Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

takie info otrzymałem na fb Netii

Lista kanałów gwarantowanych:
Na Start TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP ABC, TVN, TVN Siedem, Polsat, TV 4, TV 6, TV Puls, TV Puls 2, TVP Kultura, Eska TV, Polo TV, TV Trwam, TVP Rozrywka, Polsat 2, Tele 5, Stopklatka
Wiadomości Polsat News, TVN 24 HD, TVN24 Biznes i Świat, Superstacja, France 24 Ang, France 24 Fra Muzyka MTV Music, MTV Polska, MTV Dacne, MTV Hits, 4fun.tv, 4fun Fit&Dance
Styl życia Poslat Cafe, TVN Style HD, TLC HD, ID
Młodsze dzieci MiniMini+ HD, Nick JR
Starsze dzieci Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon Polska
Seriale AXN HD, TVP Seriale, Comedy Central, Comedy Central Family, Fox HD, Fox Comedy, Polsat Romans Kino Kino Polska, Polsat Film, Sundance Channel HD
Ze świata RTL, RTL2, Super RTL, VOX, Arte HD, TV5 Monde Natura Animal Planet HD, Nat Geo WilD HD
Wiedza i odkrycia Discovery Channel HD, Discovery Science HD, National Geographic Channel HD
Sport i emocje Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport, Polsat Play, TVN Turbo HD TV Republika

Pakiet/kanał niegwarantowany
TVN TVN 24 HD, TVN 24 Biznes i Świat, TVN Turbo HD, TVN Style HD Canal+ Prestige Canal+ HD, Canal+ Film HD, Canal+ Family HD, Canal+ Seriale HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Sport 2 HD, Canal+ >>1 HD
Sport i emocje plus Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport, Polsat Play, TVN Turbo HD Cinemax HD Cinemax HD Filmbox Live Filmbox, Filmbox HD
Rozrywka Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat News, Polsat Cafe, Comedy Central, Nick JR Polsat Sport Premium Polsat Sport Premium 1 HBO HD HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A znamy powód? 

Awaria czy TVP wypowiedziało umowę? 

Do tej pory mieli raczej bardzo dobre relacje z TVP i były dostępne wszystkie ich kanały łącznie z lokalnymi. 

Powoli giganagrywarka robi się bezużyteczna, nie dodają nowych kanałów i jeszcze usuwają stare. 

Netia systematycznie zuboża swoją ofertę i oddaje pole konkurencji. 

Baaaaaardzo słaby operator, nie polecam nikomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, plockier napisał:

Baaaaaardzo słaby operator, nie polecam nikomu

Netia już jest polsatowska i nic nie zależy już od niej.

4 lata temu założyłem u mamuśki na wsi neta domowego z Netii, potem skok do Orange i teraz jak chciałem wrócić do Netii to nagle pod tym adresem nie jest świadczony internet domowy.?

Nie ma w systemie i uj.

Na nic tłumaczenia do infolinii, że jak to możliwe, że był dostęp i nie ma.

Jak do ściany, wysyłałem pani z infolinii na maila fakturę za tamten okres. Zero odzewu.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tracer10 napisał:

Netia już jest polsatowska i nic nie zależy już od niej.

4 lata temu założyłem u mamuśki na wsi neta domowego z Netii, potem skok do Orange i teraz jak chciałem wrócić do Netii to nagle pod tym adresem nie jest świadczony internet domowy.?

Nie ma w systemie i uj.

Na nic tłumaczenia do infolinii, że jak to możliwe, że był dostęp i nie ma.

Jak do ściany, wysyłałem pani z infolinii na maila fakturę za tamten okres. Zero odzewu.

Technologia bsa. Podał byś jej numer łącza lub numer telefonu stacjonarnego to by się dało. Na wsiach musisz mieć aktywny telefon stacjonarny by mieć internet z Netii na łączach Orange. Ewentualnie znać numer łącza.

@tracer10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, djadijos napisał:

Technologia bsa. Podał byś jej numer łącza lub numer telefonu stacjonarnego to by się dało. Na wsiach musisz mieć aktywny telefon stacjonarny by mieć internet z Netii na łączach Orange. Ewentualnie znać numer łącza.

@tracer10

Chyba nie czytałeś dokładnie, aczkolwiek nie wspomniałem że tel. stacjonarny jest cały czas. Chodził net i z Netii wcześniej i Orange, a teraz się okazuje, że się nie da.

A przynajmniej tak twierdzi sama Netia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czytałeś dokładnie, aczkolwiek nie wspomniałem że tel. stacjonarny jest cały czas. Chodził net i z Netii wcześniej i Orange, a teraz się okazuje, że się nie da.
A przynajmniej tak twierdzi sama Netia.

