Jump to content

Grzecho5c

Users
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Grzecho5c

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  EDDT/EDDB
 1. Grzecho5c

  Antena wieża Thomson

  Czy to jest jedyne gniazdko antenowe w wieży? Wzgląda gniazdko do anteny AM.
 2. Grzecho5c

  Unicable

  Podstawowa sprawa,jeśli jest to instalacja jednokablowa to instalator musi Ci podać częstotliwość którą możesz ustawić. Wybieranie dowolnie jak to robiłeś może tylko zakłócić odbiór sąsiadowi który już ma tą częstotliwość. Podgląd ustawień u sąsiada wiele może wyjaśnić.
 3. Grzecho5c

  Sygnał z anteny PRZECIĄŻONY

  Zobacz tą instrukcję >http://www.cyfrowypolsat.pl/evoboxpvr/ Wyprobuj oba ustawienia wejścia SAT1 najpierw jak z inverto dla systemu jednokablowego a potem ustawienie dla anteny z multiswitchem czyli DISEQC tak jak na filmie. Najważniejsze są jednak informacje od instalatora,bo np.przy systemie jednokablowym powinien przydzielić Ci częstotliwości jakie musisz ustawić na odbiorniku.
 4. Grzecho5c

  Sygnał z anteny PRZECIĄŻONY

  Wyciągnij kabel ze ściany.Co powie odbiornik ? W ustawieniach LNB :HB pozycja A Astra pozycja B Wyłącz zasilanie LNB podłącz kabel do ściany.Co powie odbiornik ? Wypytaj instalatora jak rozdzielany jest sygnał z obu satelitów. Najbardziej może Ci pomóc sąsiadka co ma taki sam odbiornik. Kup jabcoka i wpadnij na parę screenshoutów.
 5. Grzecho5c

  Dreambox 800se HD - Brak sygnalu z anteny....Nietypowa sytuacja

  Zainstaluj jakiś LNB na którym chodzi stary odbiornik. Dopasuj ustawienia DM800 do Twojej anteny. Dopiero teraz będzie działać. Jeśli nadal nie chce to wrzuć fotkę z ustawieniami tunera.Znajdziemy błąd.
 6. Bardziej mu chyba potrzebny odkurzacz niż CCleaner. Kiedy ostatni raz czyściłeś radiator procesora?
 7. Sprawa jest bardzo prosta.Każda antenna 80/90 cm załatwia sprawę.Nie trzeba szukać czegoś specjalnego.. Sygnał jest tak silny jak z Astry czy HB.
 8. Grzecho5c

  TRT 4K

  Czy ktoś ma możliwość porównania jakości TRT 4K z TVP 4K ? Chyba umyślnie pogorszono jakość obrazu w kamerze obejmującej całe boisko. Zbliżenia są normalnie w należytej jakości. Finał CL był ok.
 9. Grzecho5c

  Dodatkowa głowica do Dreamboxa

  Swego czasu ćwiczyłem dodatkowy USB-Tuner.Chodził z DM 800 i DM 7020. Ja miałem akurat DVB-T ale DVB-S i C też są dostępne. http://sundtek.com/shop/Digital-TV-Sticks/Sundtek-SkyTV-Ultimate-6-2016-DVB-S/S2.html
×