Jump to content

Net24

Users
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Net24

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Potwierdzam, że dekoder PlayNOW ver. 2 jest bardzo szybki i przyjazny w obsłudze. Również pozytywnie jestem zaskoczony. Jednak jakość TV kanałów HD pozostawia wiele do życzenia (kanały sportowe). Nawet taka Netia ma lepszą jakość TV na swoim IPTV. A jak wiadomo na Netię można wiele powiedzieć.
 2. @zetorson spróbuj połączenia po kablu. Wifi to ostateczność jeśli się nie da inaczej podłączyć dekodera. Jak się będzie zachowywać na kablu ?
 3. Dziwne ze masz ofertę 20mbitow i na dodatek na światłowodzie. Jaki masz modem? W dodatku multiroom to przy dwóch uruchomionych dekoderach masz zajęte prawie całe pasmo.
 4. Może masz już dostęp do światłowodu wtedy możesz negocjować przełączenie na światłowód. Niestety z automatu to się nie odbywa. Netia utrzymuje nadal sieć miedziana nawet oo wybudowaniu światłowodów. Jeśli chodzi o jakość TV to niestety od lat bez zmian. Nie wierze się jeszcze się to zmieni na plus. Jest jak jest. Lepiej nie będzie.
 5. @kozaa przedstaw też przykładowe trasy z programu WinMTR do IP:193.59.17.248, sip.halonet.pl, google.com i i17.livs.pl Dziękuję
 6. Może nie wyłączą tak szybko. Traciliby abonentów.
 7. W obecnej sytuacji lepiej nic nie ruszać i trzymać się starych umów. Niezły kanał zrobiła sobie Netia dla swoich klientow. Pewnie stwierdzili ze w starych pakietach było zbyt mało nowych aktywacji to zrobili wywrot oferty. Zobaczymy co to da.
 8. Spoko. To jest argument. Można tez pooglądać na stream TVP. Ale dobrze ze to dają. Powinni traktować to jako jedność. [mention]djadijos [/mention] będziesz coś więcej wiedzieć o jakosci TV Netii? Będzie lepszy bitrate na światłowodzie?
 9. Ale żeby tłoczyć razem wszystkie kanały regionalne i chwalić się ile to się ma kanałów to mistrzostwo w wykonaniu Netii. Przecież nikt normalny nie będzie oglądać nic po za swoją regionalna trójkę. To po co klientowi z Wałbrzycha dostęp do szczecińskiej tv. Szczęście ze można zostać na swoim pakiecie do póki cen nie podniosą osoba na bezterminowej umowie.
 10. Również zauważyłem dzisiejsza ofertę, która w komunikacie od Netii miała być uproszczona, a jest jeszcze bardziej pokręcona. Co komu przeszkadzały pakiety TV? Aktualnie nic ciekawego nie ma w podstawie internet i TV. Gdzie dekodery 4K? Przecież na światłowodzie można bez żadnych problemów oferować takie kanały. Przykładem jest Orange. OK, nic na nich nie ma, ale liczy się wizerunkowo. Netia dalej stoi w miejscu z TV od 2017 roku, kiedy wprowadziła Netia Player 2.0. W tym samym momencie Orange zaprezentował TV 4K. Także 3 lata Netia dalej w tyle. Zapewne jakość TV nie będzie lepsza od tej, co j
 11. Jakby ktoś szukał kontaktu w sprawie modernizacji sieci do standardu FTTH. Fotka z klatki schodowej.
 12. Ktoś coś wie kiedy zobaczymy jakość 4K? Co będzie w ofercie?
 13. Co będzie jeśli nie potwierdziłem konta przez link na mailu i pobrana złotówka już wróciła? Konto automatycznie będzie usunięte?
 14. Serialu Mały zgon nie można oglądać na TV. Informuje ze problemy z DRM. Na PC czy tel nie ma problemu.
×
×
 • Create New...