Jump to content

Net24

Users
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Net24

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. Może nie wyłączą tak szybko. Traciliby abonentów.
 2. W obecnej sytuacji lepiej nic nie ruszać i trzymać się starych umów. Niezły kanał zrobiła sobie Netia dla swoich klientow. Pewnie stwierdzili ze w starych pakietach było zbyt mało nowych aktywacji to zrobili wywrot oferty. Zobaczymy co to da.
 3. Spoko. To jest argument. Można tez pooglądać na stream TVP. Ale dobrze ze to dają. Powinni traktować to jako jedność. [mention]djadijos [/mention] będziesz coś więcej wiedzieć o jakosci TV Netii? Będzie lepszy bitrate na światłowodzie?
 4. Ale żeby tłoczyć razem wszystkie kanały regionalne i chwalić się ile to się ma kanałów to mistrzostwo w wykonaniu Netii. Przecież nikt normalny nie będzie oglądać nic po za swoją regionalna trójkę. To po co klientowi z Wałbrzycha dostęp do szczecińskiej tv. Szczęście ze można zostać na swoim pakiecie do póki cen nie podniosą osoba na bezterminowej umowie.
 5. Również zauważyłem dzisiejsza ofertę, która w komunikacie od Netii miała być uproszczona, a jest jeszcze bardziej pokręcona. Co komu przeszkadzały pakiety TV? Aktualnie nic ciekawego nie ma w podstawie internet i TV. Gdzie dekodery 4K? Przecież na światłowodzie można bez żadnych problemów oferować takie kanały. Przykładem jest Orange. OK, nic na nich nie ma, ale liczy się wizerunkowo. Netia dalej stoi w miejscu z TV od 2017 roku, kiedy wprowadziła Netia Player 2.0. W tym samym momencie Orange zaprezentował TV 4K. Także 3 lata Netia dalej w tyle. Zapewne jakość TV nie będzie lepsza od tej, co jest teraz.
 6. Jakby ktoś szukał kontaktu w sprawie modernizacji sieci do standardu FTTH. Fotka z klatki schodowej.
 7. Ktoś coś wie kiedy zobaczymy jakość 4K? Co będzie w ofercie?
 8. Co będzie jeśli nie potwierdziłem konta przez link na mailu i pobrana złotówka już wróciła? Konto automatycznie będzie usunięte?
 9. Serialu Mały zgon nie można oglądać na TV. Informuje ze problemy z DRM. Na PC czy tel nie ma problemu.
 10. Napisz do nich maila z opisem problemów. Wymieniają bez problemów dekodery. Warto spróbować.
 11. Póki co Netia nie chwali się innymi BSA niż u Orange. Generalnie to margines, a cenowo nic ciekawego. Nie wiem są gdzieś cenniki dla takich rozwiązań. Generalnie Netia mocno popłynęła z inwestycją w LLU. Ponad 700 central a wyniki nigdy nie przekroczyło 150k klientów w centralach. Nigdy też nie przenieśli wszystkich na centrale LLU. Potem próbowali to zrobić hurtowo. Jednak czekali aż sami klienci się na to załapią. LLU to była świetna alternatywa na miedzi dawnej TP. Sam z tego korzystałem. Tryb fast, pingi sporo mniejsze niż w tej samej Neostradzie. Do czasu aż się linia popsuła i prędkość spadła do 1,5mbita. Nikt nie potrafił pomóc. Umowę rozwiązano bez kar. Niestety są zbyt mało elastyczni. Nie dali rady przełączać klientów na bliższe centralki. Wszystko miało byc tylko na tej gdzie było LLU. Nikt nie słyszał o karta VDSL LLU. Był potencjał, ale Netia kompletnie z tego nie skorzystała. Obeserwuję tą firmę od 18 lat i czasami dziwię się że to jeszcze funkcjonuje. Jakby nie musieli (decyzja Orange w tym pomogła) to by nigdy w FTTH nie poszli.
 12. Prezentacja wyników Netii za 1Q2020: https://secure.sitebees.com/file/mediakit/1604734/c4/WYNIKI+FINANSOWE+ZA+I+KWARTAŁ+2020R.pdf Mają już 250 tys. userów TV, 1,5 mln zmodernizowanych łączy 1Gbit. Dalej spada liczba usług na sieci Orange (WRL i BSA). Spadają też wyniki na własnej sieci stacjonarnej. Rośnie Internet, TV i telefon komórkowy.
 13. Wyślij mail na [email protected] i zapytaj jaka to technologia.
 14. Netia chwili się jej sieć daje radę https://my.netia.pl/pr/493737/week
×
×
 • Create New...