Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne TVN sprzedał go w pakiecie, tzw. oferta nie do odrzucenia :)

Ciekawe jak się to będzie sprzedawać. Zapewne będzie to owiane wielką tajemnicą, ale nie widzę tego. Może gdyby były moduły CAM, to jeszcze by coś drgnęło. Teraz gdy sporo osób już kupiło dekodery lub telewizory i do wyboru sport wyłącznie z informacjami, nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmieszczą się jeszcze jakieś kanały to proponowałbym dodać TVN Fabuła, Polsat Film i Polsat Doku. Według mnie cena 30zł za pakiet jest przesadzona, obecnie pakiet z tymi 11 kanałów jest warty 10-12 zł, może po dodaniu tych trzech wymienionych 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez modułu Ci nie ma sensu. Inna sprawa, że jak ktoś by chciał pełną ofertę sportowych stacji z Polski taka oferta jest średnia. Bo nie znam dekodera (jak jest poprawcie mnie) z 3 wejściami CI.  Osobiście myślę o kupnie takiego dekodera (mam sharpa z 1 wejściem), więc aby odbierać wszystkie stacje sportowe musiałbym mieć moduły sat z Polsatu i Canal+. A w tej ofercie nie ma nawet wszystkich kanałów sportowych Polsatu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mtv napisał:

Jeżeli zmieszczą się jeszcze jakieś kanały to proponowałbym dodać TVN Fabuła, Polsat Film i Polsat Doku. Według mnie cena 30zł za pakiet jest przesadzona, obecnie pakiet z tymi 11 kanałów jest warty 10-12 zł, może po dodaniu tych trzech wymienionych 15zł.

 

Jeszcze mają ok. 9 Mb/s wolnego miejsca na tym MUX i to w HEVC. A cena obejmuje też opłatę za sprzęt, która wynosi ok. 10 zł. Mogliby sobie darować Polsat News skoro są Wydarzenia 24 HD i znalazłoby się jeszcze miejsce dla 4 kanałów np. filmowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jajecznica napisał:

Do MUX-4 zostały dodane nowe stacje radiowe (przynajmniej u mnie):

Radio Wielkopolska, Radio Bezpieczna Podróż, Radio Rekord FM, Radio Kolor 103FM, Radio Kaszebe FM, Radio jasna góra

Tak wygląda lista: unknown.png?width=234&height=467

~jajo

Potwierdzam, w Szczecinie również się pojawiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę! To nam Polsat z informacjami wyskoczył jak królik z kapelusza! 

 

Z oferty kanałów sportowych... brakuje tylko Canal + Sport do praktycznie pełnej oferty kanałów sportowych :D 

 

A tak całkiem na serio, to... mam zdecydowanie więcej pytań niż odpowiedzi, i obawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...