Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

jakby co to w Polsce są też inne modele Samsunga które na pewno maja DVB-S2, do tego dochodzi sporo Panasoników z serii V oraz właśnie z Niemiec zwiezione modele serii GW czy brytyjskie freesatowe GB. Osobiście używam Panasonika z modułem Diablo do Cyfry+ i TnK SD i działa świetnie, moduł Polsatu też wszystko poza Eurosportem SD od czasu zmiany szyfrowania :( Eurosport HD działa więc jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnkhd będzie w szoku. Choć jestem krytykiem projektu, kupiłem ten zestaw do testów. Potem zobaczę czy zostanie u mnie na dłużej.

mam do praktyków pytanie o system płatności: czy po okresie zużycia startera, dokonując wpłaty powiedzmy 100 zł, trzeba się liczyć , że zostanie to uznane automatycznie za aktywację 5 mcy Domowy, czy jest możliwość dezaktywacji tego pakietu (tak , żeby pieniądze na koncie czekały na sposobny moment).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLĘKAJCIE NARODY :D ! W końcu Panowie Berezowski i Telenbach poszli po rozum do głowy, chociaż gdyby nie między innymi moje pisanie na temat modułu na tym forum i forum "N`ki" to pewnie by go dalej nie było, a powinien być od samego początku istnienia "TNK HD", ale lepiej późno, niż wcale :D!

 

Co do samego modułu to cena jest według mnie w porządku (i tak chyba taniej o jakieś 100 złotych, niż "firmowy" tuner???), a co do ograniczenia nagrywania to moja wiedza wskazuje, że takiego nie będzie, przynajmniej na zwykłych tunerach "CI" (bez tego "+").

 

W "Satkurierze" jakiś czas temu przeczytałem, że moduły "CI+" są wstecznie kompatybilne ze standardem "CI", więc jeśli nic się w tej sprawie nie zmieniło, to z nagrywaniem nie powinno być żadnego problemu, a już na pewno da się nagrać stacjonarną nagrywarką dvd sygnał "SD" ze złącza "scart" (tak też przecież można nagrywać nawet kanały "HD", tylko oczywiście nie w jakości "HD", ale mi to wystarcza :D ) :D .

 

Czekam na moduł w ofercie "Hollexu" (skoro moduł miał premierę na targach "Sat Krak", to szkoda, że też "Hollex" pierwszy nie zacznie jego sprzedaży, a kiedy można się go w "Hollexie" spodziewać???) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje "Discovery Historia" (skoro ani "Cyfra", ani "CP" nie chce go dołączyć to "TNK HD" tym kanałem mogłaby przyciągnąć wielu ich abonentów, takich jak ja skoro teraz udostępniają w końcu moduł).

 

W ogóle ciekaw jestem czy razem z modułem "TNK HD" przygotują też jakąś ofertę przejścia na tym module na ofertę abonamentową "N`ki" (na pewno taka możliwość zwiększyłaby ilość abonentów "N`ki" w dość krótkim czasie, zwłaszcza przed świętami :D!)??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóżmy, że aktywuję (101) pakiet premium, ale po 5 dniach mi się odwidzi. Czy jest taka możliwość i czy z konta pobierze tylko za 5 dni (19,9/31*5).

Czy jeśli aktywuję to na miesiąc?

Od momentu przyjęcia dyspozycji dezaktywacji pakietu premium, pakiet premium będzie aktywny jeszcze przez 30 dni. (Masz to napisane w regulaminie TNK HD.) Nie ma wiec możliwości wyłączenia pakietu premium po 5 dniach. Łącznie będzie to 35 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie u siebie dostępny pakiet "bez opłat"? Bo u mnie kanały z tego pakietu sa zakodowane, a strona tnkhd "informuje, że faktyczny dostęp do Pakietu bez opłat możliwy będzie dla Użytkowników od dnia 14.09.2010r"?

 

U mnie doładowanie skończyło się w sobotę i mam teraz tych kilka programów nadal dostępne, np. TVN HD jest a TVN HD+1 nie ma. Wygląda, że wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie oznacza że te dodatkowe kanały łącznie z multiligą mistrzów są dostępne. Jest tylko nsport hd i sd - też tak myślałem jak ty że będą dostępne ale tych kanałów nie ma na liście a samemu ich przecież nie można dodać na tym wspaniałym białym dekoderku, zresztą mogło by się okazać i najprawdopodobniej tak jest że są zakodowane. Jak będzie moduł CI to będzie to można sprawdzić na 100%.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy oferta będzie poszerzona ,a nie tak jak sd zapomniana,prawdę mówiąc jak dla mnie opłaca się kupić tnk hd bo praktycznie są wszystkie kanały hd co w n brak tylko fixlife hd,

ciekawe czy któryś z tych kanałów pojawi się esp america,discovery historia,filmbox extra,a może coś ciekawszego, tylko żeby nie był postoju z 2-3 lata w ofercie,także skuszę się na zakup modułu na gwiazdkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Panów Telenbaha i Berezowskiego zastanowiłbym się przy okazji wprowadzania modułu "TNK HD" nie tyle nad dołączeniem dodatkowych kanałów "nSportu" (bo wiadomo, że taki krok już całkiem zabiłby przyrost abonentów "N`ki"), co nad możliwością maksymalnie uproszczonej (np. możliwość ściągnięcia w formacie "pdf", wydrukowania, wypełnienia, podpisania i przesłania umowy pocztą, wraz z kserokopiami potrzebnych dokumentów) migracji z "TNK HD" zwłaszcza właśnie w wersji z modułem na normalną ofertę "N`ki" .

 

Stawiam, że wtedy przyrost abonentów "N`ki", jak to mówią w programach biznesowych znacząco się zdynamizuje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta pakitu podstawowego dość udana ale premium jest jak dla mnie bardzo słabe, nawet tragiczne.Mam TNK HD od początku czerwca i myślę że moja przygoda z tą platformą zakończy się wraz z końcem roku.Doładowania z przelewu idą względnie szybko (dwa dni robocze) ale np aktywacja pakietu premium jest przez sms chyba niemożliwa bo dwukrotnie wysyłałem i nic ! DANE NIEPRAWIDŁOWE !!! Odpowiedż przez sms :skontaktuj się z biurem obsługi.... Koszt 1,22 /min.Nie będę dzwonił i raczej umieszczę ten tuner w śmietniku. Może oferta słabo się sprzedaje i chcą uzupełnić straty opłatami za telefon do biura obsługi ??? Może totalny bałagan ??? Jeśli się nic nie poprawi to śmietnik albo allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...