Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym, żeby wygrała Drużyna A, ale wątpię, żeby tak się stało. Lud woli [beep], od klasyki.

 

Co do nazwy, to dla mnie to wciąż jest Polonia 1, a nie jakieś P1. Już w przeszłości kanał miał z dwa razy w logo "1P" czy "P1". Jeżeli w koncesji nazwę zmienili, to wtedy może będę to nazywał P1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ponowna emisja Drużyny A by mnie ucieszyła, bo lektor z TVP mnie irytuje, a poza tym TVP ucina skróty (zapowiedzi) kolejnych odcinków przed czołówką.

Akurat Maciej Gudowski to jeden z najlepszych lektorów, nie wiem jakie można mieć do niego zastrzeżenia. Nie sądzę, aby TVP cokolwiek ucinała. Pewnie w nowej, odświeżonej kopii (którą zakupiła TVP) skróty zapowiadające co będzie w aktualnym (a nie kolejnym!) odcinku zostały po prostu ograniczone (w jednej serii są, w innych nie ma). Zresztą jakie to ma znaczenie? Najważniejsze jest to, że TVP emituje wszystkie odcinki "Drużyny A", bez reklam, a ich kopia jest naprawdę bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fani tego typu programów i jarają się wszystkim, co jest związane z tymi programami. Zagadkami, prezenterkami, reżyserami odcinka itd. :D

Jakiś fetysz? :crazy:

 

Bo nie rozumiem czym tu się jarać. Stoi jakaś młoda zazwyczaj mało inteligentna laska, cały czas głupio się uśmiecha, 90% programu gada sama do siebie i od czasu do czasu ktoś jej krzyknie w słuchawkę: "Pokaż cycki!"

 

Chyba obadam profile tych osób, które na ten program głosują. Może nawet jakąś sondę wśród nich przeprowadzę. Jakby mi się udało to wkrótce podzielę się wynikami tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he faktycznie sobie chrząknął w tle. :lol: Nawet nie zwróciłem na to uwagi podczas oglądania "Drużyny A". :shock: Który to był odcinek? Mimo wszystko i tak uważam, że to bardzo dobry lektor, a taka wpadka zdarzyła się pewnie niejednemu. :wink:

Natomiast sam konkurs w Polonii 1 to pic na wodę, co widać po aktualnych wynikach. :lol2: Kto chciałby oglądać powtórki jakiejś głupiej telegry? :crazy: Zresztą nawet gdyby wygrała "Drużyna A", to skąd nagle wytrzasnęliby prawa do jej emisji? Pamiętam, że jeszcze przed emisją "Drużyny A" w TVP 1 internauci pytali tutaj przedstawiciela stacji o możliwość emisji "Drużyny A" w Polonii 1 czy Tele 5 i odpowiedź była jednoznaczna, że praw już nie posiadają i nie opłaca im się ich na nowo kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś zamykamy głosowanie. Jak wszystko od stycznia i tym razem będzie niespodziewanie. Emotikon grin a więc informujemy, że zwycięzcami programu są: 1. Łatwa Kasa- jak wspominaliśmy powtórki!! 2. Yattaman 3. Czarodziejskie Zwierciadełko już wkrótce poinformujemy WAS o terminach emisji!!:D See U!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni byli tak bardzo zaangażowali, że uznawali oglądanie tego programu za ukochane hobby. Z jednej strony rozumiem, bo sam lubię oglądać dziwne rzeczy czasami (jak obrady Sejmu), ale z drugiej, to żeby powtarzać call-tv? To już "Werdykt" byłby lepszy, i to niezależnie czy wersja Polonii1 z 1998, czy Tele5 z 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...