Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, tvosobista1hd napisał:

Bo ja napisałem 2 tygodnie temu do nich i proszę naprawili. 

I jeszcze dałem ochrzan za oznaczenia wiekowe może też posłuchają

Nie można naprawić czegoś co działało dobrze , a z premedytacją zostało zmienione przez nadawcę :)

Nie Twój głos na to wpłynął, nie ma sobie co schlebiać, tylko prawdopodobnie zakończenie jakiś testów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Emitel mamy wyjaśnienie. Kolega @DVB-T2 informuje że przyczyną problemów jakie obserwujecie na niektórych swoich odbiornikach jest ponownie wina nadawcy.

Emisja nie spełnia warunku

Cytat

A tolerance is specified for the PCR values. The PCR tolerance is defined as the maximum inaccuracy allowed in received PCRs. This inaccuracy may be due to imprecision in the PCR values or to PCR modification during re-multiplexing. It does not include errors in packet arrival time due to network jitter or other causes. The PCR tolerance is ± 500 ns.

 

U mnie akurat działa poprawnie na Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pasjonat napisał:

Obraz i dźwięk ładny z pełnym ekranem, ale coś co jakiś czas ekran robi się czarny na parę sekund i to się powtarza w kółko. 

Na czym oglądasz, dekoder czy TV? W moim przypadku tak było jak zastosowałem adapter kątowy HDMI do dekodera wiwa mini. Co chwila przerywało obraz i przywracało(czarny ekran). Jak zmieniłem na inne złącze HDMI odbiór bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 czerwca ostatni dzień nadawania w standardzie DVB-T NTC w Polsce (z wyjątkiem MUX 8, który nie jest objęty zmianą oraz MUX 3, który ma odroczoną zmianę). Ciekawe jak będzie to wyglądało z MUX 4? Zmianą standardu objęty jest, jednak dekodera do odbioru kanałów z tego multipleksu wciąż nie ma. A dodam, iż to jest multipleks kodowany (wyjątek: Wydarzenia 24).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie da znać, to jutro rzucę okiem, ale pewnie jakiś raport wpadnie w ciągu dnia ;)

 

U mnie dekoder T-HD 1000 jeszcze śmiga, kanały z pakietu działają, odpaliłem właśnie z ciekawości - ostatnie chwile ;)

Ktoś jeszcze ma działającego z aktywnym pakietem Ekstra? :D

 

99475.jpg

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka jest normalnie nadawana w tym momencie (g. 17:40) na 33°E, w starym składzie. Nie wyłączono jej z 33°E. Podejrzewam, że po wrzuceniu modulatorem na aktywny dekoder, dekoder nadal by działał 😉 Mam taką możliwość i nagrałem kawałek, sprawdzę później 😉

 

Ale nie ma się co ekscytować, na pewno zostanie wygaszona w ciągu najbliższych godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperyment działa ;)

Nagrany strumień z satelity z 33°E puszczony modulatorem DVB-T na aktywny T-HD 1000 sprawia, że ten gra dalej ;)

W sumie nie zaskoczenie, w końcu to dosył.

 

99495.jpg

 

Jestem niniejszym ostatnim abonentem TV Mobilnej w Polsce :D Mimo braku nadajników :D 

Może jakiś prezent od Polsatu dla ostatniego najwytrwalszego abonenta? :D Tego Newlanda bym chciał ;)

 

Raczej wątpię, żeby z satelity leciało to dłużej niż do końca miesiąca - to kosztuje. Dekodera aktywnego też nie za bardzo uda się tak utrzymać, musiałbym coś przerobić, żeby sobie zrobić granie na żywo, a nie z pliku, albo mieć szczęście, gdy akurat zleci EMM popychający daty dla mnie (mógłbym zrobić ew. reaktywację z ICOK i wtedy zasadzić się na nagrywanie), bo na 3-minutowym nagraniu nie przepchnęło mi daty produktu Irdeto (choć EMM-y są w środku, tylko kapią dość wolno), aktualnie mam aktywację do 7 lipca, jeśli dobrze liczę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...