Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy każdy mógłby ułożyć swój prepaid i np. uzupełnić ofertę c+ czy cp na swoim tunerze o dodatkowe, brakujące kanały.

 

Kolega chyba nie za bardzo zna się na marketingu :) Uzupełnić to można teoretycznie (bo nie ma jeszcze takiej oferty) tylko abonament telewizji n, np. masz abonament w nce i TnK HD, masz mozliwość zakupu HBO HD, najlepiej na OBU dekoderach. Żadna firma nie jest taka głupia żeby wspomagać ofertę konkurencji dając pojedyńcze pakiety lub kanały. Może poza CP i jego HBO HD za 30zł :) Ale nie wiem kto skusi się na taką "promocję"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy każdy mógłby ułożyć swój prepaid i np. uzupełnić ofertę c+ czy cp na swoim tunerze o dodatkowe, brakujące kanały.

 

Kolega chyba nie za bardzo zna się na marketingu :) Uzupełnić to można teoretycznie (bo nie ma jeszcze takiej oferty) tylko abonament telewizji n, np. masz abonament w nce i TnK HD, masz mozliwość zakupu HBO HD, najlepiej na OBU dekoderach. Żadna firma nie jest taka głupia żeby wspomagać ofertę konkurencji dając pojedyńcze pakiety lub kanały. Może poza CP i jego HBO HD za 30zł :) Ale nie wiem kto skusi się na taką "promocję"

 

A tutaj, akurat kolega @CSA się myli, bo jest taka możliwość. Wystarczy wejść na stronę canalplus.pl i wziąć sobie na rok pełną ofertę canal+, a do tego (jeżeli ma się ochotę) również paczkę HBO z samą kartą, modułem albo tunerem bez pozostałej oferty cyfry. Biznes to biznes,

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi zapewne o multipakiet canal+, paczka canal+ niezalezna od cyfry (c+, c+film, c+sport, c+sport2) za 40zl (sama karta)

jest opcja dokupienia paczki hbo, kanalow c+ i hbo w hd i oczywiscie dekoderka jesli nie mamy.

 

a jeszcze jedno, aktualnie jest promocja ze przez pierwsze 4 miechy placimy polowe tj ok 20 zybli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN niezbyt poważnie potraktował użytkowników TNK HD , którzy zakupili dekoder ADB 5800S. Przeniesienie flagowego kanału telewizji publicznej na pozycję 130 to chyba jakiś żart. Umieścili bowiem na pozycji nr 1 kanał TVP1 HD bez nadania uprawnień dla TNK HD.

Taka sytuacja nie może jednak pozostać na stałe. Ciekawe jak chcą z tego wybrnąć?

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno, aktualnie jest promocja ze przez pierwsze 4 miechy placimy polowe tj ok 20 zybli

 

Przy pakiecie start za 19,90 ten pakiet kosztuje 25,90 a w promocji połowę ale przez 6msc. A co do HBO to nie kojarzę żeby taki multipakiet był dla uzytkownikow bez abo. Można jakieś linki rzucić?

 

Mimo wszystko opcja TnK HD plus Canal+ i HBO to jest dobra myśl. Ew. TnK plus pakiet START z Cyfry+ i multipakiet Canal+ bo jest wtedy Planete, DOMO, minimini i zigzap oraz Polsaty a praktycznie wiele kanałów się nie dubluje poza tymi podstawowymi TVP i TVNu. Ciekawe że taki dobór się trafił tylko to jest mieszanie abo z prepaidem.

 

Ciekawe jak chcą z tego wybrnąć?

 

Dadzą TVP HD1 w TnK HD. Oczywiście zgaduję tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pakiecie start za 19,90 ten pakiet kosztuje 25,90 a w promocji połowę ale przez 6msc. A co do HBO to nie kojarzę żeby taki multipakiet był dla uzytkownikow bez abo. Można jakieś linki rzucić?

myslalem o samym multipakiecie, wtedy to kosztuje 39. troche duzo jednak. ja mam tnk sd i wlasnie te opcje. dla fana sportu wiecej nie trzeba. ligi zagraniczne, polska i nba z c+sport 1 i 2 oraz liga mistrzow z nsport, europejska z tv4. fakt ze wybrane mecze ale jest niezle. do tego z tnk sd tvp, tvn etc.

 

info o hbo stad:

http://media2.pl/media/65606-nowe-edycj ... kiety.html

ale nie sprawdzalem u zrodla, ja korzystam jedynie z c+ sd.

 

 

sorry ze nie na temat za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A co do HBO to nie kojarzę żeby taki multipakiet był dla uzytkownikow bez abo. Można jakieś linki rzucić? ...

 

http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/premium

 

a tak poza tym, przed chwilą otrzymałem wiadomość na moduł "W dniach 12-19.01 planujemy modernizację Systemu Obsługi Klienta. Patrz: http://www.n.pl". Tylko co to ma wspólnego z TNK HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha, a to dobre, i TVP1 na 130 pozycji. A to podobno użytkownicy TNK (SD) są dyskryminowani. :D Podczas gdy użytkownicy TNK (SD) mogą zrobić "wszystko", a użytkownicy TNK HD muszą się męczyć z tymi gniotami.

 

Czy jeśli aktywuję kartę z numeru A, to będę mógł zarządzać kartą (włączać/wyłączać pakiety premium) z numeru B?
"Zarządzać" poprzez wysyłanie SMS możesz z dowolnego telefonu.

Sprawdzałeś to praktycznie?

Nie chciałbym się dowiedzieć po fakcie, że z "zarządzaniem" jest tak samo jak z "aktywacją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na module też jest w wiadomościach ten komunikat o "modernizacji systemu obługi klienta".

 

Może mają w planach np. udostępnienie opcji przejścia z "TNK HD" do abonamentowej "Nki", również na modułach "CI", albo np. zmienią układ pakietów "TNK HD", tak aby były w niej dostępne wszystkie pakiety "Nki" w wersji "na doładowanie", tylko po ciut wyższej cenie, niż w abonamencie (tzw. "premia" za brak terminowej umowy) :D???

 

Kilka dni temu zaproponowałem taki pomysł na dalszy rozwój oferty "TNK HD" na forum "Nki" i może już chcą go wdrożyć w życie :D???!

 

Aha, wie ktoś do czego służy (ma służyć) opcja "zamawianie przez modem" w menu modułu (czy to nie jest czasem właśnie związane z moim pomysłem, czyli udostępnieniem w przyszłości pełnej "Nki" na module, łącznie z "VODem" :D???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chciałbym kupić babci TnK HD. Czemu HD? No bo bardziej przyszlosciowo i wiecej programow niz w SD. Czemu TnK? Bo sa tam programy, ktorych ona koniecznie potrzebuje - TVN24 i religia TV. Do tej pory miala cyfrowy polsat za 19,90zl i tam nie ma TVN24, nad czym bardzo ubolewa. A skoro tu za 19,90 bedzie miala ten swoj TVN24, to bardzo sie z tego cieszy. Antena juz jest, wszystkie kable sa - zostana od polsatu. Kwestia dekodera. Czy warto wziac tego regenerowanego ITI za 249zl z 3 miesiacami gratis? Wydaje mi sie to najbardziej optymalnym rozwiazaniem. Wazne, zeby dzialal jako tako i zeby np. dalo sie utworzyc liste ulubionych programow co by nie grzebac po wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...