Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie przeceniałbym wpływu ochrony kontentu z ceną (przynajmniej bezpośrednio). Przypomnę, że CP dołączał po bardzo korzystnych cenach HBO w czasie, gdy ferdki aż furczały. Digi mSport kupiły prawa do FAPL w czasie ogólnej dostępności za free... i jakoś te podmioty sprzedające prawa na handel się godziły.

Tu raczej wygrał pogląd, że łatwa dostępność TnK HD zamordowałaby ideę N-ki. A cena jest pochodną prawie żadnymi kosztami emisji kanałów (i tak muszą być emitowane dla n)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy a kto tu wspomina o kosztach? Dlaczego jestem zainteresowany takim rozwiązaniem?

- jeden dekoder, trzy platformy: proste i baaardzo funkcjonalne, jeden pilot uniwersalny do wszystkich urządzeń,itd. itp.

- dlaczego trzy platformy? Również bardzo proste, każda z nich posiada mniejszy czy większy pakiet własnych kanałów na wyłączność.

tnkhd napisałeś "I będziesz miał większość kanałów" a to tak samo jak z reklamą pewnego znanego piwa.

A jak zrobicie sobie drobną kalkulację na podstawie mojego opisu, to zauważycie, że posiadając wszystkie trzy platformy odpowiednio modyfikując poszczególne oferty mamy dostęp do praktycznie wszystkich, w zależności od zainteresowań oczywiście, programów za cenę zbliżoną lub mniejszą od opcji full jednej platformy. Zarówno uwzględniając rabaty jak i bez nich.

A moje sugestie dotyczą również enki, nie tylko TNK HD. Nawet bym wolał enke bez parowania lub z modułem (i tu faktycznie jest duża różnica w kosztach). A całe zamieszanie powstało tylko dlatego, że TNK SD nie jest parowana.

PS tnkhd po co mi samochód wyścigowy skoro mogę jechać tylko 120 km/h? ... proszę Cię...

Pizzojad ja przecież nie neguję twojej wypowiedzi na temat zależności ceny od parowania. I dlaczego uważasz, że toczę pianę, bo u konkurencji jest drożej? Spójrz jeszcze raz w mój opis. Posiadam trzy platformy odpowiednio skonfigurowane do swoich potrzeb. I nie preferuję żadnej z nich. Każda ma swoje wady i zalety. A skoro ma wady, to między innym po to jest forum żeby o nich pisać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalę się tu sprzętem tylko próbuję podważyć Wasz argument, że nbox z TnK HD jest super i kosztuje tylko 300 zł i każdy powinien go mieć bo ma ładną grafikę i MPEG-4. Jakbyście też poczytali wcześniejsze posty nie jestem telemaniakiem - ofertę ma za 65 zł (Polsat mam tylko dlatego, że jest przez 4 miesiące za 10 zł/mies.) na którą składa się TnK SD i Multipakiet. TnK HD chciałbym mieć za TnK SD szczególnie pakiet podstawowy bo brakuje mi Eurosportu PL na stałe. I dla jednego kanału mam kupić następny dekoder? Poza tym widzę, że napisać iż TnK HD jest super na tym forum można, a już krytyczne uwagi to czepianie się. Fanboyów nie brakuje. Jeden jargla co trochę myśli o innych a nie tylko o własnym tyłku.

Twój jedyny argument to '' bo nie chce mieć 20 tunerów ) tylko dla mnie żaden to argument

To ma być argument dla Pana Berezowskiego i innych decydentów w iti, nie dla Ciebie. Zresztą poczekamy aż dorośniesz, ożenisz się i będziesz miał dzieci - żona będzie chciała Kuchnia TV, a dzieci CBeebies. Zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze tuner tnk hd z 3mc kartą można kupić za 300 zł nowy w pewnej sieci rtv agd odlicz 120 zł za 3mc wychodzi 180 kup mi taki tuner za tą cenę ? . I nie uważam że tuner jest piękny ale brzydki też nie jest dla mnie w sam raz nie zajmuje dużo miejsca i jest o 10000 razy ładniejszy od technisata ( tnk sd ) . I nie muszę dorastać bo już dorosłem pisanie bo żona chce to dziecko tamto jest dziwne bo wiesz ja chciałbym mieć furę ze stanów z alu wielkości kół w rowerze i co z tego? trzeba mierzyć wg swoich możliwości finansowych jeszcze taki się nie urodził żeby wszystkim dogodził .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnkhd Ty ciągle nie rozumiesz, że chodzi o dostęp do OFERTY, a nie o dekoder, który nawet jakby był w Lidlu po 1 zł to i tak dla niektórych potencjalnych klientów nie będzie żadną alternatywą.

