Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No skoro dopiero teraz doświadczyłes to raczej norma to nie jest :). Evobox czy Netia Player?

Jak ten pierwszy to przytrzymaj długo klawisz "i" - będzie info jaki masz bitrate, ile wyciąga łącze, zapełnienie bufora itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość telewizji w Netii pozostawia wiele do życzenia. Jak jeszcze na 46"HD dało się oglądać tak na 65" 4k już boli. Wypowiedzenie złożyłem, przyjęli. Z tv zrezygnuje bo dostałem potwierdzenie, że nie planują żadnych kanałów w 4k. Ale może przy samym internecie zostanę jeżeli zaproponują 1Gb po światłowodzie poniżej 65zł. TV teraz mam combo c+online (czekam na c+4k), PlaynowTv (eleven4k) i Ipla (PSP w 4k).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Net24 napisał:

@zetorsonmoże wcześniej tego nie zauważyłem :) nie komunikowali tej zmiany wyraźnie (w kwestii uploadu). Pytanie do reszty czy macie przecieki na temat zmiany oferty internetowej na światłowodzie? Może podniosą w końcu upload? Lub umożliwią zainteresowanym zakup większego pasma?

Kiedyś pytałem się na FB i powiedzieli że nie ma zapotrzebowania na większy upload ale widzę że jest odwrotnie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do tych co są w Netii.

 

W kwietniu naliczyli mi 9.90 za Bezpieczny Internet, choć dobrze pamiętam, że go telefonicznie wyłączałem bo w lipcu aneksowałem do 1Gb i jakby po 9 miesiącach cudownie na fakturze widzę taką pozycje. 

Złożyłem reklamacje telefoniczną i przez formularz. Pytam tu bo cudownie okazało się, że w systemie nie mają mojej rezygnacji.

 

Czy komuś z was pojawiła się taka pozycja na rachunku jeszcze?

Edytowane przez zaq13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zaq13 napisał:

Czy komuś z was pojawiła się taka pozycja na rachunku jeszcze?

Ja nie mam. Ale stój przy swoim stanowisku, reklamacja to rozwiąże.

 

17 minut temu, poselsuski napisał:

Co znaczy, że nie mają twojej rezygnacji? Nie mają nagrania z rozmowy, w której rezygnujesz z usługi? 

Tak. Jest to możliwe. Miałem taki przypadek. Mają tam straszny bałagan.

Edytowane przez novyrave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił Pan z reklamacji, i jednak ją uwzględnili.

Z Internetu od Netii jestem bardzo zadowolony, w porównaniu ze wcześniejszym od UPC, ale jednak po takich dziwnych zagraniach niesmak pozostaje.

A jeśli chodzi o odsłuchanie wiadomości to raczej marne szanse i choć pytałem Pana, który zadzwonił.

Ja pozostałem przy swoim stanowisku, że jednak świadomie pewne rzeczy aneksuje i wiem za co i ile będę płacił i na co się piszę podpisując umowę, czy aneks do umowy.

 

I odnoszę wrażenie, że pracownicy Netii i innych firm czytają fora internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie jak na razie jest cały czas po staremu, czyli wysyłanie ok 46-48 Mbps  (pobieranie zazwyczaj 300 Mbps).

Oczywiście, zgodnie z opisem router NETII restartowałem nawet przed chwilą.

https://www.speedtest.net/result/11409853200

https://www.speedtest.net/result/11409868105

https://www.speedtest.pl/wynik/290939317

Edytowane przez zetorson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...