Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Od puszczania takich produkcji Discovery ma pierdylion swoich "markowych" kanałów i niech lepiej nie rezygnują z ciekawych programów jak "Kobieta na krańcu świata" na rzecz takich formatów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Darek z Ozimka napisał:

Czemu akurat więcej "Ukrytej Prawdy"? 

 

Z tym stwierdzeniem bym zbytnio nie przesadzał, czasami coś ciekawego puszczą na TVN-ie.

Ma być 5  razy w ramówce to chyba uzasadnione  jest stwierdzenie,  że nadają tego więcej. 

Filmy oglądam poprzez platformy  streamingowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa w nagraniach programu to decyzja autorki,  a nie stacji. Wpis z FB Martyna Wojciechowska:

"Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji.

Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to.

W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę.

Produkcja programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji.

Tym razem zostałam w domu.

Po prostu.

Bycie w drodze, na krańcach świata i realizacja filmów dokumentalnych to nadal moja największa pasja.

Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia.

Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie.

Te ostatnie miesiące to była też przestrzeń do rozwoju nowych projektów Fundacji UNAWEZA (więcej na stronie unaweza), prowadzę kanał DALEJ na YouTube, znalazłam też w końcu czas na pisanie nowej książki, co tak długo odkładałam.

Nie zatrzymuję się.

Ja się dopiero rozkręcam!

Do zobaczenia na krańcach świata"

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ipo napisał:

To nie oglądaj. Jakie to proste. Ja syfu z TVP staram się nie ruszać.

To nie ogladam, a opinię dlaczego nie oglądam wyrażam na forum. Cos nie zrozumiałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wislok napisał:

To nie ogladam, a opinię dlaczego nie oglądam wyrażam na forum. Cos nie zrozumiałeś? 

Ponieważ moje posty są usuwane to powtórzę. Bardzo ciężko cię zrozumieć. Skoro nie oglądasz to nie rozumiem ciągłego jojczenia na TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ciągłego? Wystarczy przejrzeć ten watek. Moich postów jest niewiele. Tworzysz alternatywną rzeczywistość. 

Tutaj potwierdzenie skoków narciarskich. Beda także zawody skoków narciarskich w ramach MŚ w narciarstwie klasycznym. 

 

9 godzin temu, tyrla napisał:

Obstawiam narciarstwo alpejskie z Maryną Gąsienica-Daniel emoji6.png

Zapomnij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaneta Rosińska, była prezenterka pogody w TVP3, dołączyła do zespołu programu „Dzień dobry TVN”, gdzie również przedstawia najważniejsze informacje pogodowe. Jednocześnie redakcja prowadzi konkurs na kolejnego prowadzącego prognoz pogody.
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zaneta-rosinska-dzien-dobry-tvn-kim-jest-prezenterka-pogody-byla-gwiazda-tvp

Edytowane przez domka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Formalnym właścicielem TVN nie jest już spółka Polish Television Holding z siedzibą na lotnisku w Amsterdamie, tylko firma Discovery Communications Benelux, której biurowiec znajduje się niedaleko portu. Biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery tłumaczy zmianę, uproszczeniem struktury właścicielskiej."
"W sierpniu dokonano wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, który zmienia formalnego właściciela TVN. - W ramach działań prowadzących do uproszczenia struktury naszych spółek Discovery Benelux B.V. przejęła Polish Television Holding B.V. - dotychczasową spółkę córkę. Discovery Benelux B.V jest w tej chwili jedynym akcjonariuszem TVN S.A. - informuje wirtualnemedia_pl biuro prasowe Warner Bros. Discovery TVN Warner Bros. Discovery."

Spółka zależna Discovery Benelux B.V., która wchłonęła spółkę Polish Television Holding B.V. jest nadal podmiotem z EOG i ma swoją siedzibę w Holandii, w Amsterdamie czyli kraju UE i EOG. Tak więc nadal jest spełniony warunek z obecnej ustawy tak jak wcześniej. Końcowo spółka zależna Discovery Benelux B.V. jest w 100% własnością WB Discovery Int.
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polish-television-holding-discovery-communications-benelux-tvn-krajowy-rejestr-sadowy

 

Dla tych co wieszczyli, że po fuzji z WarnerMedia nowy twór WB Discovery zechce sprzedać Grupę TVN i jej się pozbyć to teraz dowód że nie mają takich planów i chcą dalej rozwijać swój biznes w Polsce skupiając go wokół samej Grupy TVN. Po to wydzielili polski oddział WB Discovery ze struktur Regionu EMEA bo u nas są właściciel dużego koncernu Grupy TVN.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda. :-( No a przecież to amerykański kapitał. U mnie w rodzinie jedna osoba cały czas mówi że TVN to niemiecki jest a ja mu ciągle potarzam że nie tylko amerykański. Niestety on dalej swoje. To ja mu że udowodnij że tak jest że jest niemiecki a on że nie musi bo TVP tak mówią i to prawda. :-) Ja mu na to że skoro jest niemiecki to dlaczego w KRS jest właścicielem TVN-u spółka zależna od amerykańskiego koncerny Discovery. On dalej swoje że jest niemiecki i koniec. Tak więc mamy w Polsce "ciemnogród" niestety i nic na to nie poradzi. :-(

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...