Jump to content

tomek992

Users
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About tomek992

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Ostrowiec Świętokrzyski

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. Może ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z przedłużeniem umowy, która dobiega końca w najbliższych tygodniach. Będzie można pozostać na starych zasadach czy obowiązuje nowa oferta ?, bo zapewne po zakończeniu terminu umowy rabaty przestają obowiązywać
 2. Co ciekawe w dalszym ciągu można zmieniać pakiety według starej oferty po zalogowaniu na swoim koncie. A czy stara oferta np. Pakiet dla Kibica Canal+ Prestige jest jeszcze dostępna czy z dniem dzisiejszym została wycofana ?
 3. Czy obecni kliencie Netii też będą objęci wymianą dekoderów na Evobox ? i jeśli korzysta się ze starych pakietów tematycznych to będą jakieś zmiany ?
 4. Może mógłby ktoś podpowiedzieć odnośnie sieci światłowodowej czy Netia ma możliwość świadczenia swoich usług na światłowodzie Orange ? Na infolinii jakiś czas temu od jednego konsultanta uzyskałem odpowiedź, że jest taka możliwość, a od drugiego, że nie. Nie drążyłem tematu, bo jeszcze trwa moja umowa, ale powoli dobiega do końca i z chęcią skorzystałbym ze światłowodu. Co ciekawe na stronie Netii jak wpisze swój adres to nie ma oferty na światłowód, ale na stronie Plusa już jest taka możliwość. Tak na marginesie światłowód Netii jest na mojej ulicy, ale tylko na fragmencie i brakuje im jakieś
 5. Samo się odkodowało czy musiałeś resetować dekoder (przywrócić do ustawień fabrycznych) ?
 6. Co ciekawe po włączeniu MENU jest informacja po lewej stronie o Canal + Family odkodowanym w dniach 11-13 kwietnia. Jak widać z 11 kwietnia już nie wypaliło chyba, że tylko u mnie nie odkodowali. Może ktoś jeszcze sprawdzić czy też nie ma dostępu do tego niby odkodowanego kanału ?
 7. https://satkurier.pl/news/190975/odkodowany-canal-family-w-netii.html Ma już ktoś na liście kanałów Canal+ Family ?, bo u mnie nie ma do tej pory.
 8. Podobno FIFA planuje automatyczne przedłużenie kontraktów wygasających do końca czerwca o dwa miesiące co automatycznie powinno pozwolić na dogranie sezonu ligowego. To jeszcze link dla potwierdzenia: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-03-27/kontrakty-pilkarzy-przedluzone-do-konca-czerwca-fifa-pracuje-nad-rozwiazaniem/?ref=aside_najnowsze
 9. A wiadomo coś odnośnie pozostałych meczów w Euro 2020 ? Będą transmisje w polskiej TV lub zagranicznej dostępnej w naszym kraju ?
 10. A dla laików systemów telewizyjnych czy to oznacza brak opóźnienia w sygnale TV ?
×
×
 • Create New...