Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ostatnia data uprawnień: 2022/05/21 ,czas trwania: 11, uprawniony: TAK.

Tyle że przełączenie miałem 23 maja i już dekoder "widzi tylko aktualne nadajniki DVB-T czyli MUX 3,8,L3. Pewnie dlatego uprawnienie nią nie wygasły.

@Mr. Orbita jeszcze nie mam wypowiedzenia umowy więc też jestem abonentem TV Mobilnej 🙃 mimo tego że nie mam możliwości odbioru czekam kiedy dojdzie wypowiedzenie od Polsat Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ogłoszenie nowego dekodera powinno nastąpić przed przełączeniem do dvbt2. Teraz już większość już ma nowy standard, pozostali tylko ci nieświadomi technologicznie których nie interesuje płatna tv. Więc komu będą teraz sprzedawać? Cały Polsat. W cywilizowanym kraju odebrano by już częstotliwości u nas będą się pieścić i klepać po ramieniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Wydarzenia 24 i raz na jakiś czas znika obraz i dźwięk na tym kanale co parę sekund oraz zauważyłem spadek sygnału z 100/100 na 0/0 a później to wraca na 100/100 i tak w kółko. 

 

 

"UKE zbada, dlaczego oferta płatnego multipleksu Cyfrowego Polsatu nie jest dostępna dla klientów."

https://www.press.pl/tresc/71464,uke-zbada_-dlaczego-oferta-platnego-multipleksu-cyfrowego-polsatu-nie-jest-dostepna-dla-klientow?rss=1

Edytowane przez pasjonat
  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak, że normalnie idą sobie Wydarzenia 24, i na parę sekund jest ścinka obrazu, i dźwięk - coś, jak trzask, i wraca do normy, i tak raz na kilka minut. Jak dla mnie - to jest paranoja. Reszta multipleksów nie ma takiego problemu. 

 

Ciekawe, jakie będą rezultaty działania UKE, oby się coś zmieniło na lepsze. Uważam też, że... po co dekoder, skoro można to rozwiązać inaczej? Np. sprzedawać samą kartę, i do czytnika kart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak rozwiązała się sprawa z odebraniem koncesji satelitarnej na kanały Polsat Film 2 , Polsat Reality, itp. - nagle była informacje, że oprócz techników ktoś tam testowo jest w gronie odbiorców tego kanału i koncesja jest nadal hehehehe to jest niesamowite jak to wszystko działa :) Nikt tego nie może zobaczyć, ale ktoś niby ma dostęp, chyba jakiś tajny agent :) i nadal to tak działa, szkoda że nie jestem tajnym agentem, może miałbym dostęp :) Widocznie mój najdroższy pełny pakiet nie jest tajny :) UKE "przygląda się" i nic z tego nie wynika jak zwykle..

 

Ja jestem zawsze zadania, że jeżeli dany nadawca nie jest zainteresowany, to po co dalej to ciągnąć i się męczyć, dać takiemu, który będzie zainteresowany i dać tylko dla kanałów niekodowanych.

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...