Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A TVP1 HD już jest w telewizji N?

 

Znana jest już pewna i oficjalna data startu kanału TVP1 HD. Telewizyjna Jedynka w wysokiej rozdzielczości w ofercie satelitarnej telewizji "n" zadebiutuje już w piątek - 7 stycznia 2011 roku.

 

źródło: Media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę "TVP1 HD" w "TNK HD" poruszyłem wczoraj na forum "Nki" i na razie oczywiście nie ma odpowiedzi, ale na kanale "T4" na 10834 (gdzie podobno ma być "TVP 1 HD") "nCAM HD" wyświetla komunikat "Brak dostępu (5)", czyli brak uprawnień.

 

Może to oczywiście nic nie oznaczać, jeśli "TNK HD" działa po prostu na tym samym "CAID" co cała "Nka" (mógłby ktoś kto ma możliwość to sprawdzić, tzn. czy "TNK HD" ma "swój" "Conax", tak jak "TNK SD", czy korzysta właśnie z "Nkowego"???), ale kto wie??? :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli pracuje na tym samym CAID to nie będzie uprawnień dla tego kanału dla kart tnk hd, analogicznie jest z całą masą kanałów które są w ofercie N a nie ma ich w ofercie TNK HD (np. Comedy Central Pol z 11075 V), po prostu Brak dostępu (5) oznacza to co oznacza i nie ma co dorabiać do tego teorii ;) TVP1 HD pewnie w końcu się pojawi w TNK HD ale 7.01.2011 będzie tylko w N bo to ma być wabik dla potencjalnych klientów, nieważne że będzie to głownie upscale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym w TnK HD na FOX HD, FOX LIFE HD czy AXN HD. Niektórych widzę ponosi tu fantazja.

A dlaczego nie? Przecież można by dołożyć te programy jako dodatkową, trzecią już opcję oczywiście za opłatą. Jest tylko kwestia ustalenia odpowiedniej wysokości opłaty aby znalazła ta oferta chętnych a jednocześnie nie odbierała stałych abonentów platformie N i tyle. No ale od tego to są spece z N-ki. Mam nadzieję że tak niebawem będzie bo konkurencja między platformami coraz większa a powolne ale jednak uruchamianie DVB-T też zrobi swoje. Powoli odejdą odbiorcy najtańszych pakietów i trzeba będzie zyskać tych zdecydowanych ponosić większe opłaty no ale za bogatą ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na zmianę oferty to Disney XD na out a zamiast niego CeeBeeBies dla dzieciaków. Przynajmniej byłoby coś dla najmłodszych bo oba Disneje to raczej oferta od 10 lat wzwyż.

 

Dobry pomysł, kanał jest świetny. Może po prostu go dodadzą nic nie usuwając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie parowania w TNK HD. Jak wiemy karta kodowa jest parowana z odbiornikiem, względnie z modułem.

Ale jest też parowana z numerem telefonu - pisał o tym tutaj kolega @FazaFm.

Czy jeśli aktywuję kartę z numeru A, to będę mógł zarządzać kartą (włączać/wyłączać pakiety premium) z numeru B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!zastanawiam się poważnie nad zakupem TNK HD -jednak moje wątpliwości budzi jedna rzecz-a mianowicie jak wygląda sprawa doładowań..Pytając w punkcie w moim mieście Pani nie była zbytnio zorientowana czy np po okresie promocji "3 miesiace pelen pakiet gratis"-nastepne doladowania sa płacone na okres 1 miesiaca (czy np 3 lub1roku etc ) zależy mi na jasnym przedstawieniu sytuacji przez uzytkownika TNK i realnej ocenie Czy warto.

mam watpliwosci rowniez dlatego ze czesto pracuje w delegacji poza krajem i system pre-paid mi odpowiada poniewaz na czas wyjazdu chcialbym zachowac czyste konto (0zł) niz jak to w abonamentach korzystasz lub nie a placic trzeba ...

 

-jest jeszcze jeden watek ktory wyczytalem na forum -czy to prawda ze w razie awarii dekodera uzytkownik SAM ponosi koszty naprawy (serwisu) i wysyłki zwrotnej???

mam nadzieje ze ktos podejmie temat

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr1906 Doładowujesz za ile chcesz (min. 19,90zł) na ile chcesz i jaki pakiet chcesz.

Najlepiej robić przelewy, bo z tymi punktami jest tak, ze jedne doładują drugie nie chcą.

Sam znam taki, że można doładować sd a hd już nie chce doładowywać, a na stronie jest niby, ze w tym punkcie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym w TnK HD na FOX HD, FOX LIFE HD czy AXN HD. Niektórych widzę ponosi tu fantazja.

A dlaczego nie? Przecież można by dołożyć te programy jako dodatkową, trzecią już opcję oczywiście za opłatą. Jest tylko kwestia ustalenia odpowiedniej wysokości opłaty aby znalazła ta oferta chętnych a jednocześnie nie odbierała stałych abonentów platformie N i tyle. No ale od tego to są spece z N-ki. Mam nadzieję że tak niebawem będzie bo konkurencja między platformami coraz większa a powolne ale jednak uruchamianie DVB-T też zrobi swoje. Powoli odejdą odbiorcy najtańszych pakietów i trzeba będzie zyskać tych zdecydowanych ponosić większe opłaty no ale za bogatą ofertę :)

 

Zgadzam się w 100%. To logiczne, że prepaid jest droższy bo takie rozwiązanie ma zachęcać ludzi, żeby zamiast prepaidów podpisywali umowy. Ja jednak preferuję wolność wyboru i zgadzam się, że np. pełna oferta n na module tnk powinna kosztować np. 150zł a nie 99zł jak w abonamencie. Prawdziwą rewolucją byłoby ujednolicenie oferty z tą różnicą, że np. wszystkie pakiety n są za 48zł (16zł ze jeden) a w tnk hd byłyby 20zł za jeden lub np. 68zł za "wszystkie pakiety". Wtedy każdy mógłby ułożyć swój prepaid i np. uzupełnić ofertę c+ czy cp na swoim tunerze o dodatkowe, brakujące kanały.

 

Osobiście cieszyłbym się jeśli wprowadzili by drugi pakiet premium hd z nowymi kanałami i/lub nfilm na doładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...