Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Max Taadjen napisał:

Typowa obrona przegranej sprawy - tzn. powoływanie się na gusta, które jak wiadomo każdy ma inne ...

No muszę przyznać że znalazłeś aferę ;) Sopot Ci się nie podoba.

Jak napisałem nie oglądałem, więc nie oceniam. A podobać Ci się nie musi.

 

Co do emisji 31.08 widziałem reklamówkę, ale chyba jej dokładnie nie oglądałem. Myślałem że to będzie powtórka.

No cóż szkoda. Poczekam do 31.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten festiwal to był i tak najwyższy poziom z tych wszystkich które mieliśmy do tej pory. Ralph Kaminski, Michał Szpak, Mery Spolsky, Urbanek, Natalia Przybysz, Nosowska. Tu jak dla mnie poziom najwyższy. Nie było na pewno tandetny którą widzimy u konkurencji. TVN podobnie jak w przypadku Sylwestra kiedyś stawia tu bardziej na muzykę taką jednak trochę mniej komercyjną chociaż i taka była podczas festiwalu. 

 

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat pojawił się zapewne w związku z innymi artykułami, gdzie nieoficjalnie pracownicy TVN wypowiadali się że nie wróci już do Faktów. 

 

Podtrzymując narracje kolegi z innego wątku, to co robił Kraśko nie miało miejsca i związku z jego pracą zawodową, zatem stacja nie ma nic do tego :D

Oczywiście ja się z tą opinią sam ze sobą nie zgadzam, ale ponieważ wątpię aby w dyskusji się pojawiła, to ją przytaczam.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

@Ipo niedawno twierdzil, ze Kraśko poniósł konsekwencje ze strony stacji za niepłacenie podatków. Te rewelacje dementuje sam TVN 

 

Tak szczerze to jak dla mnie może nawet wracać.  Przemyślałem sprawę Piotruś wybaczam TVNie drogi dziękuję ze nie wyciągasz konsekwencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Ten komunikat pojawił się zapewne w związku z innymi artykułami, gdzie nieoficjalnie pracownicy TVN wypowiadali się że nie wróci już do Faktów. 

 

Podtrzymując narracje kolegi z innego wątku, to co robił Kraśko nie miało miejsca i związku z jego pracą zawodową, zatem stacja nie ma nic do tego :D

Oczywiście ja się z tą opinią sam ze sobą nie zgadzam, ale ponieważ wątpię aby w dyskusji się pojawiła, to ją przytaczam.

Derewienko  nie jest pracownikiem TVP  w przeciwieństwie do  Kraśki, jak zwykle  pomija się  to co było istotą  tamtej dyskusji wyciągając zdanie  z kontekstu. Dziennikarsko Kraśko przerasta o całą  długość innych dziennikarzy TVN  to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale współpracuje, co przyznała sama TVP, wydając komunikat iż forma współpracy nie zostanie ujawniona.

Podobne występy w mediach społecznościowych ma pan Jakimowicz.

 

Dla porównania także standardy w innej sprawie jak kontakt dziennikarzy z politykami. Pan Skórzyński do dziś nie pracuje w redakcji informacyjnej TVN i TVN24, za ślad podejrzeń wynikający z maili.

A tu przykład pierwszy z brzegu w TVP https://www.newsweek.pl/polska/polityka/maile-dworczyka-dziennikarze-na-telefon-moglibyscie-rozreklamowac/fw45ks1

 

 

Różnica standardów widoczna gołym okiem.

 

Wracając do Pana Kraśki. To dobry dziennikarz i szkoda jego talentu. Bardzo lubiłem jak prowadził Fakty, czy Fakty po Faktach. Pewne sprawy jednak ciążą wizerunkowo na nadawcy i nie będę zaskoczony jeśli redakcja odsunie go od prowadzenia serwisów informacyjnych, ale nie będę miał także pretensji jeśli pozostanie, gdyż za swoje czyny odpowie przed właściwymi organami.

Jego błędy nie miały miejsce w związku z wykonywaną pracą, zatem każdy scenariusz jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by kontakty Skórzyńskiego z Dworczykiem były dla stacji tajemnicą, ba pewnie nieraz( były takie doniesienia) gdy chciano zaprosić danego polityka to proszono by to przez Dworczyka załatwić. E-mail, który ujawniono dotyczył komunikatu covidowego, a nie sprawy stricte politycznej. Mazurek na swoje urodziny zaprasza wielu polityków i RMF FM ani na moment nie myślał go odsunąć. Skórzyńskiemu  należałoby najpierw udowodnić, ze jego kontakt z Dworczykiem wpłynął na jego pracę. TVP jest medium rządowym, w którym nie obowiązują żadne standardy, calkowicie zależnym od obozu rządzącego więc nie wiem czy oceniając standardy medium jako kryterium odniesienia powinniśmy  w ogóle rozpatrywać TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał:

Odsunięcie Skórzyńskiego to kuriozum moim zdaniem. 

Tyle, że on po prostu skłamał zaprzeczając kontraktom z Dworczykiem i tym samym stracił wiarygodność. Jeśli dobrze pamiętam na Twitterze napisał, że mail trafił do spamu i nawet go nie odczytał a za chwilę wyszło że na takie maile odpowiadał. Lubiłem go, ale dobrze się stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subtelna różnica polega na tym że tamtem przypadek dotyczył materiałów autopromocyjnych, które powinny być wyraźnie oddzielone. 

Tutaj można to podciągnąć pod informację o powstałym nowym serialu. 

Jasne że można na to spojrzeć inaczej jak Ty, ale wg mnie to odrębne sytuacje. Fakty nie promowały ramówki TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnij ten materiał w Faktach jeszcze raz. Opowiada o reżyserze, technice komputerowej, aktorach, miejscu i czasie fabuły serialu. 

Dopiero na samym końcu w jednym zdaniu jest gdzie go można obejrzeć. To zdecydowanie nie autopromocja kanału dystrybucji. 

 

Podobne materiały są pokazywane na temat produkcji kinowych, w których koproducentem lub sponsorem jest jakaś stacja telewizyjna. 

 

Nie ma zakazu tworzenia materiałów opowiadających o filmie czy serialach. Jest to informacja jak każda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to na WM chyba ktoś śledzi moje wpisy

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/krrit-skargi-kara-autopromocja-sylwester-marzen-tvp

 

Artykuł z dziś. I mój błąd, za sylwestra jeszcze kary nie dostali (krrit rozważa jeszcze), dostali za to za ramówkę z 2020 roku, w tym za promocję serialu Włoska Rodzina i Leśniczówka.

 

A to czy reklamują bezpośrednio serial, czy opowiadają jak go kręcono i gdzie zobaczyć, to tylko różnica w formie reklamy. Dalej to dla mnie jest reklama serialu w serwisie informacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja TVN w tegorocznej jesiennej ramówce nie pokaże kolejnej edycji programu „Kobieta na krańcu świata”, prowadzonego przez Martynę Wojciechowską - ustalił portal wirtualnemedia_pl. Cykl był emitowany przez TVN każdej jesieni od 13 lat. Nadawca na razie sprawy nie komentuje. 😯
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kobieta-na-krancu-swiata-znika-z-tvn-martyna-wojciechowska-jesien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...