Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, rotalplus napisał:

Na stronie już jest https://sklep.polsatbox.pl/tv-naziemna

 

A ten dekoder to jak że śmietnika wygląda 

 

 

 

Wydaje się, że to strona testowa. Można sprawdzić w Google, że została wstawiona już w kwietniu. Dlatego jest taka niedopracowana, choć dziwię się, że jej nie ukryto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Mateusz2006 napisał:

Mam pytanie czy jest do tego instrukcja obsługi.

Kumpel się pyta.

Nie ma  Jest tylko gratisowy karton :D

A tak na poważnie -może ktoś wkrótce będzie miał ten dekoder u siebie, to będziemy wiedzieć więcej.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ żenada... 30 złotych za drugi abonament? U mnie w domu są trzy telewizory, i za multiroom płacimy dużo mniej... 

 

Jeżeli dekoder będzie na kartę, to strasznie słabo. Jak dla mnie - nie powinno być żadnej karty do tej telewizji płatnej, tylko normalnie... przez Internet - większe możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z materiałów jakie pojawiły się w sieci wynika, że nowy dekoder DVB-T2/HEVC Polsat Box spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Cyfryzacji. Nie oferuje funkcji internetowych (nie posiada ani złącza Ethernet, ani modułu Wi-Fi). Pracuje w bezkartowym systemie Irdeto (CAID: 0x06A2).

Źródło: https://satkurier.pl/news/219407/polsat-box-zaoferuje-tv-naziemna-dekoder-dvb-t2-za-1-zl.html

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Proszę podawać na przyszłość źródło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po długiej rozmowie z konsultantem i wiem co nie co.

-usługa startuje dzisiaj

-dekodery będą dostępne także w salonach Plusa

-aktywacja 1 zł -abonament 30 zł *-niestety jeśli ktoś już korzysta z usług Telewizji, to nie załapie się na kolejny rabat ze Smart Dom.

-umowa 24 miesiące

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta tylko po to, żeby nikt im nie zarzucił, że nadają dla nikogo. Niby ciekawe kanały ale sama cena i wybrakowanie oferty sportowej skreśla ją na starcie. Do tego jakiś staroć zwany dekoderem dodawany z dwuletnim cyrografem. 

Wystarczyło zamiast Elevenów i PS Ekstra dodać ze dwa kanały filmowe, jakiś dokumentalny i może jakiś jeden z portfolio Polsatu ogólny i ta oferta, wraz z ceną 20 zł/miesiąc wyglądałaby o wiele ciekawiej. A tak? Sam fakt kiedy z tym ruszają mówi wiele o podejściu Polsatu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...