Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem absolutnie warto zapolować na aukcji na ADB 2850 za poniżej 300. Tuner na pewno będzie miał wparcie w przyszłości.

ADB 5800 po okresie roku może być sporym kłopotem w użytkowaniu (w końcu n=ka wyzbywa się tego modelu jako szrota i może w niedalekiej przyszłości nie przejmować się garstką posiadaczy tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. To logiczne, że prepaid jest droższy bo takie rozwiązanie ma zachęcać ludzi, żeby zamiast prepaidów podpisywali umowy. Ja jednak preferuję wolność wyboru i zgadzam się, że np. pełna oferta n na module tnk powinna kosztować np. 150zł a nie 99zł jak w abonamencie. Prawdziwą rewolucją byłoby ujednolicenie oferty z tą różnicą, że np. wszystkie pakiety n są za 48zł (16zł ze jeden) a w tnk hd byłyby 20zł za jeden lub np. 68zł za "wszystkie pakiety". Wtedy każdy mógłby ułożyć swój prepaid i np. uzupełnić ofertę c+ czy cp na swoim tunerze o dodatkowe, brakujące kanały.

 

Osobiście cieszyłbym się jeśli wprowadzili by drugi pakiet premium hd z nowymi kanałami i/lub nfilm na doładowanie.

 

Zapominacie panowie o tym że do tnk hd kazdy kupuje dekoder, natomiast w n jest on w jednej z opcji za darmo w drugiej po śmiesnej cenie,a jak wiadomo koszty wysylki zwrotu wymiany kosztuja, nie mowiac o regeneracji takiego dekodera.Mimo zdaniem w tnk hd powinna byc droższa moze o 5-10 zł , ewentualnie moglo by nie być usług dodatkowych typu nagrywanie i multiroom które niby miał byc, a o ile sie orientuje to nie ma. Pozatym chyba taki system doładowan jest tanszy jesli chodzi o ksiegowanie wpłat itp, w tnk nik nie przesyła rachunków, nikt nie musi przypominac o zapłacie, nie trzeba podpisywać umów z pracownikiem itp. Z checia bym zapłacił 48 zł za pakiet który jest dostepny teraz w n ale na doładowanie.

Ewentualnie jak sie boja moga zrobic tak :Płacisz przez 6 mc po 96 zł , a przez pozostałe 7 masz za darmo, wtedy by sie to kalkulowało , mieli by gwarancje że dana osoba która zapłaciła 96 zł z 2 razy bedzie płacic dalej aby dostac gratis w postaci 7 mc,a nam bylo by wygodniej bo nie trzeba zadnych umow itp,w razie potrzeby mozna zrezygnowac po 3-4 mc z róznych powodów a n nie jest stratna po przez te 3-4 mc pobierała 2 razy wiecej, w dodatku nie traci pieniedzy na dekoder ,pracowników m-zone, itp :woot:

A jak jeszcze było by im mało ja np jestem gotowy zapłacić za cały okres z góry i jescze w takim wypadku powiem że skoro płace z góry to powinienem miec taniej niż ci co maja abonament na 13 mc, skoro ci co maja abonament twierdza ze ci z doładowaniem powinni płacic 150 zł :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD. Chodzi o format SMS'a.

Aktywacja i deaktywacja pakietu premium ma się odbywać przez wysłąnie SMS z numerem karty TNK HD i kodem aktywacyjnym A 101 (deaktywacja D 101) na numer (+48) 725 72 72 72.

Pytanie, czy w SMS'e mają być być w numerze przerwy i cyfra po znaczku "-" ?

 

Czyli czy tak:

012 3456 7890-1 A 101

czy

01234567890-1 A 101

a może bez -1? i odstępu pomiędzy A i 101?

01234567890 A101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD. Chodzi o format SMS'a.

Aktywacja i deaktywacja pakietu premium ma się odbywać przez wysłąnie SMS z numerem karty TNK HD i kodem aktywacyjnym A 101 (deaktywacja D 101) na numer (+48) 725 72 72 72.

Pytanie, czy w SMS'e mają być być w numerze przerwy i cyfra po znaczku "-" ?

 

Czyli czy tak:

012 3456 7890-1 A 101

czy

01234567890-1 A 101

a może bez -1? i odstępu pomiędzy A i 101?

01234567890 A101

Ja wyslalem tak:01234567890-1 A101 i wszystko bylo OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD. Chodzi o format SMS'a.

Aktywacja i deaktywacja pakietu premium ma się odbywać przez wysłąnie SMS z numerem karty TNK HD i kodem aktywacyjnym A 101 (deaktywacja D 101) na numer (+48) 725 72 72 72.

Pytanie, czy w SMS'e mają być być w numerze przerwy i cyfra po znaczku "-" ?

 

Czyli czy tak:

012 3456 7890-1 A 101

czy

01234567890-1 A 101

a może bez -1? i odstępu pomiędzy A i 101?

01234567890 A101

Ja wyslalem tak:01234567890-1 A101 i wszystko bylo OK.

 

Dzięki Lutek, to powinno rozwiązać sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to jest mój debiut na forum :)

 

Mam problem z dekoderem ADB-2850ST, otóż co jakiś czas zawiesza się (na telewizorze nie ma obrazu ani dźwięku), potem trzeba kilkakrotnie odłączyć go od zasilania aż w końcu zaskoczy (najpierw się ładuje loader od aktualizacji oprogramowania i pisze coś o downgrade oprogramowania nie pamiętam dokładnie co, a potem ten ekran z aktywacją). Wydaje mi się, że zaczęło się to po ostatniej aktualizacji. Dekoder jest połączony kablem HDMI (720p) z telewizorem SAMSUNG LE32M71B. Miał ktoś podobny problem? Może dekoder jest niesprawny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale TVP1 HD zawsze będzie lepsza jakość niż na TVP 1 SD (z transportera Cyfry+) dlatego piszę , że fajnie by było jakby TVP1 HD pojawił się w TNK HD w TNK HD są wszystkie kanały TVP oprucz TVP Historia (dostępny jest w DVB-T i FTA z Astry) i oczywiście TVP 1 HD , który jest na wyłączność w N tak jak podobnie MGM HD , Wojna i Pokuj , TVN HD , TVN HD+1 , nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...