Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Stacje te np Radio Wielkopolska nadają pisk w jakości MPEG.

Lista stacji radiowych FTA MUX IV stan na 18:46.

Radio Wielkopolska,Radio Bezpieczna Podróż,Radio Rekord FM,Radio Kolor 103, FM, Radio Kaszebe i Radio Jasna Góra.

 

Do całości brakuje jeszcze Radia Fama które to też było zapowiadane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jajecznica napisał:

Wie ktoś co to jest za provider "Harmonic"

Może tu znajdziesz odpowiedź.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Harmonic

https://www.harmonicinc.com/

 

Teraz, Poland napisał:

Do całości brakuje jeszcze Radia Fama

Obecnie nie moge potwierdzić czy Radio FAMA już jest na MUX IV bo obecnie dziadkowie okupują TV oglądając TVP 2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, danielpes5 napisał:

Z reklamy widzę że dekoder całkiem fajny ,ciekawe czy faktycznie aktywacja będzie za 1zł. Co do abonamentu to 30 zł/m-c za taki pakiet to cena umiarkowana.

Jeszcze w zobowiązaniu. Nie widzę przyszłości tej oferty. Polsat myśli że ludzie będą płacić za TVN24. Chyba kierują się tymi pseudobadaniami o kanałach pożądanych w naziemnej tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma większej różnorodność w tej ofercie :sad:. Zamiast Eurosport 2 oraz eleven sport 2 i tak wielu stacji radiowych mogliby udostępnić inne kanaly np. Polsat Comedy Central Extra, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Play, HGTV, Comedy Central czy nawet TVN Fabuła. Wtedy mogliby ofertę ta porozdzielać na różne pakiety: Sport, Informacje, Rozrywka czy coś tego typu. W taki sposób kazdy by płacił tylko za interesujący go pakiet. Oczywiście modul CAM musiałby też się pojawić, i oferta ta działałaby jako pre paid, czyli pakiety na 30 dni, nie umowa na dwa lata.

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dalej jest odkodowany tylko W24. 

Co do radia, to stacje: 

- Radio Wielkopolska

- Radio Bezpieczna Podróż

- Radio Rekord FM

- Radio Kolor 103 FM

- Radio Kaszebe FM

- Radio Jasna Góra 

 

(po jaki czort radio?, to ja nie wiem, dla mnie to jest absurd)

 

są odkodowane - nie ma znaczka "$" u mnie na podglądzie w tunerze, co do dźwięku, to na tych stacjach jest tylko pisk. Słabo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio jest bo na tym muxie musi być min. 16 programów a tyle stacji tv się nie zmieści z zachowaniem dobrej jakości . Ponadto dany nadawca nie może zajmować więcej niż 50% miejsca w muxie a ponieważ jest ich dwóch jeśli chodzi o telewizję istniałoby duże ryzyko że przy małym paśmie zajmowanym przez inne podmioty w tym przypadku radio dochodziłoby do częstych przekroczeń tych limitów z uwagi na zmienny bitrate. Stąd dość duże pasmo przeznaczone pod radio bo pewnie nie dogadali się z nikim innymi poza TVN Warner Discovery 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, kiedy ma być ogłoszenie nowej oferty, i ma trafić do sprzedaży? Na Sat Kurierze był jeden z komentarzy dotyczący tego, że jutro ma być nowy dekoder i oferta:

"Od jutra nowy dekoder PolsatuBox z dvbt2 i nowa oferta 30 zł na miesiąc" 

i nie wiem, ile jest w tym prawdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gierek napisał:

Czy ktoś wie, kiedy ma być ogłoszenie nowej oferty, i ma trafić do sprzedaży? Na Sat Kurierze był jeden z komentarzy dotyczący tego, że jutro ma być nowy dekoder i oferta:

"Od jutra nowy dekoder PolsatuBox z dvbt2 i nowa oferta 30 zł na miesiąc" 

i nie wiem, ile jest w tym prawdy. 

Oferta już jest na stronie Polsatu: https://sklep.polsatbox.pl/tv-naziemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dvbtowiec napisał:

napisz maila do Radia Wielkopolska

 Godzinie temu odpisał mi Leszek Kozioł właściciel Radia Wielkopolska.

Cytat

MUX-4 jest zakodowany, dlatego dostęp do programów na tym multipleksie mają tylko posiadacze dekoderów.

 

Być może w przyszłości coś się zmieni, ale na razie decyzja rezerwacyjna, którą otrzymał Polsat Cyfrowy, nie zezwala na niekodowaną emisję programów.

 

Pozdrawiam,

Leszek Kozioł

Radio Wielkopolska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...