Jump to content

Grzecho5c

Users
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Grzecho5c

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  EDDT/EDDB
 1. Jaka lokalizacja ? Tak mała antena nie zapewni odbioru wszystkich transponderów z HB. Jeśli jesteś gdzieś na zachodzie to może sie udać ,ale i tak bez rezerwy na złą pogodę.
 2. Jak drastyczny jest ten spadek ? W liczbach.
 3. Jakie masz warunki odbioru nadajników lokalnych i na jakiej antenie ? Na Helpterberg potrzebujesz dobrą antenę kierunkową być może ze wzmacniaczem. Nie wykluczone,że taka antena będzie wystarczająca do odbioru Programów z Kołowa.
 4. Tak,start odbiornika na sprawdzonej antenie to jest to.
 5. Nie ma kanałów ? Powinna być standartowa lista Polsatu. Bez programów odbiornik nic nie pokaże. Nie znam tego odbiornika ale po przywróceniu ustawień fabrycznych normalnie były też programy we wszystkich odbiornikach innych firm.
 6. Chodzi mi o ustawienia w odbiorniku.Ważne dla Ciebie od 12:45. Sorry , wstawiłem drugi raz i nie wiem jak się usuwa. Ok,ustawienia jak należy.Ustaw odbiornik na program niekodowany np. Power TV. Szukaj satelity na mierniku.Wskazanie na odbiorniku może się pojawić nawet po 2-3sekundach. Czyli ruch anteną i odczekać.Wyjedż z anteną poza Twój domniemany właściwy zakres. Jeśli nie masz możliwości jednocześnej obserwacji obu wskazań znajdz kogoś kto będzie obserwować TV.
 7. Chodzi mi o ustawienia w odbiorniku.Ważne dla Ciebie od 12:45.
 8. Jesteś w okolicach Bergen ? Jakie masz ustawienia LNB ?
 9. Jaki konwerter ustawiłeś ?
 10. Oczywiście największy.
 11. Stary USB-Stick z RTL2832 może odbierać do 1,7GHz. Z Twojego opisu wynika,że chcesz sygnał jeszcze modyfikować. Tu nie mam doświadczenia.Odbierałem tylko różne częstotliwości aby posłuchać co gadają na niekodowanych kanałach.
×
×
 • Create New...