Dla @tnkhd ta oferta i ten dekoder pasuje więc zostaw go w spokoju a nie najeżdżasz ciągle.

Mam wrażenie, że to forum to raczej nagonka na tych co chcieliby moduły. Ja na nikogo nie najeżdżam ale drażni mnie jak tnkhd twierdzi, że najlepszy dla mnie będzie kolejny dekoder bo kosztuje 200 zł i ma fajne funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No todołożę jeszcze coś od siebie, też jestem za wprowadzeniem modułów do TNK I n-ki ponieważ platforma powinna się skoncentrować na sprzedawaniu pakietów z kanałami telewizjnymi a nie wypożyczaniu sprzętu i ze względów praktycznych jest wygodniejsze jeżei mamy wszystko w jednym boxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat rzeka i nie ma takiej możliwości żeby wszystkim dogodzić . Wg mnie mogli by zrobić i te moduły ale dla tych osób powinno być droższe doładowanie np 25 zł podstawowy i kolejny 25 zł

 

A ja uważam, że Ci co ich nie stać na własny niebrandowany dekoder tylko muszą kupować zestaw od TNK HD powinni płacić 50zł miesięcznie a za 16/9 dopłacać 10zł /miesięcznie.

Mój pomysł jest tak samo dobry jak Twój czyli do bani!

Co Ci przeszkadza że w ofercie będą dekodery i moduły?!?! Przecież nikt tego nie będzie rozdawać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat rzeka i nie ma takiej możliwości żeby wszystkim dogodzić . Wg mnie mogli by zrobić i te moduły ale dla tych osób powinno być droższe doładowanie np 25 zł podstawowy i kolejny 25 zł

Przecież ten moduł, jakby był, to najmniej 200 zł by kosztował plus oczywiście karta. Więc na jakiej podstawie klienci z CAM-em mieliby płacić 25 zł? Bo Ty tak wymyśliłeś? A geje może 28 zł? A Ci z najwyższego progu podatkowego 32 zł? Wreszcie mieszkańcy np. Kujaw 35 zł? Pomyśl zanim coś napiszesz!

Idąc Twoim tokiem myślenia użytkownicy TnK SD, którzy wzięli samą kartę powinni płacić 75% mniej niż Ci, którzy kupili TechniSat-a. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko jest napisane w wątku. Jako, że jestem świeżo po jego przeczytaniu powiem Ci tego co się dowiedziałem:

Można wkomponować w sposób podany powyżej jednak mają one swoją numerację. Jeśli wpasujesz polsat np. na pozycję nr. 3 to będzie ona trzecia jadąc przyciskami p+/p- ale fizycznie będzie to kanał pow. 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I specjalnie tak napisałem żeby Ci z modułami więcej płacili i co? kilkanaście postów więcej pisaliście '' ja zapłacę więcej jeśli tylko moduły będą '' a teraz ? . Wam się nie dogodzi zamiast narzekać róbcie coś innego . Bo myślicie że Wam dadzą kanały HD z modułem za 40 zł ? :shock: oczywiście nic przeciw byście nie mieli jak by dostawcy kanałów HD zażądali wtedy podwyżki pakietu premium z 20 do 30 zł ? a co przecież Wy byście mieli bo parowania by nie było . Zastanawia mnie jedno co nie wystarcza Wam CP i C+ ?? i tak większość Waszych abonantów kolegów wieści upadek N i tnk hd , sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja z Tobą zaczyna przypominać kopanie się z koniem. Wskaż, na której stronie ktoś napisał, że zapłaci więcej za doładowanie jeśli iti udostępni kartę z modułem. Chodzi o to, że są chętni zapłacić za MODUŁ I KARTĘ. Dlaczego też piszesz, że parowania z modułem by nie było? Najbliższy przykład to Cyfrowy Polsat - CAM sparowany jest z kartą. W nowej ofercie ORF w Austrii jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież do tej pory był Polsat za darmo :] jak ktoś miał antenę analogową, więc po co tunerek nki skoro jak ktoś nie jest w zasięgu telewizji naziemnej to i tak Polsatu nie oglądnie a jak ktoś jest to oglądał już wczesniej

 

dla tych co się zastanawiają czy sa takie miejsca w kraju gdzie nie można odbierać w ogóle naziemnej, można ja tak mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...