Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

na długości geograficznej Berlina, nie szerokości, poza tym nie ma znaczenia długość bo np. Astra 2 z 28.2E jest na długości Kijowa a odbierają z niej kanały w Anglii, z kolei Sirius i Amos są na długości geograficznej Wysp Brytyjskich a użytkowane są w Rosji na Ukrainie i w Izraelu najważniejsza jest mapa zasięgu akurat HB jest skierowany na Europę środkową w kierunku Niemcy, Holandia, Belgia dlatego można odbierać kanały z małych czaszy, ja widziałem nawet że na 30cm działa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem właśnie TNK HD, sprzęt ITI 2850ST. Moim zdaniem samo pudełko nie wygląda źle, ale raczej nijak nie pasuje wzornictwa większości telewizorów LCD/plazmy. Fajnie, jak by było "wieszalne" na ścianie, a nie tylko do postawienia.

Koncepcja "na kartę" nawet borąc pod uwagę pewne ograniczenia (parowanie) - całkiem trafiona. Pasuje tym, którzy nie mają jeszcze żadnego sprzętu (lub potrzebują drugi) i jednocześnie obawiaj się decyzji zakup abonamentu na 2 lata w dzisiejszych, niezbyt pewnych czasach. W sumie ratluje koncepcji.

 

Mam jeszcze kilka pytań/uwag.

- Nagrywanie FTA jest TAKŻE kodowane? Było by miło, gdyby nie... ograniczenia licencyjne nie powinny stać na przeszkodzie

- DVB-T - czy jest nagrywalne (nawet kodowane, choć milej jak w sugestii powyżej...)?

- Aktywacja kanałów HD premium po wpłatach - czy można ją zrobić telefonicznie lub z internetu a nie SMS'em? Mam fatalny zasięg sieci GSM, a nie chce się z domu jechać SPECJALNIE po to, stary jestem... mogę prosić kogoś znajomego, ale to jednak nieco krępujące. No i mimo, że tanie to dodatkowy koszt.

- ostatnie pytanie dotyczy FTA z innych satelitów, czy są jakieś plany? Bardzo chętnie widział bym Eutelsat Ka-Sat 9° East podobnie jak i nieco innych grupa osób, w drugiej połowie 2011 roku - pewnie nagoniło by nieco klienteli...

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tarach SAT Krak na stoisku firmy Neotion zaprezentowano moduł dostępu warunkowego (CAM) dla Telewizji na Kartę HD. Moduł ten oficjalnie wchodzi do sprzedaży 15 października 2010 r. - przez pierwszy miesiąc będzie można kupić go tylko od firmy TechniSat. Z kolei w połowie listopada będzie dostępny na wolnym rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie odblokowana możliwość nagrywania to pewnie kupię. Jeśli będzie to zablokowane to niech się wypchają. W sumie to zdziwiłbym się, gdyby to było zablokowane bo przecież nie jest to jakieś super tajne. Programy emitowane przez i większość ich programów z oferty i tak mogę sobie nagrać przez cyfrę czy polsat. Jakbym chciał kraść to bym sobie ściągnął z internetu. Wielka mi filozofia. Normalnie jak strefa 51 - top secret :lol:

 

Czy jeśli to będzie moduł CI+ czy jak to zwał to oczywiście tylko jakieś wybrane dekodery będą to odbierać? Przykładowo taki przeciętniak rynkowy jak Ariva to obsłuży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo sygnał satelitarny to DVB-S/2. DVB-T to cyfrowa naziemna a DVB-C to cyfrowa kablówka.

 

Dokładając do listy życzeń. Skoro moduł już mamy, to teraz niech dadzą nfilmy jako kolejny pakiet za 19,90zł. Wtedy będzie wilk syty i owca cała. Ci co mają cyfrę będą mogli uzupełnić ofertę filmową na jednym dekoderze za 39,80zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...