Jump to content

poselsuski

Users
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About poselsuski

 • Rank
  Amator
 1. Panowie czy istnieje możliwość wzięcia pakietu Rodzinnego w nowej umowie w jakimkolwiek kanale sprzedaży w umowie krótszej niż 24 msc? Jeśli nie - to jaki najtańszy pakiet można wziąć na krótszą umowę?
 2. Pozwolę się podpiąć. Konwerter: MONOBLOCK QUAD OPTICUM GLOBO [kupno w planie obecnie monoblock duo] W tym momencie do jednej anteny (80cm) mam podpięty abonament główny z 1 multiroomem (2 dekodery). Chcę dobrać dodatkowy abonament na pakiet rodzinny (1 dekoder) i podpiąć do tej samej anteny (wymieniając konwerter na wyżej wymieniony). Rozumiem, że nie powinno być żadnych problemów z odbiorem/ działaniem (zarówno Hotbird jak i Astra)? EDIT: Nie jest potrzebna funkcja nagrywania i oglądania na innym transpoderze jednocześnie.
 3. @ Nowy123' Właśnie umowa główna w Smart Dom nie jest. W ogóle SmartDom u mnie aktywny nie jest, poza jakąś starą promocją gdzie dostawało się tv mobilną za 1 zł miesięcznie.
 4. @Specjalista Cyfrowy Polsat Pytanie. Posiadam obecnie umowę na tv sat, przedłużoną w sierpniu na 24 msc. Posiadam dodatkowo usługę tv mobilna, za którą płacę obecnie 1 zł (zniżka wynikająca z posiadania tv sat). Czy mogę na to samo konto dobrać drugą usługę tv sat i czy wejdzie ona w program SMart Dom? Chodzi o najtańszy pakiet tv widoczny na waszej stronie 20zł/80 kanałów. Innymi słowy czy jeśli umową uprawniająca jest umowa na tv sat to czy umowa nr 2 - również tv sat - kwalifikuje się do tego programu. Z góry dzięki za odp.
 5. Prośba o pomoc. Umowa wypowiedziana mogę przedłużać. Obecnie: FamMax Hd + Sport HD+ Film, Cinemax i Eleven + 1MR. Obecna umowa na 12/3, płacę 75 zł (multiroom 5 zł). I teraz pytanie, bo dzwonią z DUK i każda oferta wygląda inaczej chociaż dotyczy tego samego. Ponoć nie ma już nazewnictwa Film HD, Sport HD, ale: 1. Ile płaciłbym chcąc zachować to samo? Umowa 15/3 - cena 70zł + 5 multiroom? Bo jeden konsultant twierdzi, że multiroom 5 a drugi, że 10zł? 2. Gdybym chciał to samo + PSPORT Premium. Umowa 24/6 80 zł, natomiast multiroom dalej 5 (tak jak teraz) czy 10? Bo tu znów są rozbieżne opinie. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...