Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Konfidell napisał:

Włącza za 2 dni. Info z pewnej reki

Co ciekawe po włączeniu MENU jest informacja po lewej stronie o Canal + Family odkodowanym w dniach 11-13 kwietnia. Jak widać z 11 kwietnia już nie wypaliło chyba, że tylko u mnie nie odkodowali. Może ktoś jeszcze sprawdzić czy też nie ma dostępu do tego niby odkodowanego kanału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W.w kanały mam na ulotce, którą dzisiaj wyjąłem ze skrzynki pocztowej.

 

Swego czasu Polsat chciał stworzyć paczkę kanałów dl kablówek  z opcją udostępniania ich od najniższego pakietu.  Ciekawe dlaczego nie zaczęli od Netii, która promuje 'paczkę" TVN od najniższego pakietu. Może chodzi o to, że umieszczenie kanałów Polsatu w najniższym pakiecie spowodowałoby podniesienie jego ceny, a Netia nie chce wychodzić przed szereg ?

Edytowane przez tomekjot
edycja literówek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 01:20, Morthen napisał:

Czy kanały Adventure HD, Power TV HD, Top Kids HD oraz TVE wyleciały/wylatują z oferty programowej Netii? Pytam, gdyż nie odnajduję ich już w wykazie na oficjalnej stornie. 

 

Tak, to niestety prawda. Wygasłą trzyletnia umowa z Netią na dystrybucję Adventure HD, Power TV HD i Top Kids HD.

Z naszej grupy medialnej w ofercie Netii pozostają NTL i TVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie 300 czy 500 mb/s ? . Lubię oglądać player i inne iple.  Będzie to opcja z tv. Dowiedziałem.sie od przedstawiciela że jest opcja bez giganagrywarki u niego, więc wyjdzie mi 60 zł. Obecnie mam po koncentryku z innej sieci i tragedia. Niby prędkość ok a tak wszystko tnie że masakra. Maks 50 leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na łączu telefonicznym w Neti z szybkością do 20 mb/s.W trakcie umowy chciałem rozszerzyć o pakiet tv,lecz się nie zgodzili ze względu na małą szybkość łącza.Teraz kończy mi się umowa i proponują mi tv (chyba coś nie tak) Czy gdybym przeszedł do Orange (sprawdzono mi szybkość 40mb/s łącze tel.-podobno ich serwer jest bliżej) to faktycznie odczułbym poprawę,czy to tylko złudne.Czy warto zmieniać operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zefir napisał:

Obecnie jestem na łączu telefonicznym w Neti z szybkością do 20 mb/s.W trakcie umowy chciałem rozszerzyć o pakiet tv,lecz się nie zgodzili ze względu na małą szybkość łącza.Teraz kończy mi się umowa i proponują mi tv (chyba coś nie tak) Czy gdybym przeszedł do Orange (sprawdzono mi szybkość 40mb/s łącze tel.-podobno ich serwer jest bliżej) to faktycznie odczułbym poprawę,czy to tylko złudne.Czy warto zmieniać operatora?

Na pewno poczujesz różnicę w cenie usługi.
Pomarańczowy operator nie należy do najtańszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zefir napisał:

Obecnie jestem na łączu telefonicznym w Neti z szybkością do 20 mb/s.W trakcie umowy chciałem rozszerzyć o pakiet tv,lecz się nie zgodzili ze względu na małą szybkość łącza.Teraz kończy mi się umowa i proponują mi tv (chyba coś nie tak) Czy gdybym przeszedł do Orange (sprawdzono mi szybkość 40mb/s łącze tel.-podobno ich serwer jest bliżej) to faktycznie odczułbym poprawę,czy to tylko złudne.Czy warto zmieniać operatora?

Jaka technologia w umowie. BSA, BSA VDSL, LLU, CU, CU VDSL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mógłby ktoś podpowiedzieć odnośnie sieci światłowodowej czy Netia ma możliwość świadczenia swoich usług na światłowodzie Orange ? Na infolinii jakiś czas temu od jednego konsultanta uzyskałem odpowiedź, że jest taka możliwość, a od drugiego, że nie. Nie drążyłem tematu, bo jeszcze trwa moja umowa, ale powoli dobiega do końca i z chęcią skorzystałbym ze światłowodu. Co ciekawe na stronie Netii jak wpisze swój adres to nie ma oferty na światłowód, ale na stronie Plusa już jest taka możliwość. Tak na marginesie światłowód Netii jest na mojej ulicy, ale tylko na fragmencie i brakuje im jakieś 50-100 m do mojej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2020 o 10:19, djadijos napisał:

Jaka technologia w umowie. BSA, BSA VDSL, LLU, CU, CU VDSL ?

