Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

no aktywowałem bo oglądam i mam wszystkie kanały ale nie mogę sprawdzić do kiedy mam wykupione,to jak to jest w przypadku modułu ?

 

 

p.s dodzwoniłem się na info i mam faktycznie jakiś błąd do sprawdzenia ale kaska wpłynęła. :D 12zł w plecy taniej nie modło być? :evil: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie odnoście multiroomu. Pytałem w sklepie w którym kupiłem zestaw TnK i powiedziano mi, że nie ma możliwości połączenia dwóch tv płacąc tylko raz - czyli, że muszę kupić drugi dekoder i płacić podwójnie. Ale z tego co czytam na forum jest taka możliwość. Posiadam dekoder ADB 2850ST - jaki drugi dekoder jest mi potrzebny aby rozdzielić niezależnie sygnał na 2 tv? I jak je połączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom platformy n polega na połączeniu dwóch dekoderów CLRA - Turbo oraz CSTA - w/w 2850ST. Jednak obecnie oferta promocyjna pozwala jedynie na wykup nowego dekodera 2850ST, ale w przyszłości będzie można podłączyć posiadany już dekoder korzystający z oferty TnK HD, bez konieczności wymiany karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom platformy n polega na połączeniu dwóch dekoderów CLRA - Turbo oraz CSTA - w/w 2850ST.

 

Czytałem o tym na stronie n: http://n.pl/nmultiroom_hd/faq_1.html

 

Mam rozumieć, że w "telewizji na kartę" łączy się tak samo jak w w/w FAQ?

 

Jednak obecnie oferta promocyjna pozwala jedynie na wykup nowego dekodera 2850ST, ale w przyszłości będzie można podłączyć posiadany już dekoder korzystający z oferty TnK HD, bez konieczności wymiany karty.

 

To nie mogę po prostu kupić sobie drugiego dekodera np. na allegro i połączyć z już posiadanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVP1 HD to nawet jeśli nie pojawi się w TNK HD to myślę, że nie będzie zbyt dużą stratą. Jest tylko kilka atrakcyjnych programów i filmy bez reklam, a po za tym to nic ciekawego. Uważam za bezsens wkładanie do oferty tych samych programów w tej samej jakości do oferty. Na razie wytłumaczeniem jest to, że nie wszyscy posiadają dekodery HD, ale myślę że "wkrótce" kanały HD zastąpią SD - po prostu HD będzie standardem a powstawać będzie coraz więcej kanałów 3D, później 4D, 5D, ... Kiedyś czytałem, że Japończycy opracowali telewizory z funkcją przesyłania zapachu, czego oni nie wymyślą?. Technologie byłby wprowadzane szybciej gdyby były osoby, firmy chętne wpompowania w to kasy (tak jak w Chinach, Japonii itp.).

Mam pytanie odnośnie dekoderów ADB 2850ST:

Czy próbował ktoś z was odbierać na nim DVB-T? Jak to wygląda w praktyce (trzeba przełączać między TNK a DVB-T czy kanały z naziemnej są dodane do normalnej listy, itp.)

Czy będzie w przyszłości możliwość przejścia z TNK HD na "n" i używania tego dekodera, a może już istnieje taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś z was odbierać na nim DVB-T? Jak to wygląda w praktyce (trzeba przełączać między TNK a DVB-T czy kanały z naziemnej są dodane do normalnej listy, itp.)

Po wyszukaniu kanałów DVB-T tuner ustawi je na liście głównej od pozycji 1000 lub 1001 dokładnie nie pamiętam.Potem na swojej liście możesz dowolnie zmieniać kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem sobie po oglądać pakiet premium na święta, bo mam tylko na miesiąc opłacone jeszcze, tylko przelałem w środę kasę i do dziś nie doszło.Pewnie dopiero po świętach. W tym samym dniu robiłem też inne przelewy i one doszły. Co oni mają tam za system, że tak wolno wszystko. Ostatnio też przelałem czwartek wieczór to dopiero w poniedziałek było, a według sesji elixir to powinno być następnego dnia. XXI wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś TNK HD czy można jakość sprawdzić wersję softu np. po numerze seryjnym itd.? Boję się sytuacji, że będzie problem jak u niektórych tzn. brak możliwości skanowania satelit mimo zaktualizowania do najnowszej wersji softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie tylko to ale mam taką uwagę, po aktywacji dekoder nie będzie miał skanowania ale będzie informował o nowych ustawieniach, pobierz je, prawdopodobnie przywróci to skanowanie, jak pominiesz te ustawienia to takie pytanie już się nie pojawi

 

musisz zrobić to tak:

- ustaw wszystko zapisz ustawienia, wyłącz dekoder a potem wyłącz go z prądu

- podłącz do prądu zacznie się aktualizować, jak się zaktualizuje zauważysz że nie ma skanowania

- aktywuj kartę, po aktywacji pojawi sie informacja o nowych ustawieniach, naciśnij tak jeśli chcesz mieć skanowanie nieba, pominięcie tego ustawienia skutkuje brakiem skanowania nieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może info czy ta strona jest oficjalną stroną TNK na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Telewizja-na-karte/122123127832612#!/pages/Telewizja-na-karte/122123127832612?v=wall

Na pewno pomogło by to w kontakcie z TNK bo jak na razie to nawet nie udostępnili e-maila.

Powinniśmy coś zadziałać w kilku sprawach związanych z TNK HD, jak zbierzemy osoby z tego forum i innych może wpłyniemy jakoś na TNK w sprawie nagrywania DVB-T i kanału Filmbox, a może napisać do właściciela/szefa Filmbox - niech nas nie robią w konia ciągłymi powtórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właścicielem Filmboxa jest SPI International, podaje on tam filmy ze swojej dystrybucji, niestety chyba ma ich mało ale przynajmniej są dobrej jakości :) jak ktoś aktywuje to przez miesiąc, dwa ogląda z przyjemnościa a potem...

 

oficjalne jest tylko forum nhdtv.pl i strona telewizjanakarte.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Filmbox HD jest to najbardziej rażące :? .

Czy istnieje możliwość odbierania kanałów z Platformy TVP na dekoderze ADB 2850ST? Trzeba chyba zrobić zeza na Astrę, tak?

Głównie muszę znaleźć sposób na Polsat, a DVB-T raczej nie zadziała bo do najbliższego nadajnika mam ponad 150km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...