Jump to content

Net24

Users
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Net24

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. Opóźnienie względem tv naziemnej to ok 35 sek.
 2. Streaming zacina na telefonach i tablecie. Tez tak macie? Niezależnie czy jestem na wifi czy na LTE.
 3. Odpowiedz na twój problem to polecenie zapłaty. Operator sam występuje do banku i pobiera należność za fakturę w ostatni dzień.
 4. Zgadzam się z poprzednikiem. Brak zmian i stagnacja od kilku dobrych lat. Wprowadzony dekoder NetiaPlayer 2.0 jest z początku 2017 roku. W tym samym czasie Orange wprowadził do siebie dekoder 4K. Ofertę stałe ulepsza. Netia osiadła na laurach. Jedyne co potrafi to dorzucać tv w cenie internetu. Żeby tylko zrobić dobre wrażenie na inwestorach. Tv się sprzedaje. A samo wiemy jak z tym jestem. Taka telewizja była dobra 6 lat temu. Teraz to już schyłek telewizyjny. Konkurencja nie śpi. Myśle ze grupa CP będzie rozwijała IPTV Cyfrowego Polsat pozostawiając usługę tv netii w niełasce.
 5. Netia daje tv w cenie internetu to dlaczego nie brać. Sam net w tej samej cenie.
 6. Potwierdzam podniesienie prędkości. Wystarczył restart routera. Dobry ruch na podniesienie w rankingu speedtestów. A na serio to jedynym realnym udogodnieniem jest podniesienie uploadu. Może w ten sposób badają wydajność sieci.
 7. Netia przyśpieszyła internet PON i HFC do 1Gbit/s download. Upload pozostał na tym samym poziomie. Przyśpieszenie dotyczy obecnych i nowych klientów. 300 -> 500, a 900 -> 1000.
 8. W Orange sesja nie jest już odnawialna co 22/24 godziny. Wydłużyli to do 10 lub 11 dni w zależności od sprzętu. Dla funboxa 3 sesja trwa na jednym IP 10 dni. Na własnym sprzęcie to aż 11 dni.
 9. Na jakich kanałach można zobaczyć lepszą jakość TV?
 10. Cześć, mam u siebie internet światłowodowy Netii i telefon stacjonarny również po tym światłowodzie. Telefon podpinam do gniazda tel1. Jednak mam w posiadaniu telefon stacjonarny VoIP (Gigaset C530 IP), który umożliwia konfigurację różnych operatorów VOIP wraz z łączem stacjonarnym (PSTN). Na chwilę obecną wykorzystuję łącze stacjonarne PSTN z telefonu, aby łączyć się z siecią VoIP Netii (sic!). Trochę to skomplikowane i chciałbym to uprościć. Czy są tutaj ludzie z Netii, którzy mi pomogą i pokierują, jakie dane mam wpisać serwera IP, login i hasło do mojego telefonu IP, aby uniezależnić telefon od łącza PSTN? Instalator nie potrafił mi pomóc. Nie rozumiem tego ukrywania danych dostępowych do usługi VoIP i zmuszania użytkowników do wybierania klasycznych telefonów stacjonarnych. Jak ktoś ma VoIP bez wyjścia na starą stacjonarkę to jest ugotowany. Absurd Netii: PON > bramka VoIP > telefon VoIP. Standardem powinno być: PON > telefon VoIP (czyli dane dostępowe dla użytkownika).
 11. Warto wspomnieć o promocji na internet: https://www.telko.in/netia-ma-oferte-internetu-z-tv-na-black-friday
 12. Internet jest najlepszy, jeśli chodzi o wybór UPC, Orange, Netia. Mają lepszy router i możliwy jest bridge (można wtedy wykorzystać własny sprzęt). Ja mam światłowód Netii i jej TV i mimo, że lubię czasem pooglądać TV to nie narzekam na jej jakość. Jakość dla zwykłych kanałów jest identyczna jak w TV naziemnej. Natomiast gorsza jakość jest w sporcie. Nie zawsze. Ostatnio się poprawili w tym temacie. Trzeba też dodać na plus dla Netii ich dekoder Netia Player. Aktualny z numer 2.0 jest rewelacyjny. Zastanów się też nad Giganagrywarką. Takiej usługi nie daje Orange. Zawsze też można po 14 dniach od instalacji odstąpić od usługi.
 13. W moim przypadku oferta utrzymaniowa: 40 zł internet 150/50 ftth i TV Na start (pakiet kanałów z promocji Najlepsza rozrywka) + 20 zł za telefon stacjonarny voip w ofercie cały świat [no limit na stacjonarne, komórki, UE (stac), USA (stac, kom), Kanada (stac, kom)] Do końca roku za 0 zł. Umowa na 24 msc.
×
×
 • Create New...