Jump to content

poselsuski

Users
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About poselsuski

 • Rank
  Amator
 1. Jesteś pewien, że to na pewno Familijny HD (masz to w potwierdzeniu?). Bo dość dziwnie wygląda oferta częściowo składająca się z starej pakietyzacji i nowej (pakiet L na pół roku gratis). Przypomina to bardziej jakbyś dostał umowę M+Eleven+ Cinemax+ on the go w standardowej cenie ze strony. Na pewno konsul nie powiedział czegoś w stylu, że teraz paczka M jest odpowiednikiem Familijnego HD?
 2. Jasne przepraszam, nie uwzględniłem tych dodatkowych 10 zł po przejściu umowy na czas nieokreślony. Czyli miałbyś 10 zł oszczędności msc, kosztem dwuletniej umowy no i zysku/straty/braku różnicy jakościowej w kanałach (wedle własnych upodobań.) Tzn. ja tak to rozumiem, bo przy tych upgrade'ach / downgrade'ach w pakietach - oczopląsu można dostać. PS. Na dniach powinienem mieć rozmowę z DUK (wypowiedzenie złożone wczoraj na Rodzinny HD) tak więc jeśli ktoś miałby jakieś pytania odnośnie zwłaszcza tych niższych pakietów, może tu śmiało napisać.Postaram się wyciągnąć tyle info - ile s
 3. Jeśli masz dodatkowo 2x multiroom to płaciłbyś 12msc x 20 xł + 12mscx 50 zł - czyli średnio 35 zł msc czyli jak rozumiem - tyle ile płacisz obecnie... Także delikatnie rzecz ujmując, kiepski interes EDIT: Przepraszam za błąd będziesz płacił 45 zł msc jeśli na czasie nieokreślonym kwota abo wzrasta o 10 zł.
 4. Sprawdź sobie różnicę pomiędzy zawartością pakietu M a obecnym Familijnym (czy jakieś kanały zyskujesz / tracisz). Generalnie przedłużając na M, to jeśli dobrze rozumiem nowe zasady 12msc płacisz 20zł, 12 msc 30zł - średnio 25 zł na miesiąc. Jeśli w pakiecie M nie ma żadnego kanału na jakim z twojej perspektywie bardzo by Ci zależało, to moim zdaniem 5zł miesięcznie mniej nie jest warte 24msc cyrografu i braku elastyczności.
 5. @maniek357 Dzięki. Czyli przy tych długościach umowy i dużo słabszych rabatach niż kiedyś najlepiej będzie chyba przejść na tv na kartę.
 6. Przeczytałem kilkanaście ostatnich stron. Pytanie krótkie - czy istnieje opcja wzięcia pakietu S - najniższego - w umowie 12 msc? Powiedzmy bez żadnych rabatów, dodatkowych kanałów przez pewien czas - chodzi tylko o długość umowy i cenę 20 zł. PS. Jeśli nie - czy istnieje opcja wzięcia tego pakietu w nowej umowie na okres 12msc?
×
×
 • Create New...