 Dzisiaj sprawdziłem - jest to LLU. Nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.Umowę mam do połowy lipca.Jeżel nie netia,orange,to może coś innego. ......Światłowód i kablówka odpada,bo nie mam instalacji łącz. Kasy za dużo też nie mam ,żeby szaleć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz firmę i blisko nadajnik T-Mobile to masz ofertę internet bezprzewodowy no limit.

Bez bez limutu danych ( LTE i 3G ) i ograniczania prędkości w opcji 20/20 Mbit/s za 60 zł.

W tym masz abonament 40 zł oraz 20 zł ratę za router Huaweii B535.

Umowa na 30 miesięcy - 6 miesięcy po 2 zł abonament i 24 miesiące po 60 zł.

 

http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/dlafirm/nielimitowany-internet-do-biura

 

Znajomy ma 100 metrów do nadajnika w linii prostej i ma w tej ofercie 20/20 Mbit/s prędkości rzędu 25 - 30 Mbit/s w obie strony.

 

Tak z rok temu była taka sama oferta ale dla klienta indywidualnego ale wycofali się z tego.

https://www.speedtest.pl/wiadomosci/internet-mobilny/t-mobile-mobilny-internet-domowy-limity/

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 17:33, zefir napisał:

Obecnie jestem na łączu telefonicznym w Neti z szybkością do 20 mb/s.W trakcie umowy chciałem rozszerzyć o pakiet tv,lecz się nie zgodzili ze względu na małą szybkość łącza.Teraz kończy mi się umowa i proponują mi tv (chyba coś nie tak) Czy gdybym przeszedł do Orange (sprawdzono mi szybkość 40mb/s łącze tel.-podobno ich serwer jest bliżej) to faktycznie odczułbym poprawę,czy to tylko złudne.Czy warto zmieniać operatora?

 

27 minut temu, zefir napisał:

 Dzisiaj sprawdziłem - jest to LLU. Nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.Umowę mam do połowy lipca.Jeżel nie netia,orange,to może coś innego. ......Światłowód i kablówka odpada,bo nie mam instalacji łącz. Kasy za dużo też nie mam ,żeby szaleć .

Czyli LLU. Szczerze mówiąc nie zmigruja cię na BSA VDSL a to ma na myśli Orange. Przynajmniej kiedyś tak było, że nie dało się migrować. Linia po stronie Orange musi być aktywna. W tym momencie jednak pozostaje Ci tylko Orange z ich VDSL.

Pewnie jakiemuś bara.nowi w systemie się pokazało, że można TV dać to próbował wcisnąć, ale linia nie pozwala na to tak naprawdę. Na LLU pchanie TV to głupota. To ADSL... Często skantarek się nieprawidłowo załącza i wychodzą takie kwiatki.

17 minut temu, tweed77 napisał:

Jak masz firmę i blisko nadajnik T-Mobile to masz ofertę internet bezprzewodowy no limit.

Bez bez limutu danych ( LTE i 3G ) i ograniczania prędkości w opcji 20/20 Mbit/s za 60 zł.

W tym masz abonament 40 zł oraz 20 zł ratę za router Huaweii B535.

Umowa na 30 miesięcy - 6 miesięcy po 2 zł abonament i 24 miesiące po 60 zł.

 

http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/dlafirm/nielimitowany-internet-do-biura

 

Znajomy ma 100 metrów do nadajnika w linii prostej i ma w tej ofercie 20/20 Mbit/s prędkości rzędu 25 - 30 Mbit/s w obie strony.

 

Tak z rok temu była taka sama oferta ale dla klienta indywidualnego ale wycofali się z tego.

https://www.speedtest.pl/wiadomosci/internet-mobilny/t-mobile-mobilny-internet-domowy-limity/

Przy obciążeniu BTS wejdzie QOS i obetnie torrenty + streaming ;) I tyle z tego bez limitu będzie. Kumpel ma na wsi na firmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy nie posiadam.Od trzech lat jestem na rencie i uzależniłem się od internetu.Z żoną jest podobnie.Najgorzej jest z córką studentką,jest nerwowa jak internet siada.Niby oferty są w internecie,ale kończy się to rozmową z konsultantem,który oferuje coś o czym nie mam zielonego pojęcia,czasami nawet z wzajemnością.Najgorzej jest,że człowiek myśli,że następnym razem będzie mądrzejszy i zaś to samo.Dobrze,że są takie fora jak to,przynajmniej nie wpada po same uszy.Dzięki za podpowiedzi.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...