Jump to content

Michał99

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About Michał99

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. i na satelicie, i naziemnie TVP3 Warszawa. Bardzo chciałbym jednak, aby wrócił kanał TVN Warszawa, ponieważ ta stacja była ciut ciekawsza od TVP3 Warszawa.
 2. @PowerTV a zamierzacie dodać jakieś kanały na warszawskim MUX-ie lokalnym, gdzie są kanały TVN HD, TVN7 HD, TTV HD? Bo uważam, że warszawski multipleks lokalny jest zbyt ubogi względem innych.
 3. @PowerTV czy dałoby radę wycofać pasmo ezoteryczne Ezo TV i przenieść je do kanału Super TV? Bo uważam, że Gold TV traci na tym, iż emituje pasmo ezoteryczne.
 4. @PowerTV Czy jest szansa, że Super TV pojawi się na satelicie jako kanał FTA? Bardzo chciałbym obejrzeć nowe "Mango TV", bo TV Okazje nie przemawiają do mnie zbyt dobrze. A lubię bardzo oglądać Telezakupy Mango. Najlepiej oczywiście by było od razu aby pojawiło się tam przekaz w HD.
 5. Michał99

  TVP ABC

  Jeśli chodzi o nową oprawę graficzną TVP ABC, to mają pozostać anakonda, bocian i cielak. Są w pewien sposób wizerunkiem stacji, tak jak rybka jest symbolem konkurencyjnego MiniMini+.
 6. Czyli mamy nowe Mango 24. Super. Czekam na emisję na satelicie z niecierpliwością.
 7. Początkowo oglądałem dla rozrywki, z czasem, zacząłem być ich klientem. Jednak nie kupowałem tam zbyt często. W tym roku jeszcze nic od nich nie kupiłem. Większość produktów, które tam kupiłem były dobrej jakości i je cenię. Jedynie dwa artykuły były nic nie warte: sandały Walkmaxx (pękła mi podeszwa na pół) oraz odkurzacz ręczny Turbo Tiger (z czasem zaczął się zacinać, aż w końcu kij pękł). Generalnie mam już w planach kolejne zakupy w Mango. Teraz planuję kupić 2 poduszki marki Dormeo. Porównując TV Okazje, to jest niebo i ziemia. W Mango bardziej dbają o jakość produktów. W TV Okazje są cz
 8. Niestety kanał już zakończył nadawanie, bardzo mi przykro z tego powodu. Zdecydowanie wolałem oglądać Mango 24 niż konkurencyjne TV Okazje. Jest plansza zachęcająca do oglądania pasma Mango na kanałach grupy TVN. Może chociaż programy na żywo zostaną na Polonii 1 i Tele 5, skoro zlikwdowali Mango 24. Wielki błąd TVN zrobił, że został przejęty przez Discovery bez Mango. Mogliby być przejęci przez Time Warner i pewnie Mango by dalej istniało. Prawdopodobnie powodem likwidacji kanału jest pandemia COVID-19, z którego powodu sieć zamknęła ponad połowę sklepów stacjonarnych. Mam nadzieję, że Mango
 9. Eska Rock TV będzie miała wciąż rocka w swojej ramówce.
 10. To po prostu skasuj ten Multipleks z listy kanałów i po problemie
 11. Generalnie Polsat HD ma w LCN nr 162. Ale podobnie jak w Warszawie TVN HD jest na pozycji, tak i Polsat HD na Śląsku może mieć nr 4. Zresztą po co ci wersja SD tego samego kanału? Powinieneś być zadowolony, że Polsat w HD możesz oglądać za damo.
 12. Tu chodzi o kanał nadawania multipleksu L3, przy wyszukiwaniu należy ustawić na kanał 36. Natomiast jeśli chodzi o NTL Radomsko, to jest na pozycji 23.
 13. Mi się wydaje, że to jest plotka. Już raz było tak, że mieli zamknąć kanał Mango 24, a nie zamknęli. Dlatego liczę na to, że kanał będzie nadal istniał. Przecież likwidacja kanału Mango 24, to gwóźdź do trumny. Marka Mango ma renomę, której konkurencyjna TV Okazje nie ma. Owszem Polsat wzmocnił pozycję TV Okazji, ale to TVN budował w dużym stopniu popularność marki Mango, w znacznie większym niż Polsat konkurencyjnej firmy. Dużym minusem nadawcy jest brak emisji kanału Mango 24 w HD, podczas gdy nadawca produkuje program w HD. Zwłaszcza na kanałach TVN, bo w końcu stąd ta marka się wywod
 14. Jaki dysk będzie dobry do dekodera HD3000?
 15. Niektórzy w tym i ja odbierali naziemnie Polsat News wyłącznie w jakości HD, bez MUX4. I niestety 31 maja stracili dostęp do tego kanału. A kanał był warty oglądania, bo jako jedyny nie jest po żadnej stronie politycznej.
×
×
 • Create New...