Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że karty Telewizji na Kartę HD są parowane z modułami. Myślałem, że włoże sobie kartę TnK HD do mojego Technisata DigiCordera HD S2X, do czytnika kart, gdyż kieszenie modułów dostępu zajmują moduły Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Niestety trzeciej kieszeni na moduł nie mam. Także, jak widać nie da rady pooglądać na jednym tunerze Telewizji na Kartę HD, korzystając jednocześnie z ofery Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

1.Czy z ADB 2850 zadziała dysk 3,5 cala (taki zwykły jak do kompa- bez obudowy) podłączony przez adapter z USB i osobnym zasilaniem - wtedy koszt takiego ustrojstwa pon. 100 zł.(próbował ktoś?).

2. Sprawa opłat. Załóżmy, że wpłaca się 39,80 i aktywacja Domowego automatycznie po zaksięgowaniu czy trzeba SmS-ować?, czy zalicza uprawnienia od razu na 2 m-ce czy na 1 miesiąc Domowego (a reszta kasy czeka) , i czy tuż po uruchomieniu pakietu pozostałą część można SMS-ować o pakiet HD? Co w tych ich regulaminach praktycznie znaczy opłata wystarczająca na 26 dni?

3. Załóżmy, że ktoś postrada kartę. Nowa z a 99. , ale czy ze stanem konta utraconej. Czy nowa karta to jak starter?

Tu na marginesie: pewien sklep sprzedaje tuner bez karty. Niby kartę można dokupić i sparować, ale jak nie zna się nr karty zaginionej???

Po przeczytaniu tej ogromnej płachty dołączonej do dekodera mam tylko kociokwik i włączyło mi się wstecznictwo intelektualne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

1.Czy z ADB 2850 zadziała dysk 3,5 cala (taki zwykły jak do kompa- bez obudowy) podłączony przez adapter z USB i osobnym zasilaniem - wtedy koszt takiego ustrojstwa pon. 100 zł.(próbował ktoś?).

każdy dysk jest "zwykły do kompa" i oczywiście że zadziała, minimum 100GB
2. Sprawa opłat. Załóżmy, że wpłaca się 39,80 i aktywacja Domowego automatycznie po zaksięgowaniu czy trzeba SmS-ować?, czy zalicza uprawnienia od razu na 2 m-ce czy na 1 miesiąc Domowego (a reszta kasy czeka) , i czy tuż po uruchomieniu pakietu pozostałą część można SMS-ować o pakiet HD? Co w tych ich regulaminach praktycznie znaczy opłata wystarczająca na 26 dni?

jak masz aktywowany HD Premium to pójdzie na Premium, musisz wcześniej go dezaktywować, jest info w instrukcji
3. Załóżmy, że ktoś postrada kartę. Nowa z a 99. , ale czy ze stanem konta utraconej. Czy nowa karta to jak starter?

Tu na marginesie: pewien sklep sprzedaje tuner bez karty. Niby kartę można dokupić i sparować, ale jak nie zna się nr karty zaginionej???

Po przeczytaniu tej ogromnej płachty dołączonej do dekodera mam tylko kociokwik i włączyło mi się wstecznictwo intelektualne...

co to pierwszego pyt. to nie mam pojęcia, co do drugiego to go nie rozumiem przecież zeby sparować kartę musisz ją wsadzić do dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem w necie ktore sklepy prowadza juz przedsprzedaż modulow cam TNK HD. Jednak moja uwage zwrocily zestawy z dekoderem ktore mozna kupic juz nawet za 299zl byc moze i taniej ale czy to nie swiadczy o jednym, o bardzo niskim zainteresowaniu ta oferta ze wzgledu na cene poczatkowa? Chyba sprzedawcy poprostu chca sie pozbyc sprzetu ktory nie ma zbytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dokupić jakiś niedrogi dysk - z zakresu 200-300GB i zastanawiam się czy nie za mały.

Czy ktoś szacował jak szybko "zużywane" jest miejsce na dysku? Jak duża różnica jest w zależności od HD/SD/treści-ruch/etc.

Czy jakieś konkretne modele dysków (pomijam te wspomniane w instrukcji 80GB i małe 2.5cala) sprawiały jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem w necie ktore sklepy prowadza juz przedsprzedaż modulow cam TNK HD. Jednak moja uwage zwrocily zestawy z dekoderem ktore mozna kupic juz nawet za 299zl byc moze i taniej ale czy to nie swiadczy o jednym, o bardzo niskim zainteresowaniu ta oferta ze wzgledu na cene poczatkowa? Chyba sprzedawcy poprostu chca sie pozbyc sprzetu ktory nie ma zbytu.

