Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowana poprawa w ilosci nadawanych programow hd w tvn hd nasapila teraz we wrzesniu poniewaz tvn zainwestowal troche kasy w infrastrukture hd i doszly np dzien dobry tvn w studiu nagrywane w hd czy na wspolnej ( do tej pory skalowany a teraz w hd ) i pare innych chocby zapowiadane filmy produkcji tvn. Ale nie popadajmy w euforie bo wszystko w hd nie jest bo zagraniczne filmy sa takie jakie zostaly nagrane i zakupione choc regula jest ze po okresie puszczania filmu na kanalach nfilm hd sa w tej samej jakosci na tvn hd i nie tylko nowe ale i te odswierzone jak np Top Gun ktore nie dlugo pewnie poleci rowniez w tej jakosci na tvn hd i tak dalej. Poprawa jest znaczna i osoby ktore wczesniej ocenialy ten kanal piszac dalej ze tam tylko skalowane i tym podobne teraz juz nie beda obiektywne.

 

Ktos napisal ze kupil tnk hd nawet za 315zł wiec odliczajac 3 m-ce po 40zl w tej cenie a pozniej rok gratis tvn hd i tvp oraz mozliwosc podpiecia dvb t z polsatem ktore wlasnie startuje daje oferte ktora bede polecal wsrod znajomych jako korzystna. Bo jak odliczajac 120zl za sam tuner wyjdzie ok 225 do 250zł za tuner hd z dvb t to przeciez tyle ile chca za tuner dvb t a co dopiero za tuner sat hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie chcą mi doładować konta tak jak to było w sd w punkcie sprzedaży. Nie chciałem przelewem ani pocztą bo tam dane osobowe trzeba podać.

Na druku wpłaty gotówkowej właściwie możesz wpisać nieprawdziwe dane osobowe (chociaż nie polecam). Nikt Cię na poczcie lub w banku nie sprawdza z dowodu osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Nka podkrada wytwórnie Canal+ to mogliby zaoferować Nfilm za 20zł + Moduł CAM. Dajmy na to wykupuję podstawę za 20zł + 20zł za Nfilmy i być może kolejne 20zł za pakiet kanałów HD. Jak narazie Nfilm prezentuje wyjątkowo denną ofertę filmów ale być może się to zmieni. Jakby zabrali foxa to bym pewnie musiał pozyskać to badziewie w taki czy inny sposób. Paranoja. HBO, Canal+, Cinemax, Filmbox a teraz jeszcze Nfilm. Ciekawe czy na tym się skończy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

od jakiegoś czasu czytam ten dział forum. Większość dyskusji na temat , dlaczego karta i dekoder są parowane i dlaczego nie można kupić samej karty jest dla mnie śmieszna.

Oferta jest dokładnie taka , a nie inna i jak komuś pasuje to ją kupi , a jak nie pasuje to nie! Proste.

Gdybanie i narzekanie chyba jest nie na miejscu.

Podobnie jak z telefonem na kartę , każdy kupi to co mu pasuje.

Mam TNK HD od sierpnia i jestem bardzo zadowolony, wcześniej miałem Polsat, potem kablówkę HD i niestety oferta TNK HD była jak dla mnie najodpowiedniejsza.

Jakość obrazu rewelacja, możliwość nagrywania programów na hdd rewelacja, czego chcieć więcej (no może tajemniczy format nagrań na hdd i brak możliwości jego zapisu na zewnętrznym nośniku).

Gdzie macie podobną ofertę ? ja kupiłem zestaw w lipcu w Media World za 298 (!!!) to dopiero jest okazja, jak sobie odejmiecie koszt abonamentu , to niestety nikt nie ma lepszej oferty na rynku,z 18 kanałami HD (+Astra)i z w miarę przyzwoitym dekoderem.

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych,z TNK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak z telefonem na kartę , każdy kupi to co mu pasuje.

Jest to oferta PODOBNA do telefonu na kartę - w telefonii żaden operator nie zmusza Cię do zakupu karty z jedynym słusznym, na ten przykład, Sagemem, który z różnych względów mógłby Ci nie odpowiadać. To jest prawdziwa oferta na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to po podłączeniu do PC zawartość dysku się usuwa czy coś takiego . I popieram kolege wyżej chcecie to kupcie tnk hd nie chcecie to nie kupujcie nikt Was nie zmusza do tego są też inne oferty wg Was lepsze więc co za sens płakania o możliwośc kupienia osobno karty hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24 : ale ITI to prywatna firma a nie państwowa że musi brać pod uwagę kilkanaście osób . A po drugie oni najlepiej wiedzą że np TNK SD sprzedawało się z dekoderami samych kart mało kto kupował więc oglądaj TNK SD i tyle ja nie uważam żeby 350 zł to był majątek i 3mc oglądania full pakietów to wychodzi tyle ile kosztował dekoder SD do tnk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnkhd... uważam, że grubo się mylisz (i nie wiem co chcesz udowodnić). Gro kart TnK SD poszło bez tunera, aż do tego stopnia, że N-ka rozdawała zapasy tego badziewia do pakietów.

Osobiście aktywowałem kilkanaście kart i żadnego ICH dekodera (mam na myśli ten Digit), więc Twe info jest co najmniej naciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24 : ale ITI to prywatna firma a nie państwowa że musi brać pod uwagę kilkanaście osób . A po drugie oni najlepiej wiedzą że np TNK SD sprzedawało się z dekoderami samych kart mało kto kupował więc oglądaj TNK SD i tyle ja nie uważam żeby 350 zł to był majątek i 3mc oglądania full pakietów to wychodzi tyle ile kosztował dekoder SD do tnk

Kilkanaście to chyba u Ciebie w bloku. Zrozum wreszcie, że nie chodzi o 350 zł tylko o kolejny niepotrzebny dekoder. Jeśli ktoś wydaje na swój tuner ok. 1000 zł (jak ja) lub jeszcze więcej to chyba nie po to by kupować teraz kolejny dla kilku kanałów. I powiem Ci jeszcze jedno - jestem w stanie wydać te 300 czy 350 zł na zestaw moduł CAM + trzymiesięczna karta co powinno Ci dać do zrozumienia, że nie chodzi tu o cenę dekodera ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wam dyski twarde przecież jak ktoś ma nagrywarkę dvd albo magnetowid to przecież można nagrać na nie i po co te dyski

 

czy ty przypadkiem nie jesteś użytkownikiem tnkhd z nowym nickiem? dyski twarde są po to by nie dokupywać sprzętu do nagrywania, ilośc miejsca na półkach jest też ograniczona

 

a pianę bije się zawsze i po to by ktoś przypadkiem potem nie pisał że nie było zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24 zgadzam się z Tobą w 100% i myślę że grono osób zainteresowanych takim rozwiązaniem jest dosyć duże... Ale widocznie się mylę, bo albo na podstawie badań przeprowadzonych przez ITI, a nie wyobrażam sobie aby takowe nie były robione, zainteresowanie jest niewspółmierne do poniesionych kosztów w celu wdrożenia usługi, albo firma jest uzależniona od producenta dekoderów odpowiednimi zapisami w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie od producenta boxów -gdyby tak było to taka sytuacja miała by też miejsce w TNK SD. Jeśli już to raczej kwestia umów z dostawcami kontentu HD.

 

Ale platformy konkurencyjne potrafiły wynegocjować odpowiednie warunki. Czyżby chodziło o system kodowania? Ale chyba nie, bo TNK SD również powinien dotyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...