Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tu wygląda czas oglądani po aktywacji? czy jak aktywuje w środku miesiąca np 10- 15 i po 3 miesiącach tego 10-15 wyłączą? czy zaliczają to jako pełny miesiąc pełne 30 dni tak jak w tnk sd. przykład aktywacja 15 listopad 3 miesiące po to 15 luty wyłączają ? czy do 28lutego aktywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktywacji karty TNK HD oba pakiety są aktywne dokładnie 3 miesiące (3x31 - TNK miesiąc liczy jako 31 dni). Czyli jeśli aktywujemy kartę 15 jakiegoś miesiąca będzie działała przez 93 dni. Niektórzy pisali, że niektóre kanały lub pakiety działały u nich jeszcze kilka dni po zakończeniu okresu doładowania, ale u mnie wszystko zablokowali dokładnie co do dnia i godziny. Jeśli chce się zachować ciągłość oglądania radzę doładować konto minimum tydzień wcześniej, w moim przypadku ponownie włączono ofertę po 5 dniach od przelewu.

 

Dokładną datę zakończenia doładowania można sprawdzić na stronie http://telewizjanakarte.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, każdy odbiornik który odbiera mpeg4 jest kompatybilny wstecz i mpeg2 też bez problemu odbierze.

 

Domyślam się że tak właśnie jest w przypadku odbioru DVB-S. Ale jak jest z DVB-T? Czy ktoś z południa Polski próbował odbierać na ADB czeski sygnał DVB-T w MPEG2? I przy okazji jeszcze jedno: czy ADB obsługuje Diseq i będę mógł odbierać zezem Astrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] czy ADB obsługuje Diseq i będę mógł odbierać zezem Astrę?

 

Tak, ADB 2850 ST odsługuje DiSEqC, jednak możemy podłączyć tylko dwa konwertery, jeden na Hot Birda, a drugi na Astrę. Ogranicza to obecny soft dekodera i narzucona lista kanałów - jeśli odbieramy kanały z Astry, to ich numery zaczynają się od 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie 09.11.10 doładowałem TNK HD za 119,40 ( obecnie jeszcze ze do końca stycznia mogę oglądać pakiety ale chciałem doładować już na zaś ) i do dzisiaj jak oglądam ważność karty to ona nie zostało przedłużona ?? o co chodzi tak długo to trwa ?? każdy numer karty ma indywidualny numer konta bankowego sprawdzałem 10 razy czy dobrze wpisałem numer konta ,ale numer konta prawidłowy więc w czym może być problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mam jeszcze TNK ale zanim ja kupie to chcialem sie zapytac czy mozna ja doladowywac poprzez internet? Na stronie internetowej telewizjanakarte jest tylko mowa o druku pocztowym :I. Jak sie nie da zrobic tego online u siebie w domu to cH...nia. A i jeszcze jedno czy ten dekoded w TNK HD obsluguje VOD albo czy bedzie to mozliwe w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zakupi się kabel HDMI -> DVI to przez taki kabel da się podłączyć TNK HD do monitora, który ma DVI? Jeżeli tak to czy będzie działało HDTV (monitor ma maksymalną rozdzielczość 1680x1080 z tego co pamiętam)?

 

Chciałbym zaznaczyć, że TNK HD w sklepach Mix Elektronic sprzedają w trochę zaskakujący sposób. Cena w sklepie TNK HD wynosi 299 zł brutto. Podczas kupowania stwierdzają, że to cena samego dekodera i trzeba jeszcze kupić kartę i całość kosztuje 388 zł. Oczywiście wiadomo, że cena całej TNK HD wynosi około 390 zł, ale to trochę takie wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel warto kupić bo sie przydaje, mozna sprawdzic czy zadziała a może się okazać że monitor ma HDCP, nie wiemy co to za model, na pewno większość Samsungów i Philipsów posiada HDCP nawet jak nie pisze w instrukcji

 

o tym audio to piszesz z doświadczenia czy tak sądzisz tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten monitor, o którym pisałem to IIyama ProLite E2003WS. Na razie nie znalazłem nic na temat tego, czy ma HDCP. W instrukcji od dekodera TNK HD napisane jest, że jeżeli ktoś podłącza przez HDMI w trybie DVI obraz, to powinien podłączyć fonie korzystając z SPDIF lub poprzez specjlany kabel ze złącza SCART czyli fonia na SCART raczej jest, jeżeli wykorzystuje się HDMI, jedynie pewnie obrazu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...