mb/s.

 

Wybrałem opcję nr 3, nie ruszam umowy i podobno przejdzie na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w okresie 1 miesiąca. Pewnie do świąt ich pożegnam.

Jak chciałem uzyskać darmowe miesiące (lub za pół ceny), szybszy internet w cenie lub cinemax w cenie abonamentu, to za każdym razem odpowiedź negatywna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...