Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli kompletny [beep]. Nie inwestują w program, tylko Disco Polo, wróżki i reklamy sex-linii. Kanał do kasacji. Typowy śmieć, zajmuje tylko niepotrzebnie miejsce na transponderze i pamięć w dekoderze. Nie będę za nim płakał, bo i tak nigdy nie oglądałem. W ciągu całego roku może obejrzałem go z 5 minut na powtórce "Benny Hilla".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho zmiany na gorsze, oczywiście z punktu widzenia osoby, której kompletnie nie interesuje disco polo i programy ezoteryczne. Jeszcze kilka lat temu było całkiem spoko. Wg mnie Polonia 1 powinna cofnąć się do lat 90, kiedy jej oferta programowa była naprawdę zadowalająca. Teraz jak widać celują w odpowiednią niszę, która - wbrew pozorom - bardzo dobrze się sprzedaje.

 

No cóż, może jeszcze kiedyś doczekamy się normalnej Polonii 1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 0% i brak sygnału.

 

A co do zmiany zawartości programowej Polonii 1, to lepiej by zrobili, gdyby po 23:00 emitowali prawdziwe filmy erotyczne, ale nie takie a'la PolSat Play, czy Tele 5, tylko jak kiedyś reklamowe, sex telefony - Venus TV, czy Babilon Blue, albo przynajmniej jak obecnie Zest TV (żeby było cokolwiek widać) - przynajmniej wzrosłaby im oglądalność. A KRRiT bym się nie przejmował, bo i tak nadają z Włoch, w oparciu o tamtejsze przepisy prawa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten transponder i kanały z niego działają cały czas - antena 70 cm - moc 90%, jakość tylko 55% (było więcej). Sprawdzałem pół godziny temu i teraz. Wszystko działa.

 

Taa u kilku osób brak sygnału z tego transpondera a u jednej z czaszą 70 cm jest sygnał. Już uwierzę w to? Ja mam 99 cm i brak sygnału u mnie a znajomy ma 90 cm i to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 0% i brak sygnału.

 

A co do zmiany zawartości programowej Polonii 1, to lepiej by zrobili, gdyby po 23:00 emitowali prawdziwe filmy erotyczne, ale nie takie a'la PolSat Play, czy Tele 5, tylko jak kiedyś reklamowe, sex telefony - Venus TV, czy Babilon Blue, albo przynajmniej jak obecnie Zest TV (żeby było cokolwiek widać) - przynajmniej wzrosłaby im oglądalność. A KRRiT bym się nie przejmował, bo i tak nadają z Włoch, w oparciu o tamtejsze przepisy prawa. :wink:

No jak liczysz na filmy jak na Babilon Blue no to chyba się mocno rozczarujesz.Tam leciały bardzo dobre produkcje w wersji soft jak na Blue Hustler no może nieznacznie im ustępowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć zawsze można. :roll:

 

A tak poważnie, to chyba jedyny dla nich ratunek na wzrost oglądalności, ponieważ żadne z dotychczasowych pomysłów PolCast'u na Polonię 1 nie przyniósł oczekiwanego wzrostu oglądalności. Nie od dziś zaś wiadomo, że nic tak nie podnosi oglądalności jak gołe "myśki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...