Jump to content

Grzecho5c

Users
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Grzecho5c

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  EDDT/EDDB
 1. Czesto multiswitch daje 12 V na wejściu DVB-T.Wtedy zasilacz jest zbędny.
 2. Typowy przypadek źle ustawionej anteny.Minimalny ruch i trafisz w punkt G.
 3. Czy to jest jedyne gniazdko antenowe w wieży? Wzgląda gniazdko do anteny AM.
 4. Podstawowa sprawa,jeśli jest to instalacja jednokablowa to instalator musi Ci podać częstotliwość którą możesz ustawić. Wybieranie dowolnie jak to robiłeś może tylko zakłócić odbiór sąsiadowi który już ma tą częstotliwość. Podgląd ustawień u sąsiada wiele może wyjaśnić.
 5. Zobacz tą instrukcję >http://www.cyfrowypolsat.pl/evoboxpvr/ Wyprobuj oba ustawienia wejścia SAT1 najpierw jak z inverto dla systemu jednokablowego a potem ustawienie dla anteny z multiswitchem czyli DISEQC tak jak na filmie. Najważniejsze są jednak informacje od instalatora,bo np.przy systemie jednokablowym powinien przydzielić Ci częstotliwości jakie musisz ustawić na odbiorniku.
 6. Wyciągnij kabel ze ściany.Co powie odbiornik ? W ustawieniach LNB :HB pozycja A Astra pozycja B Wyłącz zasilanie LNB podłącz kabel do ściany.Co powie odbiornik ? Wypytaj instalatora jak rozdzielany jest sygnał z obu satelitów. Najbardziej może Ci pomóc sąsiadka co ma taki sam odbiornik. Kup jabcoka i wpadnij na parę screenshoutów.
 7. Zainstaluj jakiś LNB na którym chodzi stary odbiornik. Dopasuj ustawienia DM800 do Twojej anteny. Dopiero teraz będzie działać. Jeśli nadal nie chce to wrzuć fotkę z ustawieniami tunera.Znajdziemy błąd.
×
×
 • Create New...