Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I nastąpił kres telewizji w Netii - Polsat położył swoje łapy i polikwidował pakiety tematyczne do wyboru.  Oferta stała się kopią innych ofert telewizyjnych od CP. Nawet dekoder ten sam Evobox IP. Jedyne zaskoczenie że pakietu C+ nie pozbyli ale pozbyli się kanałów tematycznych od C+, Adventure, Top Kids, Djazz TV, Docubox, Fightbox, Fashionbox, E-Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zauważyłem dzisiejsza ofertę, która w komunikacie od Netii miała być uproszczona, a jest jeszcze bardziej pokręcona. Co komu przeszkadzały pakiety TV? Aktualnie nic ciekawego nie ma w podstawie internet i TV. Gdzie dekodery 4K? Przecież na światłowodzie można bez żadnych problemów oferować takie kanały. Przykładem jest Orange. OK, nic na nich nie ma, ale liczy się wizerunkowo. Netia dalej stoi w miejscu z TV od 2017 roku, kiedy wprowadziła Netia Player 2.0. W tym samym momencie Orange zaprezentował TV 4K. Także 3 lata Netia dalej w tyle. Zapewne jakość TV nie będzie lepsza od tej, co jest teraz.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był od dawna spodziewany krok. Docelowo to ujednolicenie sprzętu wyjdzie na dobre i Netii i CP.

Obecny Evobox IP teoretycznie wg specyfikacji dałby radę z 4K o czym już tu kiedyś pisałem (ma obsługę H265, HDMI 1.4b), ale pewnie dopiero następny będzie obsługiwał rzeczywiście taki format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby tłoczyć razem wszystkie kanały regionalne i chwalić się ile to się ma kanałów to mistrzostwo w wykonaniu Netii. Przecież nikt normalny nie będzie oglądać nic po za swoją regionalna trójkę. To po co klientowi z Wałbrzycha dostęp do szczecińskiej tv. Szczęście ze można zostać na swoim pakiecie do póki cen nie podniosą osoba na bezterminowej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. To jest argument. Można tez pooglądać na stream TVP. Ale dobrze ze to dają. Powinni traktować to jako jedność.

[mention]djadijos [/mention] będziesz coś więcej wiedzieć o jakosci TV Netii? Będzie lepszy bitrate na światłowodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę teraz i z oferty znikają wartościowe kanały Mini Mini, Planete i Ale kino. Wielka szkoda. Jak mi się skończy umowa to zniknie rabat za zgody marketingowe i nie będzie w czym wybierać. Jak sobie dodam to co mam to płaciłbym zdecydowanie więcej niż teraz. Kończy się coś co ich wyróżniało. Możliwość oglądania tego co się chce bez masy nieotrzebnych kanałów. Teraz aby mieć np. BBC to trzeba mieć najdroższy pakiet, dodać do tego Canal +, Eleven, czy Polsat Premium to wychodzi fajna sumka. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji lepiej nic nie ruszać i trzymać się starych umów. Niezły kanał zrobiła sobie Netia dla swoich klientow. Pewnie stwierdzili ze w starych pakietach było zbyt mało nowych aktywacji to zrobili wywrot oferty. Zobaczymy co to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w dalszym ciągu można zmieniać pakiety według starej oferty po zalogowaniu na swoim koncie. A czy stara oferta np. Pakiet dla Kibica Canal+ Prestige jest jeszcze dostępna czy z dniem dzisiejszym została wycofana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

Obecny Evobox IP teoretycznie wg specyfikacji dałby radę z 4K o czym już tu kiedyś pisałem (ma obsługę H265, HDMI 1.4b), ale pewnie dopiero następny będzie obsługiwał rzeczywiście taki format.

 

HW w obecnych Evobox IP, Stream i Netia moze  FullHD z H.265 i z HDR albo PiP  ale nie 4k. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Netii trzymała mnie tylko dobra oferta programowa. Teraz nie ma ani oferty, ani jakości. Jeżeli wyłączą mi kanały to żegnam się z nimi bez wahania. Mogliby wydać jakiś komunikat dla aktualnych klientów.

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...