Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja rozumiem że słowa Jarosława Kaczyńskiego o "dawaniu w szyję" zbulwersowały TVN (choć Marcin Prokop z tego żartował we wczorajszym "Mam Talent!"), a ich gwiazdy typu Kinga Rusin, Anita Werner, Martyna Wojciechowska czy Olivier Janiak się zbulwersowały na swoich Instagramach, ale z drugiej strony robią hipokryzję czego przykładem jest materiał, który podał @wislok.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie twierdzi że problemu alkoholizmu nie ma. A tylko o tym był materiał i nie dotyczył on wyłącznie młodych kobiet, a już na pewno nie wiązał tego z małą liczbą urodzeń. 

Zbulwersowanie wywoło porównanie przypadków alkolizmu z małą liczbą ciąż młodych kobiet.

Jeśli serio uważacie że to jest powód, to chyba żyjemy w innych światach. Bo ja widzę że współczesna młodzież stawia najpierw na karierę, stabilizację życiową. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Frontowiec said:

Ja rozumiem że słowa Jarosława Kaczyńskiego o "dawaniu w szyję" zbulwersowały TVN (choć Marcin Prokop z tego żartował we wczorajszym "Mam Talent!"), a ich gwiazdy typu Kinga Rusin, Anita Werner, Martyna Wojciechowska czy Olivier Janiak się zbulwersowały na swoich Instagramach, ale z drugiej strony robią hipokryzję czego przykładem jest materiał, który podał @wislok.

Słowa zbulwersowały 70% kraju jak wynika z sondaży.

A materiał TVNu nie jest o "dawaniu w szyje", tylko o piciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuja mnie komentarze pod twittem. Szukasz podtekstu u mnie, a tego nie bylo wrzucajac go tutaj, nie ma tez tam mojego komentarza. Wśród tyvh komentarzy pod twittem, których nie czytałem.@Frontowiec tez nie powinien mnie oznaczac w swoim komentarzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN kończy współpracę z Canal+ przy "Sporcie" po "Faktach"

Cytat

Od lutego 2023 roku za produkcję serwisu sportowego po "Faktach" w TVN odpowiadać będzie zespół Eurosportu, a nie Canal+.

- W ramach grupy Warner Bros. Discovery w Polsce, do której należy Eurosport, dysponujemy rozległym know-how, kompetencjami i zasobami w obszarze produkcji i relacjonowania wydarzeń sportowych. Dlatego zdecydowaliśmy o zakończeniu współpracy z Canal+ Polska przy produkcji serwisu sportowego po "Faktach" - wyjaśnia Katarzyna Issat, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej TVN Warner Bros. Discovery. 

https://www.press.pl/tresc/73748,tvn-konczy-wspolprace-z-canal--przy-_sporcie_-po-_faktach_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

318418628-192682733274616-19842185497293

Jak wynika z tego co pisze u siebie @Urkisat logo bez dopisku HD jest tylko w czasie programu śniadaniowego stacji czyli Dzień Dobry TVN. Pewnie pojawia się też w trakcie innych programów nadawanych na żywo. Widocznie coś testują w tej kwestii. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...