 

Nie wydaje mi się, żeby spadek cen świadczył o braku zainteresowania ofertą. Myślę, że ITI stawia na zyski w procesie długofalowym a nie na jednorazowy zysk płynący ze sprzedaży dekodera. Na sprzedaży dekodera ITI może nawet tracić ale jeżeli klient zakupi już dekoder to na pewno będzie go chciał użytkować a w związku z tym zapłaci za doładowanie... i tu się zaczynają zyski. Sprzedawcy zapewne to też nie desperaci i nie sprzedają dekoderów ze stratą. To nie jest oferta wycofywana z rynku i takie dekodery mogą sobie śmiało czekać na kupca. Wg mnie obniżanie cen to też klasyczna walka o klienta. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym 299 złotych bym uważał, niektóre sprzedają sprzęt bez dokumentów zakupu lub z ograniczoną gwarancją, niektóre sklepy podają natomiast ceny samego dekodera a do tego musi być jeszcze karta, natomiast znajomy dostał w jednym sklepie ofertę z fakturą VAT i gwarancją 2000 netto za 10 sztuk, pod warunkiem że kupi te 10 sztuk i zainstaluje

 

ITI chyba podejmuje dobrą ścieżkę promocji bazująca na CP, dają tanie dobre dekodery z ograniczoną funkcjonalnościa ale zawsze coś a dla wymagających moduły, w ten sposób zapycha rynek urządzeniami które mogą działać tylko z TnK HD lub... w przyszłości z n-ką i sądzę że za jakiś czas będzie możliwość wyboru oferty TnK lub TnG na module lub dekoderze, takie są po prostu naturalne koleje rzeczy

 

może przypomnę jak było w CP dwa lata temu w prepaidzie

dekoder Samsung DSB-370 za 99zł

moduł CAM 199zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TNK HD, aktywowałem podłączyłem. Niby wszystko okej ale nie mam tyle programów ile jest w ofercie.

Brakuje:

-TVN HD -1

-TVN 24

-TV 4

-TVN STYLE

-TVN METEO

-TVP INFO

-KINO POLSKA

-WOJNA I POKÓJ

-TVN TURBO

 

Wszedłem w moje konto na TNK HD i niby mam aktywne 2 pakiety: DOMOWY oraz PREMIUM do 5 lutego 2011, więc dlaczego nie ma ww. programów?

 

EDYCJA:

 

Dziwne podłączyłem wszystko od nowa, wyjąłem karte, odłączyłem kable, ale nie zasilanie, i teraz mam wszystkie programy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, 11 listopada konczy mi sie starter 3 miesięczny, chce dalej oglądac oba pakiety i myslalem ze sobie teraz przeleje te 39.80 i luz. ale czytam ta instrukcje i tam jest taki punkt:

 

uzytkowniki dopiero po upływie Okresu waznosci okreslonego w zestawie startowym, ma mozliwosc aktywowania pakietu dodatkowego

 

No to tak, myslalem ze ten pakiet to ja juz mam aktywowany a jedyne co mozna cos z nim zrobic to deaktywowac (jesli bym chcial). no to co rbic, przeleac 39,8 a po 11 listopada aktywowac dodatkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobre pytanie... trochę bez sensu bo jeśli ktoś chce mieć pakiet domowy za 19,90 to tyle wpłaca ktoś chce mieć premium hd to wplaca drugie tyle a tu jakieś sms-y aktywujące i na odwrót... najlepiej zapytaj tam gdzie kupowaleś tnk hd u mnie w mieście jest punkt gdzie można u nich doładować może i u Ciebie jest

 

Byloby super jakby dolaczyli do TNK HD

 

Polsat HD to na bank odpada co do reszty to kto wie... moim zdaniem kupowanie pakietu hd premium obecnie jest bez sensu... bo :

TVP HD - niby fajny kanał ale wg mnie powinien być w pakiecie domowym w końcu kanał tv publicznej , nSport HD - jest wersja SD w pakiecie domowym wiec jeśli komuś nie zależy na HD to można SD oglądać , EuroSport HD - to samo co z nSport HD , MGM - przyznam że ciekawy kanał tylko szkoda że mało ''premier'' lubię amerykańskie filmy z lat 90tych , Animal Planet HD nie oglądam raczej , Discovery HD Showcase prawie to samo co na Discovery Channel , NattGeo Wild HD też nie bardzo oglądam , MTVN HD spoko kanał , BBC HD ujdzie kilka ciekawych programów czy filmów typu np Hotel Babilon jest fajny , FilmBox HD fajne filmy nawet leca tylko mało premier ''gliniarz z klasą '' leci od września 3 razy dziennie ile można... . Więc mogli by dać jakiś kanał do pakietu HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD to na bank odpada co do reszty to kto wie... moim zdaniem kupowanie pakietu hd premium obecnie jest bez sensu...

Modułu nie będzie - też tak pisałeś. Ale odnośnie powyższego zdania po raz pierwszy się z Tobą zgodzę - zakup Premium HD jest troche bez sensu - zdublowane kanały z pakietu Domowego HD moim zdaniem powinny być dostępne osobno za 1-2 zł za wersję HD (chętnie bym wziął Eurosport HD i nSport HD za te 4 zł). Zgodzę się też, że TVP HD to żadne premium i powinno być dostępne w podstawowym pakiecie.

Poza tym mam pytanie - czy można aktywować nową kartę na 6 miesięcy pakietu Domowego HD zamiast na 3 mies. pełnej oferty? Szukałem na stronie www ale tam nie ma żadnych konkretów poza informacją o Przewodniku po ofercie TnK HD, który zapewne dołączony jest do zestawu lub CAM-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...