Jump to content

pirat890

Users
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About pirat890

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ja mam mistrzowską ofertę z pakietami rozrywka, wiedza, na start, muzyka, młodsze dzieci, wiadomości, natura, styl życia, sport i emocje, seriale oraz polsat sport premium za 85 zł. Giganagrywarka gratis ta za 15 zł co była. Do tego Canal select, tvn oraz internet 100. Razem płacę 155 zł. Teraz, aby mieć to samo to musiałbym wziąść pakiet za 90 plus eleven, canal prestige, polsat premium co daje 170 zł. Dają gratis nagrywarkę Basic z mniejszą ilością godzin nagrywania niż mam obecnie. Jedynie internet 300, ale na tym mi nie zależy. Tak więc w moim przypadku nowa oferta jest słaba.
 2. Patrzę teraz i z oferty znikają wartościowe kanały Mini Mini, Planete i Ale kino. Wielka szkoda. Jak mi się skończy umowa to zniknie rabat za zgody marketingowe i nie będzie w czym wybierać. Jak sobie dodam to co mam to płaciłbym zdecydowanie więcej niż teraz. Kończy się coś co ich wyróżniało. Możliwość oglądania tego co się chce bez masy nieotrzebnych kanałów. Teraz aby mieć np. BBC to trzeba mieć najdroższy pakiet, dodać do tego Canal +, Eleven, czy Polsat Premium to wychodzi fajna sumka. Masakra.
 3. Kanały regionalne w sumie dla fanatyka sportu są ok. Druga Liga i np. mecz Widzewa z GKS Katowice tylko na TVP Łódź to i kibic z Katowic obejrzy. Zdarza się tak często w kilku dyscyplinach.
 4. Ze strony internetowej wynika, że z oferty znika też nSport oraz nie widzę pakietu Canal+ Select. Tylko Prestige. Hmm.. Jeżeli dobrze patrzę to aby mieć takie kanały, jak Tele 5, czy Polonia 1 to trzeba mieć najdroższy pakiet?
 5. U mnie naprawili problem z kanałami. Wszystko jest tak jak powinno.
 6. Ja tak mam. Problem zgłoszony, ale technicy nie potrafią sobie z tym poradzić. Powiedzieli mi, że zgłaszają to dalej.
 7. Jak sobie odpalicie Player za pomocą apki Netia na smartfony to jeszcze normalnie działa.
 8. Faktycznie. Na fb pisali, że awaria. W sumie i tak Player był płatny.
 9. Mają awarię z aplikacjami. Jedni w ogóle nie mają zakładki aplikacje, a inni nie mogą wejść właśnie w Player.
 10. Z tego co widzę to dołączyli też Golf Chanel. Przez moment miałem też Water Planet, ale po restarcie dekodera już się nie pojawia. Zresztą Eleven 4 też nie mam.
 11. Zaktualizował mi się dziś Netia Player. Wie ktoś co zawierała aktualizacja? Na oko nie widać żadnych zmian.
 12. Niby w Canal wyglądało to lepiej, ale z drugiej strony jako abonament telewizji kablowej nie miałem n sport, canal+ now i zostawały mi tylko do obejrzenia dwa mecze + muliliga ( której nie lubiłem oglądać). A w Polsat ach wszystko na żywo.
 13. Był komunikat, że wyłączają z końcem roku gdzieś na necie. I tak wygasili ok. 6 stycznia. Były to chyba kanały niegwarantowane.
×
×
 • Create New...