Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha. OK. Pomyłem dwie sprawy :)

Co nie zmienia faktu, że karanie za materiał o konferencji ramówkowej to śmieszne. Tym bardziej, że był to jeden z wieli materiałów, na końcu "Faktów", a nie główny. I jednak w formie informacyjnej - "Co widzowie zobaczą".  :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, mają od tego bloki autopromocyjne. Sorry, ale to co widzowie zobaczą na antenie TVN nie jest ważnym newsem ani krajowym ani światowym. TVP ukarano za " włoską rodzinę" wiele lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają od roku nielimitowane bloki autopromocyjne, więc reklamowanie w serwisie informacyjnym produkcji z innego kanału jest bez sensu. I to bez różnicy czy reklamują całą ramówkę, czy pojedynczy program jak serial HBO czy Sylwester na Dwójce/Polsacie. Nie od tego jest serwis informacyjny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, Kirk napisał:

Powiedział, że 4 listopada kończy mu się zwolnienie lekarskie, jednak nie doprecyzował, czy to oznacza, że od razu wraca do prowadzenia Faktów.

Jakby nie wracał to nie byłoby tej rozmowy w DDTVN i Dorota Wellman by o to nie pytała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2022 o 18:34, wislok napisał:

Gdzie dwóch się bije tam TVP korzysta: https://www.tvp.info/63636596/anna-wendzikowska-pisze-o-mobbingu-i-cytuje-internaute-bylego-pracownika-tvn-ktory-mial-uslyszec-od-producentki-ze-czekaja-go-konsekwencje-za-wyjscie-na-pogrzeb-matki-

Dodatkowo w „Wiadomościach" zacytowano Monikę Richardson i wbito szpilkę Piotrowi Kraśce który to kiedyś był szefem tego programu. Życzę by kiedyś Holeckiej takie coś robiono. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Poland napisał:

Gdzie dwóch się bije tam TVP korzysta:

Dodatkowo w „Wiadomościach" zacytowano Monikę Richardson i wbito szpilkę Piotrowi Kraśce który to kiedyś był szefem tego programu.

Jak pisałem w wątku o TVP, zwróciłem także na to uwagę, gdyż w sieci pojawiła się informacja że TVP chętnie ten temat wykorzystała, choć sama od oskarżeń o mobbing nie jest wolna.

Jest takie biblijny cytat, który w tym przypadku dobrze by się sprawdził "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem".

To źle że takie przypadki występują, ale sądzę że wielu z nas doświadcza w pracy zawodowej zwłaszcza w dużych korporacjach nie jednego przykładu który można by podciągnąć pod mobbing. Pytanie jest takie czy kierownictwo o tym wie i wyciąga odpowiednie wnioski i konsekwencje. Bo to że że czynnik ludzi na niższych szczeblach zawodzi, nie jest specyfiką TVN, czy TVP, czy jakiegokolwiek innego pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że TVP mnie zablokowała na social mediach bo chętnie wytknąłbym że niektórzy których obsmarowują z racji pracy u konkurencji dziennikarze pochodzą też od nich. Obserwując bowiem "medialne" tematy pokazywane w "Wiadomościach" mogę zwrócić uwagę że Telewizja Polska kreuje się na instytucje świętszą od papieża. Dotyczy to chociażby zarówno ostatniego tematu jak i na przykład kwestii Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland, jak pisałem wcześniej, ja się tu z Tobą nie zgodzę, ale jeśli jest to dla Ciebie istotna sprawa, to napisz do nich z innego konta na FB.

 

Swoją drogą, nie jest miłe życzyć innym źle, więc z tą Holecką trochę się zagalopowaliście, imo. 

 

Cieszy jednak że też dostrzegacie wady TVN. Ja tam nie rozumiem jak w ogóle może dochodzić do mobbingu, i to w takiej stacji jak TVN właśnie, ale cóż...

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lannan napisał:

am nie rozumiem jak w ogóle może dochodzić do mobbingu, i to w takiej stacji jak TVN właśnie, ale cóż...

Dochodzi do niego w wielu korporacjach. Także u konkurencji z rynku medialnego. Zjawisko stare jak świat. W mojej byłej firmie także doświadczałem. Postacie telewizyjne są medialne, stąd nagłaśnianie tych spraw ma siłę przebicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że TVN z nową KRRiT - a szczególnie jej przewodniczącym  - będzie miał jeszcze bardziej "pod górkę".

https://teleshow.wp.pl/tvn-znow-bedzie-mial-pod-gorke-nowy-przewodniczacy-krrit-jawnie-bojkotuje-stacje-6821757254876000a

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/maciej-swirski-przewodniczacy-krrit-sklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pokazuje jak słabo jest zorganizowane powoływanie nowych członków KRRIT, skoro wybiera się osoby, które nie potrafią powściągnąć własnych emocji i od początku wiadomo, że kierują się sympatiami i antypatiami. Takie kandydatury na pierwszym etapie powinny zostać odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...