Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  To był dobry dzień dla polskich kibiców. R.Lewandowski,siatkarze i I,świątek.Mi również nerwy puszczały i czasami opuszczałem TVN,aby za chwilę wracać.Wielkie gratulacje dla naszych sportowców i aby dzisiaj siatkarze zdobyli mistrzostwo świata w pojedynku z włochami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zefir napisał:

  To był dobry dzień dla polskich kibiców. R.Lewandowski,siatkarze i I,świątek.Mi również nerwy puszczały i czasami opuszczałem TVN,aby za chwilę wracać.

Zapomniałeś o wygranej Zmarzlika który praktycznie zapewnił sobie kolejny tytuł mistrza świata 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/3/2022 at 1:44 PM, dvbtowiec said:

Pewnym kompromisem tutaj mogłoby być wykorzystanie technologii cyfrowej, a więc ścieżek dźwiękowych. Jedna ocenzurowana, druga bez cenzury. Wtedy każdy widząc informację na ekranie sam wybrałby dla siebie odpowiednią. 

Jak dla mnie niewiele to zmieni w kontekście całego filmu jako takiego. Problmem nie jest ścieżka, a właśnie gloryfikowanie przemocy w mediach.

On 9/3/2022 at 9:23 AM, dvbtowiec said:

Uczciwi nie mają się czego obawiać, zwłaszcza jeśli ten obcy kapitał pochodzi od naszego sojusznika. 

Owszem, ale to nadal nie jest w większości polska stacja. Nie przypominam sobie by na Zachodzie, czy nawet na Dalekim Wschodzie, była taka sama sytuacja jak u nas.

 

On 9/3/2022 at 11:35 AM, dvbtowiec said:

Dlatego przed 23 filmy i programy telewizyjne powinny być absolutnie pozbawione brutalnego języka. 

16 lat to ciągle małoletni. 

Najlepiej by było w ogóle zlikwidować przekleństwa ze wszystkich języków. Ja jestem jak najbardziej za.

 

On 9/5/2022 at 10:56 PM, Pawop said:

Wszystko jest dla ludzi, nikt nie zmusza Cię do oglądania.

Tylko co z tego, jeżeli to ma wpływ na większość innych ludzi, którym ta erotyka robi wodę z mózgu?

 

On 9/7/2022 at 5:26 PM, Vinni said:

Chyba nigdy nie widziałeś tego co działo się w kolorowych latach 80 tych jeżeli chodzi o nagość i erotykę, albo tego jakie podejście do kwestii seksualnych mają na wschodzie

Nie przypominam sobie by w latach 80-tych telewizja tryskała erotyzmem, roznegliżowanymi pannami w koło w niemal każdym programie, jak to ma miejsce dzisiaj. Nie pamiętam, by wtedy były tam programy w stylu Hotel Paradise/Gorące mamuśki czy jakieś inne tego typu, gdzie propaguje się bezczelność i erotyzm na całego. A jeśli nawet, to i tak było to w dużo mniejszym stopniu niż obecnie, a ludzie byli bardziej powściągliwi w wyrażaniu uczuć.

 

On 9/7/2022 at 5:26 PM, Vinni said:

ale rozumiem że w Twoim przypadku każda okazja aby dowalić się do "upadającego zachodu" musi być wykorzystana.

To nie tyle, że ,,Zachód upada'', co po prostu został zbudowany na złych fundamentach.

A o tym dlaczego mam takie zdanie a nie inne, to mogę Ci napisać na PW, jeśli chcesz.

 

@WebMat Dużo racji jest w tym co napisałeś, choć nie ze wszystkim się mogę tu zgodzić. Między innymi o to mi chodziło.

 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Lannan napisał:

Najlepiej by było w ogóle zlikwidować przekleństwa ze wszystkich języków. Ja jestem jak najbardziej za.

Piszesz o czymś, co jest niemożliwe. Nie zlikwidujesz przekleństw dekretem.

 

54 minuty temu, Lannan napisał:

Nie pamiętam, by wtedy były tam programy w stylu Hotel Paradise/Gorące mamuśki czy jakieś inne tego typu, gdzie propaguje się bezczelność i erotyzm na całego

Znajdź sobie na YouTube taki program jak "Tutti Frutti" czy "Colpo Grosso", to ten sam format, tyle że realizowany w różnych krajach. Pisząc w skrócie - to był konkurs erotyczny ze striptizem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lannan napisał:

Dużo racji jest w tym co napisałeś, choć nie ze wszystkim się mogę tu zgodzić. Między innymi o to mi chodziło.

 

Jest to w sumie temat rzeka. Można go rozpatrywać z różnych perspektyw, a i tak prawdopodobnie nigdy nie dotkniemy prawdy z racji ograniczeń naszej wiedzy. Bardziej starałem się nakreślić szerszy kontekst niż przedstawiać swoją opinię. Chociaż mógłbym ją streścić w podobnych słowach do twoich.

 

Bardzo trudno jest znaleźć równowagę między upustem ludzkich popędów a przywiązaniem do zasad, które w długiej perspektywie działają na korzyść społeczeństwa. Moim zdaniem problem Zachodu polega na tym, że oni się na tej wadze za mocno chwieją i trudno jest nam jednoznacznie stwierdzić jakie przyniesie to skutki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam nie odpowiadają treści w TV, to zawsze możecie zrezygnować z telewizji. Nie macie jednak prawa mówić co jest dobre, a co złe dla innych.

Z zachodem nie ma problemu, to wy macie jakiś wyimaginowany problem, a te teksty o "zgniłym" zachodzie, to jak zza wschodniej granicy, może tam jest wasze miejsce?



  • Popieram 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reportaż TVN24 trafi na antenę TVN w najbliższą niedzielę wieczorem

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sila-klamstwa-reportaz-smolensk-antoni-macierewicz-tvn24-tvn-gdzie-ogladac

Cytat

Reportaż „Siła kłamstwa” o podkomisji smoleńskiej, kierowanej przez Antoniego Macierewicza, wyemitowany w TVN24 w cyklu „Czarno na białym”, trafi też na główną antenę TVN. Naziemna stacja pokaże go w najbliższą niedzielę wieczorem.

Cytat

Materiał Piotra Świerczek zostanie pokazany w TVN w niedzielę o 22.45, czyli tuż po serialu „Tajemnica zawodowa". W związku z tym z ramówki stacji wypadnie film fabularny "Wodny świat". Korekta została wprowadzona w środę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawop napisał:

Jak wam nie odpowiadają treści w TV, to zawsze możecie zrezygnować z telewizji. Nie macie jednak prawa mówić co jest dobre, a co złe dla innych.

Z zachodem nie ma problemu, to wy macie jakiś wyimaginowany problem, a te teksty o "zgniłym" zachodzie, to jak zza wschodniej granicy, może tam jest wasze miejsce?


 

Dlaczego nie maja prawa mówić co jest wg nich złe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od faktu ukarania. Nie na jedno wychodzi. Nie przypominam sobie, by "Fakty" prowadzono z Sopotu, bo akurat był tam jakiś koncert TVNu. W "Wiadomościach" to się zdarzało :)

Co innego materiał o koncercie, który jest tam gdzie przy końcu "Faktów" (zawsze na końcu jest często luźniejszy materiał). A co innego całe muzyczne "Wiadomości" np. z Opola. Więc proszę nie stawiać znaków równości co do działań. Obie stacje informowały swoich programach informacyjnych o swoich koncertach, ale każda inaczej.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...