Zostaw netie oni są tak mało elastyczni. Mogę ci dać kontakt do człowiek który również oferuje BSA i można się z nim dogadać od ręki. Oferuje dobre ceny i umowy bezterminowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, plockier napisał:

A znamy powód? 

Awaria czy TVP wypowiedziało umowę? 

Do tej pory mieli raczej bardzo dobre relacje z TVP i były dostępne wszystkie ich kanały łącznie z lokalnymi. 

Powoli giganagrywarka robi się bezużyteczna, nie dodają nowych kanałów i jeszcze usuwają stare. 

Netia systematycznie zuboża swoją ofertę i oddaje pole konkurencji. 

Baaaaaardzo słaby operator, nie polecam nikomu

Tłumaczą się umowami z nadawcami - co wg mnie jest śmiesznym tłumaczeniem bo z naziemnej mogę nagrywać bez problemu.
Swoją drogą ciągle, od 20 września mam zgłoszoną awarię giganagrywarki, 7 dni wstecz, time shift i EPG z którą nie mogą sobie poradzić. 6 listopada zadzwonił do mnie technik ze nie potrafi sobie poradzić z awarią i muszę się uzbroić w cierpliwość. KPINA W ŻYWE OCZY.
Dobrze, że nagrywam wszystkie rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tracer10 napisał:

Chyba nie czytałeś dokładnie, aczkolwiek nie wspomniałem że tel. stacjonarny jest cały czas. Chodził net i z Netii wcześniej i Orange, a teraz się okazuje, że się nie da.

A przynajmniej tak twierdzi sama Netia.

Doczytałem. Mogłeś mieć wcześniej telefon stacjonarny w Orange, założyłeś internet w Netii ponieważ łącze telefoniczne było aktywne w Orange. A teraz pewnie nie ma telefonu stacjonarnego POTS tylko VoIP. Albo jest zawieszony POTS, a po samym adresie bsa nie znajdziesz.

25 minut temu, mossad napisał:

Tłumaczą się umowami z nadawcami - co wg mnie jest śmiesznym tłumaczeniem bo z naziemnej mogę nagrywać bez problemu.

Na nagrywanie w chmurze i cofanie itp są umowy osobne. Masz inne stawki jak chcesz mieć nPVR i CatchUp.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są umowy, ale UPC wprowadziło nagrywanie na wszystkich programach w tym swoim 4K Boxie. Na części programów nie można co prawda przewijać do przodu, tylko cofać. Ale lepsze takie nagrywanie niż żadne. Chociaż najlepiej mieć nagrywanie na dysku. Tylko wtedy jest to prawdziwa nagrywarka bez kompromisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, djadijos napisał:

Doczytałem. Mogłeś mieć wcześniej telefon stacjonarny w Orange, założyłeś internet w Netii ponieważ łącze telefoniczne było aktywne w Orange. A teraz pewnie nie ma telefonu stacjonarnego POTS tylko VoIP. Albo jest zawieszony POTS, a po samym adresie bsa nie znajdziesz.

 

Po 2 latach w Netii gdzie hulały obie usługi i po następnych dwóch w Orange gdzie nikt nie robił problemów, że coś jest niedostępne pod tym adresem nagle Netia ma problem.

Jakoś gdy przełączałem poprzednio na Netię też z Orange? to  wtedy nie było w Netii problemów, że coś nie jest udostępniane pod adresem mamuśki.

Aż do teraz, dziwny zbieg okoliczności, że taki cyrk jest po przejęciu przez Polsat.

Dla mnie jest to dziwne, że ich system pokazuje brak usług pod podanym adresem.

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że jest u nich na teraz jakiś problem z dzierżawą kabli po Telekomunikacji byłej.

Ale mogli to powiedzieć podczas kilku rozmów, a nie palić głupa.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tracer10 napisał:

Po 2 latach w Netii gdzie hulały obie usługi i po następnych dwóch w Orange gdzie nikt nie robił problemów, że coś jest niedostępne pod tym adresem nagle Netia ma problem.

Jakoś gdy przełączałem poprzednio na Netię też z Orange? to  wtedy nie było w Netii problemów, że coś nie jest udostępniane pod adresem mamuśki.

Wiesz dlaczego tak jest?

Po pierwsze. Orange jest właścicielem linii, on może w każdej chwili założyć Ci usługi. Operator alternatywny jest zależny od Orange. Po drugie Operator alternatywny tylko gdy działa POTS (nie gdy VoIP, i też nie wtedy kiedy jest numer zawieszony) i/lub internet DSL może założyć usługę. Po samym adresie operator alternatywny nie znajdzie Ci usług. Takie ograniczenie ze strony UKE. Znajdź numer łącza w Orange a znajdzie się oferta w Netii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...