Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

mentalności nie zmienisz, w Polsce jak ktoś widzi w sklepie za 399zł a w internecie za 369zł plus 20zł wysyłki to widzi tylko te 10zł które zaoszczędzi a nie 100zł które straci jak mu się coś zepsuje lub nie będzie działać. A w przypadku produktów spoz znaku n-ki trzeba mieć na uwadze że w tych produktach wszystkie możliwe systemy ochrony kontentu są już zaaplikowane i np. dekodera nie podepniesz pod monitor z DVI bo wyskoczy informacja o HDCP i roździelczośc zmniejszy się automatyczie do 576i, oczywiście nic poza komunikatem wtedy nie oglądniemy, to samo z modułami, do niedawna współpraca z tunerami to była "na 80% nie zadziała" niż "na 99% będzie działać".

 

A jeśli mam monitor z HDMI i z HDCP, to przecież powinien pójść i Turbo i CSTA(2850ST) chociażby.

 

Kupując zestaw TNK HD numer konta do wpłat gdzie znajdę?

 

W dekoderze jest zakładka dołodowania, tam jest nr konta i inne potrzebne dane, albo tak jak wyżej - w smsie po aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest numer z aktywacja przez sms. Jak aktywowalem jedna karte TNK HD smsem, a teraz kupilem modul i chcialem ja aktywowac z tego samego numeru, przyszedl mi sms ze juz jedna karte aktywowalem i nie ma mozliwosci aktywowac druga. Z innego numeru aktywacja przebiegla bez problemu. Odnosnie informacji na stronie to po wpisaniu numeru karty ostatnich 4 cyfr modulu czy dekodera pokazuje sie informacja o terminie waznosci oraz indywidualny numer rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka oto sytuacja. 14 listopada konczyl mi sie 3 miesieczny starter. Doladowalem wiec za 39.8 zeby kontynuowac podstawowy + premium o miesiac. Doladowalem i po 14 listopada trzebabylo wyslac smsa aktywujacego pakiet premium, gdyz w domysle po uplywie startera, pakiet ten jest wylaczony i cala kasa zawsze zasila tnk hd podstawowy pakiet. Ale po tym 14 listopada rozmysilem sie i postanowilem ze bede ogladal tylko podstawowy. Sprawdzilem na stronie tnk moje konto i mam w linijce tnk - waznosc do 14 stycznia, a w tnk hd premium mam ##-##-####. czyli wszystko sie zgadza, podstawowy wazny 2 miesiace a premium nieaktywwoany pokazuje wlasnie krzyzyki a nie date. ale znowusz ostatnio postanowilem sobie wlaczyc hd premium, bo raczej bede pzrenosil sie no cyfry, wiec z tych srodkow co zostaly postanowilem czesc z nich "przelac" na hd premium. no to wysylam sms aktywujacego hd premium. dostalem odpowiedz ze jest za malo srodkow. ok, no to pzrelalem 10PLN, bo mysle ze pi razy drzwi gdzies tyle nie wiecej, brakuje pewnie do tego zeby hd premium sie aktywowalo. wyslalem na drugi dzien sms i to samo, za malo srodkow. i tutaj moglbym pomyslec ze te 10PLn to bylo za malo, ale uwaga, wchodze na strone tnk zeby sprawdzic moje konto, a tam dalej widnieje data 14 stycznia. czyli co ? 10PLn rozplynelo sie w powietrzu, nie zasililo mi konta podstawowego a na oko liczac te 10PLN powinno mi pzredluzyc podstawowyw pakiet o 15 dni !!. W jednym tylko moglem zrobic blad, ale to jest nie do pomyslenia. otoz jak 14 listopada robilem pzrelew na 39.8 to w danych pzrelewu wpisywalem wszystko jak na stronie czyli co w tytule, adresacie (dom cyfrowy bla bla bla, ulice itd). natomiast jak robilem pzrelew na te 10 PLn to wpisalem w tylule tylko "n" i w adresacie rownniez "n", no bo mysle sobie - kase i tak idzie tak jakby na moje konto. no i co, myslicie ze to dlatego ta kasa sie nie zasilila ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...